Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
25.11.2017, godz. 16:15
Ruka HS-142
(P¦ druż.)
Kalendarz zawodów
01.07.2016
Kranj
Słowenia
HS-109
 
02.07.2016
Kranj
Słowenia
HS-109
 
20.08.2016
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
21.08.2016
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
26.08.2016
Frenstat
Czechy
HS-106
 
27.08.2016
Frenstat
Czechy
HS-106
 
10.09.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-138
 
11.09.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-138
 
17.09.2016
Stams
Austria
HS-115
 
18.09.2016
Stams
Austria
HS-115
 
24.09.2016
Wisła
Polska
HS-134
 
25.09.2016
Wisła
Polska
HS-134
 
30.09.2016
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
01.10.2016
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Markus Eisenbichler
Niemcy
618
 
2
Jan Ziobro
Polska
438
-180
3
Rok Justin
Słowenia
430
-188
4
Davide Bresadola
Włochy
353
-265
5
Aleksander Zniszczoł
Polska
337
-281
6
Sebastian Colloredo
Włochy
325
-293
7
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
321
-297
8
Alex Insam
Włochy
305
-313
9
Halvor Egner Granerud
Norwegia
291
-327
10
Tilen Bartol
Słowenia
280
-338
11
Domen Prevc
Słowenia
266
-352
12
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
258
-360
13
Clemens Aigner
Austria
235
-383
14
Robert Johansson
Norwegia
222
-396
15
Maximilian Steiner
Austria
204
-414
16
Peter Prevc
Słowenia
200
-418
17
Bartłomiej Kłusek
Polska
199
-419
18
Lukas Hlava
Czechy
198
-420
19
Jakub Janda
Czechy
172
-446
20
Tom Hilde
Norwegia
142
-476
21
Robert Kranjec
Słowenia
140
-478
 
Jurij Tepes
Słowenia
140
-478
23
Daniel Huber
Austria
138
-480
24
Martin Hamann
Niemcy
136
-482
25
Yuken Iwasa
Japonia
130
-488
 
Stephan Leyhe
Niemcy
130
-488
27
Krzysztof Miętus
Polska
125
-493
28
Jarkko Määttä
Finlandia
124
-494
29
Stefan Kraft
Austria
120
-498
30
Jarl Magnus Riiber
Norwegia
116
-502
31
Miran Zupancic
Słowenia
108
-510
32
Ernest Prislic
Słowenia
107
-511
 
Andraz Pograjc
Słowenia
107
-511
34
Thomas Hofer
Austria
98
-520
35
Stefan Huber
Austria
97
-521
36
Viktor Polasek
Czechy
96
-522
37
Jaka Hvala
Słowenia
89
-529
38
Matjaz Pungertar
Słowenia
88
-530
39
William Rhoads
USA
87
-531
 
Elias Tollinger
Austria
87
-531
41
Kevin Bickner
USA
83
-535
42
Aljaz Osterc
Słowenia
82
-536
43
Constantin Schmid
Niemcy
80
-538
 
Pius Paschke
Niemcy
80
-538
 
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
80
-538
46
Andreas Alamommo
Finlandia
76
-542
47
Tim Fuchs
Niemcy
66
-552
 
Andreas Kofler
Austria
66
-552
49
Vojtech Stursa
Czechy
65
-553
50
Clemens Leitner
Austria
60
-558
51
Przemysław Kantyka
Polska
59
-559
52
Philipp Aschenwald
Austria
58
-560
 
Manuel Fettner
Austria
58
-560
 
Janni Reisenauer
Austria
58
-560
55
Karl Geiger
Niemcy
56
-562
56
Alexey Romashov
Rosja
54
-564
57
Tomaz Naglic
Słowenia
53
-565
58
Danny Queck
Niemcy
50
-568
 
Florian Altenburger
Austria
50
-568
 
Killian Peier
Szwajcaria
50
-568
61
Bor Pavlovcic
Słowenia
47
-571
62
Are Sumstad
Norwegia
40
-578
63
Eetu Nousiainen
Finlandia
37
-581
64
Jan Matura
Czechy
36
-582
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
36
-582
 
Tomas Vancura
Czechy
36
-582
67
Michael Glasder
USA
35
-583
68
Marat Zhaparov
Kazachstan
33
-585
69
Julian Hahn
Niemcy
29
-589
 
Marinus Kraus
Niemcy
29
-589
71
Lauri Asikainen
Finlandia
27
-591
72
Masamitsu Ito
Japonia
26
-592
73
Stanisław Biela
Polska
24
-594
 
Felix Hoffmann
Niemcy
24
-594
75
Simon Greiderer
Austria
23
-595
76
Simon Ammann
Szwajcaria
22
-596
77
Bartosz Czyż
Polska
20
-598
78
Ulrich Wohlgenannt
Austria
16
-602
 
Richard Haukedal
Norwegia
16
-602
80
Tobias Birchler
Szwajcaria
15
-603
 
Sebastian Bradatsch
Niemcy
15
-603
82
Ziga Jelar
Słowenia
14
-604
83
Anze Lanisek
Słowenia
12
-606
 
Paweł W±sek
Polska
12
-606
 
Andrzej Stękała
Polska
12
-606
86
Niko Kytoesaho
Finlandia
10
-608
 
Jesper Oedegaard
Norwegia
10
-608
88
Gabriel Karlen
Szwajcaria
9
-609
 
Joshua Maurer
Kanada
9
-609
90
Jan Kus
Słowenia
8
-610
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
8
-610
 
Dominik Maylaender
Niemcy
8
-610
93
Johannes Schubert
Niemcy
7
-611
94
Casey Larson
USA
5
-613
95
Cedrik Weigel
Niemcy
4
-614
96
Cestmir Kozisek
Czechy
3
-615
 
Marius Lindvik
Norwegia
3
-615
 
Keiichi Sato
Japonia
3
-615
99
Mikhail Maksimochkin
Rosja
2
-616
 
Federico Cecon
Włochy
2
-616
 
Andraz Modic
Słowenia
2
-616
 
Adrian Sell
Niemcy
2
-616
103
Frantisek Holik
Czechy
1
-617
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
1
-617
 
Paul Winter
Niemcy
1
-617

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
2173
 
2
Austria
Austria
1368
-805
3
Niemcy
Niemcy
1335
-838
4
Norwegia
Norwegia
1241
-932
5
Polska
Polska
1226
-947
6
Włochy
Włochy
985
-1188
7
Czechy
Czechy
607
-1566
8
Finlandia
Finlandia
274
-1899
9
Kanada
Kanada
267
-1906
10
USA
USA
210
-1963
11
Japonia
Japonia
159
-2014
12
Szwajcaria
Szwajcaria
97
-2076
13
Rosja
Rosja
56
-2117
14
Francja
Francja
36
-2137
15
Kazachstan
Kazachstan
33
-2140
16
Ukraina
Ukraina
8
-2165


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Jarkko Määttä (Finlandia)
Zwycięzca: Jarl Magnus Riiber (Norwegia)
Zwycięzca: Lukas Hlava (Czechy)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
15:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
P¦k Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦k Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦k Lillehammer
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich