Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
26.03.2017 - Planica (Słowenia) K-200

Wyniki po I serii
 
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Stefan Kraft
Austria
250.0
244.3
2
Andreas Wellinger
Niemcy
238.5
236.2
3
Noriaki Kasai
Japonia
239.0
223.9
4
Markus Eisenbichler
Niemcy
243.0
223.2
5
Kamil Stoch
Polska
222.5
216.8
6
Peter Prevc
Słowenia
229.0
211.9
7
Robert Johansson
Norwegia
232.0
211.8
8
Jurij Tepes
Słowenia
231.5
209.9
9
Johann Andre Forfang
Norwegia
225.0
209.6
10
Anders Fannemel
Norwegia
224.0
207.9
11
Piotr Żyła
Polska
228.5
206.7
12
Michael Hayboeck
Austria
225.5
204.0
13
Andreas Stjernen
Norwegia
224.0
203.9
14
Maciej Kot
Polska
220.5
200.9
15
Dawid Kubacki
Polska
223.0
197.6
16
Richard Freitag
Niemcy
217.5
194.9
17
Domen Prevc
Słowenia
226.5
193.8
18
Manuel Fettner
Austria
218.5
191.9
19
Evgeniy Klimov
Rosja
218.0
191.6
20
Roman Koudelka
Czechy
216.5
191.3
21
Simon Ammann
Szwajcaria
220.0
190.3
22
Daiki Ito
Japonia
213.0
190.1
23
Karl Geiger
Niemcy
213.0
190.0
24
Jernej Damjan
Słowenia
212.0
189.5
25
Anze Lanisek
Słowenia
212.5
185.0
26
Vincent Descombes Sevoie
Francja
213.5
183.8
27
Taku Takeuchi
Japonia
210.0
183.6
28
Jan Ziobro
Polska
210.5
179.3
29
Stephan Leyhe
Niemcy
193.0
165.6
30
Daniel Andre Tande
Norwegia
DSQ
DSQ

« Puchar ¦wiata 2016/2017 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2016/2017

Puchar ¦wiata 2016/2017

Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich