Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)
11.09.2016 - Czajkowski (Rosja) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Anze Semenic
Słowenia
143.0
134.0
271.2
2
Tomas Vancura
Czechy
138.0
133.0
263.6
3
Vojtech Stursa
Czechy
134.5
133.5
258.0
4
Jaka Hvala
Słowenia
137.5
130.0
257.7
5
Clemens Aigner
Austria
138.5
130.5
256.6
6
Robert Kranjec
Słowenia
143.0
127.0
256.3
7
Taku Takeuchi
Japonia
139.5
129.0
253.5
8
Nejc Dezman
Słowenia
130.5
132.0
247.9
9
Killian Peier
Szwajcaria
133.5
133.5
247.4
10
Markus Schiffner
Austria
130.0
130.5
243.0
11
Junshiro Kobayashi
Japonia
129.5
133.0
242.1
12
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
130.5
134.0
242.0
13
Anze Lanisek
Słowenia
128.5
133.5
241.7
14
Lukas Hlava
Czechy
129.5
129.0
241.3
15
Andreas Kofler
Austria
127.0
131.5
239.9
16
Karl Geiger
Niemcy
131.5
127.0
238.8
17
Kento Sakuyama
Japonia
126.0
133.5
237.0
18
Philipp Aschenwald
Austria
128.5
133.5
236.2
19
Florian Altenburger
Austria
130.5
131.0
234.6
20
Jarkko Määttä
Finlandia
130.0
128.0
233.1
21
Denis Kornilov
Rosja
129.5
127.5
232.3
22
Stefan Hula
Polska
133.0
123.0
231.8
23
Andrzej Stękała
Polska
135.5
121.5
228.8
24
Cestmir Kozisek
Czechy
135.0
121.0
224.9
25
Jakub Wolny
Polska
131.0
123.5
224.6
26
Jan Matura
Czechy
128.0
128.5
223.6
27
Ernest Prislic
Słowenia
127.5
124.0
222.5
28
Evgeniy Klimov
Rosja
127.0
122.5
221.5
29
Pius Paschke
Niemcy
127.0
125.5
221.3
30
Jernej Damjan
Słowenia
123.0
124.5
218.6
31
Sebastian Colloredo
Włochy
123.5
 
111.3
32
Yumu Harada
Japonia
128.5
 
111.0
33
Vadim Shishkin
Rosja
126.0
 
107.9
 
Davide Bresadola
Włochy
125.5
 
107.9
35
Shohei Tochimoto
Japonia
123.5
 
107.6
36
Kenshiro Ito
Japonia
122.0
 
106.4
37
Andreas Alamommo
Finlandia
123.0
 
101.5
38
Marat Zhaparov
Kazachstan
120.0
 
99.4
39
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
120.0
 
94.4
40
Elias Tollinger
Austria
116.5
 
90.8
41
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
115.5
 
90.4
42
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
110.5
 
86.0

« Letnia Grand Prix 2016 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2016

Letnia Grand Prix 2016

Kalendarium
Stephan Hocke
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich