Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2017
Najbliższe zawody
18.11.2017, godz. 16:00
Wisła HS-134
(P¦ druż.)
10.09.2016 - Czajkowski (Rosja) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Robert Kranjec
Słowenia
141.0
145.5
275.5
2
Anze Semenic
Słowenia
137.5
136.0
259.6
3
Karl Geiger
Niemcy
136.5
137.0
259.5
4
Taku Takeuchi
Japonia
134.0
136.0
259.0
5
Jaka Hvala
Słowenia
133.0
138.0
256.9
6
Tomas Vancura
Czechy
136.0
134.0
255.2
7
Vojtech Stursa
Czechy
136.5
137.5
249.1
8
Markus Schiffner
Austria
134.5
130.5
248.8
9
Clemens Aigner
Austria
131.5
134.0
247.9
10
Junshiro Kobayashi
Japonia
139.0
131.0
243.9
11
Stefan Hula
Polska
133.0
129.5
243.8
12
Lukas Hlava
Czechy
130.5
133.5
242.9
 
Jarkko Määttä
Finlandia
131.5
128.5
242.9
14
Kento Sakuyama
Japonia
127.5
133.0
240.5
15
Evgeniy Klimov
Rosja
129.0
132.0
240.1
16
Killian Peier
Szwajcaria
129.5
133.0
239.4
17
Andreas Kofler
Austria
128.0
127.5
238.7
18
Nejc Dezman
Słowenia
129.0
130.5
237.7
19
Denis Kornilov
Rosja
127.0
133.0
234.8
20
Yumu Harada
Japonia
130.5
130.5
233.8
21
Vadim Shishkin
Rosja
126.0
129.0
231.8
22
Philipp Aschenwald
Austria
126.0
131.5
231.0
23
Florian Altenburger
Austria
132.5
126.5
229.8
24
Cestmir Kozisek
Czechy
129.5
130.0
227.5
25
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
129.5
129.0
225.3
26
Jakub Wolny
Polska
128.0
123.0
219.4
27
Ernest Prislic
Słowenia
130.0
124.5
215.0
28
Jan Matura
Czechy
133.5
118.0
208.8
29
Jernej Damjan
Słowenia
128.5
121.5
208.2
30
Sebastian Colloredo
Włochy
131.5
100.0
175.1
31
Dimitry Vassiliev
Rosja
129.5
 
105.5
32
Mikhail Maksimochkin
Rosja
128.0
 
105.3
33
Andreas Alamommo
Finlandia
127.0
 
104.9
34
Anze Lanisek
Słowenia
127.5
 
104.6
 
Vladislav Boyarintsev
Rosja
120.0
 
104.6
36
Kenshiro Ito
Japonia
126.5
 
104.0
37
Davide Bresadola
Włochy
127.0
 
103.5
38
Alexander Sardyko
Rosja
120.0
 
102.5
39
Elias Tollinger
Austria
123.5
 
99.3
40
Pius Paschke
Niemcy
121.5
 
98.7
41
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
121.0
 
93.9
42
Shohei Tochimoto
Japonia
119.5
 
91.7
43
Marat Zhaparov
Kazachstan
120.0
 
88.6
44
Aleksandr Bazhenov
Rosja
118.0
 
88.2
45
Andrzej Stękała
Polska
130.0
 
85.5
46
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
117.5
 
85.1
47
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
115.0
 
80.9
48
Ilmir Hazetdinov
Rosja
100.0
 
60.3

« Letnia Grand Prix 2016 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2016

Letnia Grand Prix 2016

Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
17 listopada 2017 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich