Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
31
sierpień 2017
Najbliższe zawody
26.08.2017, godz. 11:00
Hakuba HS-131
(LGP)
Kalendarz zawodów
Period 3
25.11.2016
Ruka
Finlandia
HS-142
nocny
26.11.2016
Ruka
Finlandia
HS-142
nocny
03.12.2016
Klingenthal
Niemcy
HS-140
nocny, druż.
04.12.2016
Klingenthal
Niemcy
HS-140
nocny
10.12.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-138
nocny
11.12.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-138
nocny
17.12.2016
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
nocny
18.12.2016
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
Period 4
30.12.2016
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
TCS, nocny
01.01.2017
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
TCS
04.01.2017
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2017
Bischofshofen
Austria
HS-140
TCS, nocny
Period 5
14.01.2017
Wisła
Polska
HS-134
15.01.2017
Wisła
Polska
HS-134
21.01.2017
Zakopane
Polska
HS-134
nocny, druż.
22.01.2017
Zakopane
Polska
HS-134
nocny
28.01.2017
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny, druż.
29.01.2017
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny
Period 6
04.02.2017
Oberstdorf
Niemcy
HS-225
nocny, loty
05.02.2017
Oberstdorf
Niemcy
HS-225
nocny, loty
11.02.2017
Sapporo
Japonia
HS-134
nocny
12.02.2017
Sapporo
Japonia
HS-134
15.02.2017
Pjongczang
Korea Pd.
HS-140
nocny
16.02.2017
Pjongczang
Korea Pd.
HS-140
nocny
Period 7
11.03.2017
Oslo
Norwegia
HS-134
nocny, druż.
12.03.2017
Oslo
Norwegia
HS-134
14.03.2017
Lillehammer
Norwegia
HS-138
odwołany
16.03.2017
Trondheim
Norwegia
HS-138
nocny
17.03.2017
Vikersund
Norwegia
HS-225
odwołany
18.03.2017
Vikersund
Norwegia
HS-225
nocny, loty, dr.
19.03.2017
Vikersund
Norwegia
HS-225
loty
24.03.2017
Planica
Słowenia
HS-225
loty
25.03.2017
Planica
Słowenia
HS-225
loty, druż.
26.03.2017
Planica
Słowenia
HS-225
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Stefan Kraft
Austria
1665
 
2
Kamil Stoch
Polska
1524
-141
3
Daniel Andre Tande
Norwegia
1201
-464
4
Andreas Wellinger
Niemcy
1161
-504
5
Maciej Kot
Polska
985
-680
6
Domen Prevc
Słowenia
963
-702
7
Michael Hayboeck
Austria
814
-851
8
Markus Eisenbichler
Niemcy
807
-858
9
Peter Prevc
Słowenia
716
-949
10
Manuel Fettner
Austria
703
-962
11
Piotr Żyła
Polska
634
-1031
12
Andreas Stjernen
Norwegia
591
-1074
13
Richard Freitag
Niemcy
507
-1158
14
Robert Johansson
Norwegia
424
-1241
15
Noriaki Kasai
Japonia
401
-1264
16
Vincent Descombes Sevoie
Francja
386
-1279
17
Evgeniy Klimov
Rosja
382
-1283
18
Karl Geiger
Niemcy
369
-1296
19
Dawid Kubacki
Polska
345
-1320
20
Jurij Tepes
Słowenia
326
-1339
21
Severin Freund
Niemcy
309
-1356
22
Stephan Leyhe
Niemcy
308
-1357
23
Andreas Kofler
Austria
307
-1358
24
Daiki Ito
Japonia
294
-1371
25
Roman Koudelka
Czechy
223
-1442
26
Anders Fannemel
Norwegia
213
-1452
27
Johann Andre Forfang
Norwegia
197
-1468
28
Jernej Damjan
Słowenia
149
-1516
29
Simon Ammann
Szwajcaria
147
-1518
30
Taku Takeuchi
Japonia
130
-1535
31
Jan Ziobro
Polska
122
-1543
32
Stefan Hula
Polska
110
-1555
33
Anze Lanisek
Słowenia
98
-1567
34
Gregor Schlierenzauer
Austria
94
-1571
35
Andreas Wank
Niemcy
90
-1575
36
Vojtech Stursa
Czechy
88
-1577
37
Markus Schiffner
Austria
81
-1584
38
Jakub Janda
Czechy
80
-1585
39
Denis Kornilov
Rosja
77
-1588
40
Cene Prevc
Słowenia
67
-1598
41
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
52
-1613
42
Halvor Egner Granerud
Norwegia
50
-1615
 
Clemens Aigner
Austria
50
-1615
 
Kevin Bickner
USA
50
-1615
45
Anze Semenic
Słowenia
41
-1624
46
Sebastian Colloredo
Włochy
33
-1632
47
Tomas Vancura
Czechy
31
-1634
 
Viktor Polasek
Czechy
31
-1634
49
Lukas Hlava
Czechy
26
-1639
50
Jarkko Määttä
Finlandia
24
-1641
 
Janne Ahonen
Finlandia
24
-1641
52
Joakim Aune
Norwegia
23
-1642
53
Alex Insam
Włochy
22
-1643
54
Junshiro Kobayashi
Japonia
20
-1645
55
Alexey Romashov
Rosja
17
-1648
56
Ville Larinto
Finlandia
16
-1649
 
Tom Hilde
Norwegia
16
-1649
58
Stefan Huber
Austria
15
-1650
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
15
-1650
60
Davide Bresadola
Włochy
14
-1651
61
David Siegel
Niemcy
12
-1653
62
Aleksander Zniszczoł
Polska
9
-1656
 
Kento Sakuyama
Japonia
9
-1656
64
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
8
-1657
65
Klemens Murańka
Polska
4
-1661
 
Florian Altenburger
Austria
4
-1661
67
Bor Pavlovcic
Słowenia
3
-1662
 
Michael Glasder
USA
3
-1662
69
Elias Tollinger
Austria
2
-1663
 
Kaarel Nurmsalu
Estonia
2
-1663
71
Yuken Iwasa
Japonia
1
-1664
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
1
-1664
 
Daniel Huber
Austria
1
-1664

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Polska
Polska
5833
 
2
Austria
Austria
5586
-247
3
Niemcy
Niemcy
5513
-320
4
Norwegia
Norwegia
4415
-1418
5
Słowenia
Słowenia
3713
-2120
6
Japonia
Japonia
1555
-4278
7
Czechy
Czechy
1029
-4804
8
Rosja
Rosja
741
-5092
9
Francja
Francja
386
-5447
10
Szwajcaria
Szwajcaria
306
-5527
11
Finlandia
Finlandia
164
-5669
12
USA
USA
153
-5680
13
Włochy
Włochy
69
-5764
14
Kanada
Kanada
52
-5781
15
Estonia
Estonia
2
-5831


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Severin Freund (Niemcy)
Zwycięzcy: Polska
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Michael Hayboeck (Austria)
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Polska
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzcy: Maciej Kot (Polska) / Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Maciej Kot (Polska)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2017 (pi±tek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
10:00
LGP Hakuba
trening + kwalifikacje
26 sierpnia 2017 (sobota)
10:00
LGP Hakuba
seria próbna
11:00
LGP Hakuba
konkurs ind.
27 sierpnia 2017 (niedziela)
02:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
03:00
LGP Hakuba
konkurs ind.
8 wrze¶nia 2017 (pi±tek)
06:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna K
07:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna M
09:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening K
11:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje K
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2017?
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stephan Leyhe
Karl Geiger
Stefan Hula
Roman Koudelka
Piotr Żyła
Daniel Andre Tande
Sebastian Colloredo
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich