Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Kalendarz zawodów
05.03.2006
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
NT
07.03.2006
Kuopio
Finlandia
HS-127
K-120
NT, nocny
10.03.2006
Lillehammer
Norwegia
HS-134
K-120
NT, nocny
12.03.2006
Oslo
Norwegia
HS-128
K-115
NT
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Thomas Morgenstern
Austria
1094.4
 
2
Andreas Küttel
Szwajcaria
1079.9
-14.5
3
Janne Happonen
Finlandia
1074.9
-19.5
4
Andreas Kofler
Austria
1068.8
-25.6
5
Adam Małysz
Polska
1068.7
-25.7
6
Jakub Janda
Czechy
1067.5
-26.9
7
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
1059.2
-35.2
8
Andreas Widhölzl
Austria
1056.9
-37.5
9
Martin Koch
Austria
1044.5
-49.9
10
Michael Uhrmann
Niemcy
1042.2
-52.2
11
Matti Hautamäki
Finlandia
1029.8
-64.6
12
Tami Kiuru
Finlandia
1020.9
-73.5
13
Lars Bystoel
Norwegia
1016.9
-77.5
14
Takanobu Okabe
Japonia
1016.6
-77.8
15
Noriaki Kasai
Japonia
1012.6
-81.8
16
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
1002.8
-91.6
17
Michael Neumayer
Niemcy
985.8
-108.6
18
Dimitry Vassiliev
Rosja
981.5
-112.9
19
Jernej Damjan
Słowenia
971.3
-123.1
20
Sigurd Pettersen
Norwegia
927.0
-167.4
21
Simon Ammann
Szwajcaria
872.0
-222.4
22
Harri Olli
Finlandia
804.0
-290.4
23
Martin Schmitt
Niemcy
802.1
-292.3
24
Janne Ahonen
Finlandia
745.2
-349.2
25
Georg Späth
Niemcy
726.9
-367.5
26
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
682.3
-412.1
27
Jens Salumäe
Estonia
677.6
-416.8
28
Daiki Ito
Japonia
603.3
-491.1
29
Joonas Ikonen
Finlandia
575.3
-519.1
30
Denis Kornilov
Rosja
564.4
-530.0
31
Jan Matura
Czechy
554.7
-539.7
32
Sebastian Colloredo
Włochy
551.4
-543.0
33
Primoz Peterka
Słowenia
512.1
-582.3
34
Henning Stensrud
Norwegia
503.3
-591.1
35
Risto Jussilainen
Finlandia
473.7
-620.7
36
Anders Bardal
Norwegia
440.1
-654.3
37
Michael Möllinger
Szwajcaria
431.7
-662.7
38
Kamil Stoch
Polska
422.9
-671.5
39
Martin Höllwarth
Austria
421.8
-672.6
40
Daniel Lackner
Austria
390.5
-703.9
41
Morten Solem
Norwegia
372.2
-722.2
42
Tsuyoshi Ichinohe
Japonia
337.5
-756.9
43
Akira Higashi
Japonia
334.5
-759.9
44
Borek Sedlak
Czechy
333.8
-760.6
45
Guido Landert
Szwajcaria
299.8
-794.6
46
Manuel Fettner
Austria
294.0
-800.4
47
Alan Alborn
USA
290.7
-803.7
48
Tom Hilde
Norwegia
259.3
-835.1
49
Emmanuel Chedal
Francja
240.7
-853.7
50
Gregor Schlierenzauer
Austria
234.0
-860.4
51
Maksim Anisimov
Białoru¶
217.8
-876.6
52
Rok Urbanc
Słowenia
212.0
-882.4
53
Stefan Read
Kanada
204.2
-890.2
54
Ildar Fatchullin
Rosja
203.0
-891.4
55
Jurij Tepes
Słowenia
200.7
-893.7
56
Stephan Hocke
Niemcy
197.5
-896.9
57
Jure Sinkovec
Słowenia
184.3
-910.1
58
Petr Chaadaev
Białoru¶
180.2
-914.2
59
Andreas Vilberg
Norwegia
170.9
-923.5
60
Rok Benkovic
Słowenia
166.0
-928.4
61
Clint Jones
USA
158.7
-935.7
62
Thomas Lobben
Norwegia
119.4
-975.0
63
Dimitry Ipatov
Rosja
108.3
-986.1
64
Jussi Hautamäki
Finlandia
106.7
-987.7
65
Robert Mateja
Polska
105.3
-989.1
66
Stefan Hula
Polska
102.6
-991.8
67
Vincent Descombes Sevoie
Francja
102.1
-992.3
68
Johan Erikson
Szwecja
100.2
-994.2
69
David Lazzaroni
Francja
95.7
-998.7
70
Ondrej Vaculik
Czechy
91.2
-1003.2
71
Radik Zhaparov
Kazachstan
89.3
-1005.1
72
Maximilian Mechler
Niemcy
52.5
-1041.9


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich