Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)
01.10.2016 - Hinzenbach (Austria) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Maciej Kot
Polska
92.0
93.0
257.2
2
Dawid Kubacki
Polska
91.5
91.5
247.5
3
Peter Prevc
Słowenia
90.5
89.0
244.3
4
Andreas Wellinger
Niemcy
87.5
90.0
242.5
5
Stefan Kraft
Austria
86.5
89.0
236.2
6
Joachim Hauer
Norwegia
89.5
89.0
235.3
7
Michael Hayboeck
Austria
87.5
87.5
234.1
8
Stefan Hula
Polska
89.0
87.0
233.3
9
Richard Freitag
Niemcy
89.5
85.5
232.9
10
Philipp Aschenwald
Austria
87.0
89.0
231.3
11
Severin Freund
Niemcy
85.0
91.0
231.0
12
Andreas Kofler
Austria
87.5
87.0
230.9
13
Kamil Stoch
Polska
86.5
86.0
230.2
14
Daiki Ito
Japonia
89.0
85.5
228.2
15
Markus Schiffner
Austria
86.5
87.0
227.8
 
Piotr Żyła
Polska
86.5
86.0
227.8
 
Manuel Fettner
Austria
85.0
86.0
227.8
18
Karl Geiger
Niemcy
84.5
86.0
226.5
19
Anze Lanisek
Słowenia
86.0
87.5
225.2
20
Johann Andre Forfang
Norwegia
85.5
87.5
224.7
21
Roman Koudelka
Czechy
86.0
84.0
224.3
22
Andreas Wank
Niemcy
85.5
87.5
223.4
23
Clemens Aigner
Austria
87.0
84.0
222.1
24
Nejc Dezman
Słowenia
86.5
85.0
221.2
25
Kento Sakuyama
Japonia
85.5
86.5
220.9
26
Tomas Vancura
Czechy
84.5
85.5
220.0
27
Kevin Bickner
USA
83.0
85.5
219.5
28
Denis Kornilov
Rosja
87.0
82.0
219.0
29
Kenshiro Ito
Japonia
85.5
84.5
217.7
30
Klemens Murańka
Polska
86.0
83.5
216.6
31
Jernej Damjan
Słowenia
85.5
 
108.4
32
Taku Takeuchi
Japonia
82.0
 
108.1
33
Anders Fannemel
Norwegia
81.5
 
107.4
 
David Siegel
Niemcy
84.5
 
107.4
35
Daniel Andre Tande
Norwegia
82.5
 
106.6
36
Ronan Lamy Chappuis
Francja
84.0
 
106.5
37
Jarkko Määttä
Finlandia
82.5
 
106.0
38
Anze Semenic
Słowenia
82.0
 
105.1
39
Cestmir Kozisek
Czechy
83.0
 
104.7
40
Miran Zupancic
Słowenia
83.0
 
103.5
41
Clemens Leitner
Austria
84.5
 
103.0
42
Andreas Stjernen
Norwegia
79.5
 
99.2
43
Vladimir Zografski
Bułgaria
81.0
 
98.8
44
Joshua Maurer
Kanada
80.5
 
98.5
45
Lukas Hlava
Czechy
79.0
 
98.2
46
Janni Reisenauer
Austria
81.0
 
97.8
47
Maximilian Steiner
Austria
79.0
 
97.5
48
Tom Hilde
Norwegia
78.0
 
96.1
 
Daniel Huber
Austria
78.0
 
96.1
50
Junshiro Kobayashi
Japonia
78.0
 
94.7

« Letnia Grand Prix 2016 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2016

Letnia Grand Prix 2016

Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich