fan skoków85Klasyfikacja medalowa Japończyków i Japonek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Noriaki Kasai 31 (5 10 16)
2.Kazuyoshi Funaki 16 (4 8 4)
3.Daiki Ito 16 (2 3 11)
4.Taku Takeuchi 15 (2 4 9)
5.Masahiko Harada 13 (5 6 2)
6.Takanobu Okabe 13 (4 4 5)
7.Sara Takanashi 12 (7 3 2)
8.Hideharu Miyahira 12 (2 6 4)
9.Yuki Ito 10 (6 2 2)
10.Hiroya Saito 7 (3 3 1)
11.Jinya Nishikata 7 (1 4 2)
12.Yuta Watase 6 (3 3 0)
13.Kazuya Yoshioka 6 (2 2 2)
14.Shohhei Tochimoto 5 (0 1 4)
15.Reruhi Shimizu 4 (0 2 2)
16.Karoi Iwabuchi 3 (2 1 0)
17.Kenji Suda 3 (1 2 0)
18.Junshiro Kobayashi 3 (1 1 1)
19.Naoki Yasuzaki 3 (1 0 2)
20.Akira Higashi 3 (0 1 2)
21.Yuka Seto 2 (2 0 0)
22.Kento Sakuyama 2 (0 0 2)
23.Nozomi Maruyama 1 (1 0 0)
Yukiya Sato 1 (1 0 0)
25.Jyun Shibuya 1 (0 1 0)
Hiroki Yamada 1 (0 1 0)
27.Akihiro Higashi 1 (0 0 1)
Yuhji Ashimoto 1 (0 0 1)
Ryoyu Kobayashi 1 (0 0 1)
Nozomi Maruyama po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 23. miejsce wspólnie z: Sato, a przed: Shibuyą, Yamadą, Akihirą Higashim, Shimoto i Ryoyu Kobayashim; Yukiya Sato po raz pierwszy stanął na podium konkursu, co dało mu 23. miejsce wspólnie z: Maruyamą, a przed: Shibuyą, Yamadą, Akihiro Higashim, Ashimoto i Ryoyu Kobayashim; Takanashi awansowała z 8. miejsca na 7. miejsce wyprzedzając: Miyahirę; Junshiro Kobayashi awansował z 21. miejsca na 18. miejsce wyprzedzając: Seto, Akirę Higashiego i Yasuzakiego.
(29.01.2019, 13:49)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Słoweńców i Słowenek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Peter Prevc 24 (10 4 10)
2.Robert Kranjec 24 (9 5 10)
3.Jurij Tepes 21 (10 4 7)
4.Jernej Damjan 12 (2 2 8)
5.Jaka Hvala 7 (3 1 3)
6.Domen Prevc 6 (1 2 3)
7.Primoz Peterka 5 (0 2 3)
8.Anze Semenic 4 (1 2 1)
9.Nejc Dezman 3 (1 1 1)
10.Jure Sinkovec 3 (1 0 2)
11.Rok Benkovic 3 (0 1 2)
12.Ema Klinec 2 (0 2 0)
13.Peter Zonta 2 (0 1 1)
Matjaz Pungertar 2 (0 1 1)
15.Damjan Fras 2 (0 0 2)
16.Robert Hrgota 1 (1 0 0)
Andraz Pograjc 1 (1 0 0)
18.Igor Medved 1 (0 1 0)
Maja Vitic 1 (0 1 0)
Katja Pozun 1 (0 1 0)
Anze Lanisek 1 (0 1 0)
Ursa Bogataj 1 (0 1 0)
Spela Rogelj 1 (0 1 0)
Nika Kriznar 1 (0 1 0)
Jerneja Brecl 1 (0 1 0)
25.Robert Meglic 1 (0 0 1)
Matjaz Zupan 1 (0 0 1)
Urban Franc 1 (0 0 1)
Samo Gostisa 1 (0 0 1)
Jure Bogataj 1 (0 0 1)
Tilen Bartol 1 (0 0 1)
Jerneja Brecl po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 18. miejsce wspólnie z: Medvedem, Vitic, Pozun, Laniskiem, Ursą Bogataj, Rogelj i Kriznar, a przed: Megliciem, Zupanem, Francem, Gostisem, Jure Bogatajem i Bartolem; Tepes umocnił się na 3. miejscu; Klinec awansowała z 17. miejsca na 12. miejsce wyprzedzając: Kriznar, Rogelj, Ursę Bogataj, Laniska, Pozun, Vitic, Medveda, Pograjca, Hrgotę, Frasa, Pungertara i Zontę; Kranjec umocnił się na 2. miejscu.
(29.01.2019, 13:34)
fan skoków85Klasyfikacja medalowa Norwegów, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Anders Bardal 36 (11 16 9)
2.Tom Hilde 32 (10 15 7)
3.Anders Jacobsen 30 (8 16 6)
4.Bjoern Einar Romoeren 28 (11 11 6)
5.Anders Fannemel 25 (12 4 9)
6.Johan Andre Forfang 22 (14 3 5)
7.Roar Ljoekelsoey 22 (9 8 5)
8.Daniel-Andre Tande 18 (13 4 1)
9.Andreas Stjernen 17 (9 4 4)
10.Rune Velta 16 (3 5 8)
11.Johan Remen Evensen 14 (1 9 4)
12.Robert Johansson 13 (10 1 2)
13.Keneth Gangnes 12 (5 3 4)
14.Tommy Ingebrigtsen 10 (6 2 2)
15.Sigurd Pettersen 6 (3 0 3)
16.Espen Bredesen 6 (1 2 3)
17.Lars Bystoel 6 (1 1 4)
18.Lasse Ottesen 5 (1 0 4)
19.Maren Lundby 4 (1 1 2)
20.Bjoern Myrbakken 3 (1 1 1)
21.Ole Gunnar Fidjestoel 3 (0 2 1)
22.Daniel Forfang 2 (2 0 0)
Vegard-Haukoe Sklett 2 (2 0 0)
24.Helge Brendryen 2 (1 1 0)
Henning Stensrud 2 (1 1 0)
26.Anette Sagen 2 (1 0 1)
27.Ole-Christian Eidhammer 2 (0 1 1)
Jon-Inge Kjoerum 2 (0 1 1)
29.Oyvind Berg 2 (0 0 2)
Philip Sjoeen 2 (0 0 2)
Marius Lindvik 2 (0 0 2)
32.Johan Saetre 1 (1 0 0)
Ove Berg 1 (1 0 0)
Per Bergerud 1 (1 0 0)
Ole Bremseth 1 (1 0 0)
Olav Hansson 1 (1 0 0)
Olav Magne Doennem 1 (1 0 0)
Joahim Hauer 1 (1 0 0)
39.Hroar Stjernen 1 (0 1 0)
Vegard Opaas 1 (0 1 0)
Magne Johansen 1 (0 1 0)
Clas Brede Braaten 1 (0 1 0)
Sturle Holseter 1 (0 1 0)
Paal Hansen 1 (0 1 0)
Kim Rene Elverum Sorsell 1 (0 1 0)
Line Jahr 1 (0 1 0)
47.Erik Johnsen 1 (0 0 1)
Stein Henrik Tuff 1 (0 0 1)
Erik Halvorsen 1 (0 0 1)
Simen Berntsen 1 (0 0 1)
Haavard Lie 1 (0 0 1)
Halvor Egner Granerud 1 (0 0 1)
Anna Odine Stroem 1 (0 0 1)
Robin Pedersen 1 (0 0 1)
Fredrik Bjerkeengen 1 (0 0 1)
Anna Odine Stroem po raz pierwszy po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 47. miejsce wspólnie z: Johnsenem, Tuffem, Halvorsenem, Berntsenem, Lie, Granerudem, Pedersenem i Bjerkeengenem; Robin Pedersen po raz pierwszy stanął na podium konkursu drużynowego, co dało mu 47. miejsce wspólnie z: Johnsenem, Tuffem, Halvorsenem, Berntsenem, Lie, Granerudem, Stroem i Bjerkeengenem; Lundby umocniła się na 19. miejscu, ale teraz zajmowała miejsce samodzielnie wyprzedzając: Myrbakken; Fredrik Bjerkeengen po raz pierwszy stanął na podium konkursu drużynowego, co dało mu 47. miejsce wspólnie z: Johnsenem, Tuffem, Halvorsenem, Berntsenem, Lie, Granerudem, Stroem i Pedersenem.
(29.01.2019, 13:20)
fan skoków85Najlepsi w poszczególnych grupach:
Grupa I:
1.Brecl, 2.Seifriedsberger, 3.Stroem, 4.Maruyama, 5.Barantceva, 6.Hessler, 7.Englund i 8.Tukhtaeva.
Grupa II:
1.Sato, 2.Tepes, 3.Vassiliev, 4.Pedersen, 5.Schiffner, 6.Wank, 7.Muminov i 8.Dean.
Grupa III:
1.Lundby, 2.Klinec, 3.Takanashi, 4.Hoelzl, 5.Seyfarth, 6.Tikhonova, 7.Geraghty-Moats i 8.Sderzhikova.
Grupa IV:
1.Klimov, 2.Kobayashi, 3.Paschke, 4.Bickner, 5.Kranjec, 6.Wohlgenannt, 7.Bjerkeengen i 8.Tkachenko.
(29.01.2019, 13:06)
fan skoków85Kolejka VIII:
1.Japonia 974,8 pkt.
2.Słowenia 963,5 pkt.
3.Norwegia 942,6 pkt.
4.Rosja 912,6 pkt.
5.Austria 907,0 pkt.
6.Niemcy 895,3 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 651,0 pkt.
8.Kazachstan 494,2 pkt.
(29.01.2019, 12:55)
fan skoków85Kolejka VII:
1.Japonia 845,7 pkt.
2.Słowenia 842,6 pkt.
3.Norwegia 817,3 pkt.
4.Austria 786,2 pkt.
5.Rosja 769,0 pkt.
6.Niemcy 763,3 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 526,7 pkt.
8.Kazachstan 378,7 pkt.
(29.01.2019, 12:51)
fan skoków85Kolejka VI:
1.Japonia 721,1 pkt.
2.Słowenia 718,8 pkt.
3.Norwegia 691,6 pkt.
4.Rosja 674,3 pkt.
5.Austria 673,3 pkt.
6.Niemcy 646,2 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 433,2 pkt.
8.Kazachstan 309,0 pkt.
(29.01.2019, 12:47)
fan skoków85Kolejka V:
1.Słowenia 582,5 pkt.
2.Norwegia 582,3 pkt.
3.Japonia 578,3 pkt.
4.Austria 562,7 pkt.
5.Rosja 552,3 pkt.
6.Niemcy 528,3 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 360,6 pkt.
8.Kazachstan 216,6 pkt.
(29.01.2019, 12:43)
fan skoków85Kolejka IV:
1.Japonia 470,2 pkt.
2.Norwegia 457,1 pkt.
3.Słowenia 449,8 pkt.
4.Rosja 443,8 pkt.
5.Austria 440,5 pkt.
6.Niemcy 417,3 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 296,0 pkt.
8.Kazachstan 216,6 pkt.
(29.01.2019, 12:39)
fan skoków85Kolejka III:
1.Norwegia 366,7 pkt.
2.Słowenia 348,8 pkt.
3.Japonia 347,8 pkt.
4.Austria 340,0 pkt.
5.Rosja 315,1 pkt.
6.Niemcy 301,9 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 181,2 pkt.
8.Kazachstan 143,2 pkt.
(29.01.2019, 12:34)
fan skoków85Kolejka II:
1.Rosja 239,6 pkt.
2.Japonia 239,2 pkt.
3.Austria 231,3 pkt.
4.Norwegia 230,8 pkt.
5.Słowenia 229,4 pkt.
6.Niemcy 200,1 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 124,2 pkt.
8.Kazachstan 72,2 pkt.
(29.01.2019, 12:29)
fan skoków85Wyniki po poszczególnych kolejkach:
Kolejka I:
1.Japonia 120,3 pkt.
2.Austria 114,5 pkt.
3.Słowenia 109,6 pkt.
4.Norwegia 109,4 pkt.
5.Rosja 107,4 pkt.
6.Niemcy 96,3 pkt.
7.Stany Zjednoczone Ameryki Północnej 68,3 pkt.
8.Kazachstan 0,0 pkt.
(29.01.2019, 12:23)
CześćDobrze bo każdy mógł skoczyć dwa razy
(07.01.2019, 12:09)
marmiCzyli ok. 8 belek różnicy, trzeba by liczyć pewnie 10 do najlepszych skoczków jak Stoch...
(09.09.2018, 14:51)
KraftusPierwsza grupa pań: 26-27 belka
Pierwsza grupa panów: 14 belka
Druga grupa pań: 21 belka
Druga grupa panów: 12-13 belka
Jak widać, już między paniami były duże różnice, a co dopiero między gorszymi skoczkiniami a skoczkami.
(09.09.2018, 13:57)
.@marmi: Z tego, co pamiętam, to panie z 21., a panowie z 14.-15. Na jednym treningu było ciekawe porównanie, bo Takanashi skoczyła podobnie jak Hlava przy 1 belce różnicy.
(09.09.2018, 13:22)
marmiWiadomo z których belek skakali panowie i panie? Mamy tutaj ciekawe porównanie. Najlepsza kobieta (Lundby) skacze tak samo jak powiedzmy średniak z PŚ (Sato) przy ilu belkach różnicy?
(08.09.2018, 23:32)
PawmakZresztą po jakiego grzyba oni ją wystawili, skoro Szyszkina jest dużo lepsza... Raz mieli szansę na nieostatnie miejsce, to sami oddali walkowerem. Do tego Tkaczenko ewidentnie zawalił pierwszy skok.
(08.09.2018, 15:41)
.Wszędzie jest błąd. Tuchtajewa została 2-krotnie zdyskwalifikowana za narty, w relacji FIS informowali o tym, ale później nie uwzględnili w wynikach...
(08.09.2018, 15:05)