Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
05.02.2017 - Oberstdorf (Niemcy) K-200

Wyniki po I serii
 
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Stefan Kraft
Austria
235.5
232.6
2
Andreas Wellinger
Niemcy
238.0
220.0
3
Jurij Tepes
Słowenia
228.0
215.1
4
Daniel Andre Tande
Norwegia
225.5
213.0
 
Peter Prevc
Słowenia
224.5
213.0
6
Maciej Kot
Polska
225.0
210.2
7
Domen Prevc
Słowenia
221.0
209.8
8
Piotr Żyła
Polska
217.0
209.6
9
Kamil Stoch
Polska
223.0
209.1
10
Michael Hayboeck
Austria
218.5
207.9
11
Richard Freitag
Niemcy
216.0
206.1
12
Noriaki Kasai
Japonia
224.0
205.1
13
Vincent Descombes Sevoie
Francja
217.5
204.6
14
Robert Johansson
Norwegia
219.0
198.7
15
Andreas Stjernen
Norwegia
217.0
195.1
16
Jernej Damjan
Słowenia
216.0
192.8
17
Dawid Kubacki
Polska
215.0
192.4
18
Evgeniy Klimov
Rosja
210.5
190.2
19
Denis Kornilov
Rosja
209.5
188.4
20
Anze Semenic
Słowenia
204.0
186.2
21
Tomas Vancura
Czechy
211.5
185.8
22
Markus Eisenbichler
Niemcy
202.5
185.2
23
Karl Geiger
Niemcy
204.0
185.1
24
Cene Prevc
Słowenia
202.0
184.0
25
Janne Ahonen
Finlandia
204.0
182.5
26
Kevin Bickner
USA
204.5
181.9
27
Jan Ziobro
Polska
210.5
178.7
28
Manuel Fettner
Austria
202.0
176.0
29
Stephan Leyhe
Niemcy
198.5
175.2
30
Kaarel Nurmsalu
Estonia
190.5
166.6
31
Andreas Wank
Niemcy
195.0
164.8
32
Anze Lanisek
Słowenia
189.5
162.6
33
Junshiro Kobayashi
Japonia
188.0
160.2
34
Stefan Hula
Polska
185.0
158.8
35
Philipp Aschenwald
Austria
185.0
157.7
36
Michael Glasder
USA
184.5
157.3
37
Jan Matura
Czechy
180.0
154.4
38
Ryoyu Kobayashi
Japonia
182.0
153.6
39
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
178.0
152.7
40
William Rhoads
USA
179.0
151.3

« Puchar ¦wiata 2016/2017 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2016/2017

Puchar ¦wiata 2016/2017

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich