Drugi trening wygrał Andreas Wellinger skokiem na 130,5 metr. Za nim byli jego rodacy - Markus Eisenbichler skokiem 133,5 metra i Richard Freitag (128,5 m).
Najlepszy z Polaków, Dawid Kubacki, zajął 7. miejsce (129 m). Kamil Stoch był 9-ty (124 m), Wolny 21-szy, Kot 24-ty, Żyła 26-ty, a Hula 35-ty.
Zawodnicy skakali z 7 i 8 belki startowej.
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Andreas Wellinger
130.5
74.6
2
Markus Eisenbichler
133.5
73.3
3
Richard Freitag
128.5
69.4
4
Jernej Damjan
124.5
65.6
Anders Fannemel
127.5
65.6
6
Daniel Andre Tande
125.5
65.0
7
Dawid Kubacki
129.0
64.9
8
Tilen Bartol
127.0
64.4
11
Stephan Leyhe
127.5
63.4
12
Peter Prevc
126.5
63.3
13
Stefan Kraft
125.0
62.7
15
Manuel Poppinger
128.0
62.1
16
Johann Andre Forfang
123.5
62.0
17
Andreas Stjernen
126.0
61.7
Evgeniy Klimov
126.0
61.7
19
Robert Johansson
126.5
61.6
20
Michael Hayboeck
126.5
60.9
21
Jakub Wolny
124.5
60.5
22
Daniel Huber
124.0
60.0
23
Denis Kornilov
125.0
58.7
Vincent Descombes Sevoie
123.0
58.5
27
Yukiya Sato
122.0
57.3
28
Anze Semenic
121.5
55.7
29
Manuel Fettner
122.0
54.4
31
Karl Geiger
120.0
53.4
32
Clemens Aigner
121.5
53.0
33
Pius Paschke
119.5
52.3
34
Andreas Schuler
118.5
51.1
35
Stefan Hula
119.5
50.6
36
Vojtech Stursa
120.0
50.4
37
David Siegel
119.5
50.1
38
Viktor Polasek
117.0
49.6
39
Mikhail Nazarov
120.5
49.3
40
Markus Schiffner
117.0
49.0
41
Andreas Alamommo
116.5
48.7
42
Antti Aalto
119.5
48.5
43
Killian Peier
118.0
48.2
44
Gregor Deschwanden
118.0
46.6
45
Sebastian Colloredo
117.5
46.4
46
Eetu Nousiainen
116.5
45.7
47
Anze Lanisek
115.0
44.1
48
Halvor Egner Granerud
115.5
43.8
49
Vladimir Zografski
112.5
43.0
50
Lukas Hlava
116.0
42.9
51
Robert Kranjec
116.0
42.7
52
Kevin Bickner
112.5
42.6
53
Davide Bresadola
116.0
41.6
54
Dimitry Vassiliev
110.0
41.5
55
Yumu Harada
111.5
41.0
56
Naoki Nakamura
112.5
39.5
57
Roman Sergeevich Trofimov
111.0
39.3
59
Mackenzie Boyd-Clowes
110.0
34.5
60
Aleksandr Bazhenov
106.0
34.4
61
William Rhoads
111.0
33.7
62
Tomas Vancura
107.0
30.3
63
Masamitsu Ito
105.5
30.2
64
Michael Glasder
103.5
28.5
65
Ilmir Hazetdinov
103.0
27.7
66
Sabirzhan Muminov
102.5
24.3
67
Alexey Romashov
104.0
24.2
68
Marat Zhaparov
99.0
23.0
69
Vadim Shishkin
94.5
11.6
70
Kento Sakuyama
DNS
DNS