Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
Period 1
27.07.2013
15:00
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
druż. mix
28.07.2013
12:00
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
02.08.2013
19:30
Wisła
Polska
HS-134
K-120
druż., nocny
03.08.2013
19:30
Wisła
Polska
HS-134
K-120
14.08.2013
18:00
Courchevel
Francja
HS-96
K-90
druż. mix
15.08.2013
19:00
Courchevel
Francja
HS-132
K-120
17.08.2013
17:30
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
23.08.2013
11:30
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
24.08.2013
11:30
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
Period 2
14.09.2013
16:00
Niżnyj Tagił
Rosja
HS-135
K-120
15.09.2013
14:00
Niżnyj Tagił
Rosja
HS-140
K-125
21.09.2013
12:00
Ałmaty
Kazachstan
HS-140
K-125
22.09.2013
11:30
Ałmaty
Kazachstan
HS-140
K-125
29.09.2013
14:00
Hinzenbach
Austria
HS-94
K-85
03.10.2013
15:30
Klingenthal
Niemcy
HS-140
K-125
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Wellinger
Niemcy
440
 
2
Jernej Damjan
Słowenia
419
-21
3
Anders Bardal
Norwegia
323
-117
4
Matjaz Pungertar
Słowenia
320
-120
5
Krzysztof Biegun
Polska
290
-150
6
Cestmir Kozisek
Czechy
273
-167
7
Reruhi Shimizu
Japonia
262
-178
8
Maciej Kot
Polska
248
-192
9
Kamil Stoch
Polska
227
-213
10
Tom Hilde
Norwegia
223
-217
11
Jan Ziobro
Polska
221
-219
12
Richard Freitag
Niemcy
215
-225
13
Michael Neumayer
Niemcy
183
-257
14
Simon Ammann
Szwajcaria
180
-260
15
Taku Takeuchi
Japonia
170
-270
16
Noriaki Kasai
Japonia
167
-273
17
Antonin Hajek
Czechy
165
-275
18
Jakub Janda
Czechy
160
-280
19
Janne Ahonen
Finlandia
156
-284
20
Andreas Wank
Niemcy
143
-297
21
Yuta Watase
Japonia
130
-310
22
Roman Koudelka
Czechy
124
-316
23
Rok Justin
Słowenia
123
-317
24
Dawid Kubacki
Polska
116
-324
25
Denis Kornilov
Rosja
111
-329
 
Stefan Hula
Polska
111
-329
27
Dimitry Vassiliev
Rosja
109
-331
28
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
108
-332
29
Jan Matura
Czechy
102
-338
30
Andreas Kofler
Austria
101
-339
31
Rune Velta
Norwegia
100
-340
32
Klemens Murańka
Polska
96
-344
33
Aleksander Zniszczoł
Polska
86
-354
34
Olli Muotka
Finlandia
85
-355
35
Andraz Pograjc
Słowenia
84
-356
36
Ilmir Hazetdinov
Rosja
80
-360
37
Maximilian Mechler
Niemcy
66
-374
38
Severin Freund
Niemcy
65
-375
39
Marinus Kraus
Niemcy
63
-377
40
Bartłomiej Kłusek
Polska
60
-380
41
Peter Prevc
Słowenia
58
-382
42
Karl Geiger
Niemcy
56
-384
43
Nicholas Alexander
USA
55
-385
44
Piotr Żyła
Polska
53
-387
45
Vincent Descombes Sevoie
Francja
52
-388
46
Pascal Kaelin
Szwajcaria
51
-389
47
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
50
-390
 
Nejc Dezman
Słowenia
50
-390
49
Martin Schmitt
Niemcy
49
-391
50
Daniel Wenig
Niemcy
47
-393
51
Lukas Hlava
Czechy
46
-394
 
Daiki Ito
Japonia
46
-394
53
Davide Bresadola
Włochy
44
-396
 
Robert Kranjec
Słowenia
44
-396
55
Markus Eisenbichler
Niemcy
37
-403
56
Mikhail Maksimochkin
Rosja
34
-406
 
Anssi Koivuranta
Finlandia
34
-406
58
Alexey Romashov
Rosja
32
-408
 
Jan Maylaender
Niemcy
32
-408
60
Anders Fannemel
Norwegia
29
-411
61
Andreas Stjernen
Norwegia
26
-414
62
Anze Semenic
Słowenia
25
-415
63
Borek Sedlak
Czechy
24
-416
64
Gregor Schlierenzauer
Austria
22
-418
65
Stephan Leyhe
Niemcy
20
-420
 
Sho Suzuki
Japonia
20
-420
67
Lauri Asikainen
Finlandia
18
-422
 
Junshiro Kobayashi
Japonia
18
-422
 
Wolfgang Loitzl
Austria
18
-422
70
Kento Sakuyama
Japonia
16
-424
71
Jurij Tepes
Słowenia
13
-427
 
Krzysztof Leja
Polska
13
-427
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
13
-427
74
Kaarel Nurmsalu
Estonia
12
-428
75
Grzegorz Miętus
Polska
11
-429
 
Stefan Kraft
Austria
11
-429
77
Ilja Rosliakov
Rosja
10
-430
78
Michael Hayboeck
Austria
9
-431
79
Ronan Lamy Chappuis
Francja
8
-432
80
Manuel Fettner
Austria
6
-434
81
Marco Grigoli
Szwajcaria
5
-435
 
Phillip Sjoeen
Norwegia
5
-435
83
Fumihisa Yumoto
Japonia
4
-436
84
Andrea Morassi
Włochy
3
-437
 
Takanobu Okabe
Japonia
3
-437
86
Pascal Egloff
Szwajcaria
2
-438
87
Vladimir Zografski
Bułgaria
1
-439

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
2116
 
2
Polska
Polska
1932
-184
3
Słowenia
Słowenia
1736
-380
4
Japonia
Japonia
1411
-705
5
Czechy
Czechy
1144
-972
6
Norwegia
Norwegia
806
-1310
7
Szwajcaria
Szwajcaria
521
-1595
8
Rosja
Rosja
401
-1715
9
Francja
Francja
310
-1806
10
Finlandia
Finlandia
293
-1823
11
Kanada
Kanada
275
-1841
12
Austria
Austria
267
-1849
13
Włochy
Włochy
172
-1944
14
USA
USA
130
-1986
15
Korea Pd.
Korea Pd.
13
-2103
16
Estonia
Estonia
12
-2104
17
Bułgaria
Bułgaria
1
-2115


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzcy: Polska
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
Zwycięzcy: Jernej Damjan (Słowenia) / Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Anders Bardal (Norwegia)
Zwycięzca: Matjaz Pungertar (Słowenia)
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich