Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
6
7
8
9
10
13
14
17
20
21
22
23
27
28
luty 2017
Najbliższe zawody
26.02.2017, godz. 12:00
Kranj HS-105
(Alpen Cup)
Kalendarz zawodów
01.07.2016
Kranj
Słowenia
HS-109
 
02.07.2016
Kranj
Słowenia
HS-109
 
20.08.2016
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
21.08.2016
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
26.08.2016
Frenstat
Czechy
HS-106
 
27.08.2016
Frenstat
Czechy
HS-106
 
10.09.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-138
 
11.09.2016
Lillehammer
Norwegia
HS-138
 
17.09.2016
Stams
Austria
HS-115
 
18.09.2016
Stams
Austria
HS-115
 
24.09.2016
Wisła
Polska
HS-134
 
25.09.2016
Wisła
Polska
HS-134
 
30.09.2016
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
01.10.2016
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Markus Eisenbichler
Niemcy
618
 
2
Jan Ziobro
Polska
438
-180
3
Rok Justin
Słowenia
430
-188
4
Davide Bresadola
Włochy
353
-265
5
Aleksander Zniszczoł
Polska
337
-281
6
Sebastian Colloredo
Włochy
325
-293
7
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
321
-297
8
Alex Insam
Włochy
305
-313
9
Halvor Egner Granerud
Norwegia
291
-327
10
Tilen Bartol
Słowenia
280
-338
11
Domen Prevc
Słowenia
266
-352
12
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
258
-360
13
Clemens Aigner
Austria
235
-383
14
Robert Johansson
Norwegia
222
-396
15
Maximilian Steiner
Austria
204
-414
16
Peter Prevc
Słowenia
200
-418
17
Bartłomiej Kłusek
Polska
199
-419
18
Lukas Hlava
Czechy
198
-420
19
Jakub Janda
Czechy
172
-446
20
Tom Hilde
Norwegia
142
-476
21
Robert Kranjec
Słowenia
140
-478
 
Jurij Tepes
Słowenia
140
-478
23
Daniel Huber
Austria
138
-480
24
Martin Hamann
Niemcy
136
-482
25
Stephan Leyhe
Niemcy
130
-488
 
Yuken Iwasa
Japonia
130
-488
27
Krzysztof Miętus
Polska
125
-493
28
Jarkko Määttä
Finlandia
124
-494
29
Stefan Kraft
Austria
120
-498
30
Jarl Magnus Riiber
Norwegia
116
-502
31
Miran Zupancic
Słowenia
108
-510
32
Ernest Prislic
Słowenia
107
-511
 
Andraz Pograjc
Słowenia
107
-511
34
Thomas Hofer
Austria
98
-520
35
Stefan Huber
Austria
97
-521
36
Viktor Polasek
Czechy
96
-522
37
Jaka Hvala
Słowenia
89
-529
38
Matjaz Pungertar
Słowenia
88
-530
39
Elias Tollinger
Austria
87
-531
 
William Rhoads
USA
87
-531
41
Kevin Bickner
USA
83
-535
42
Aljaz Osterc
Słowenia
82
-536
43
Constantin Schmid
Niemcy
80
-538
 
Pius Paschke
Niemcy
80
-538
 
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
80
-538
46
Andreas Alamommo
Finlandia
76
-542
47
Tim Fuchs
Niemcy
66
-552
 
Andreas Kofler
Austria
66
-552
49
Vojtech Stursa
Czechy
65
-553
50
Clemens Leitner
Austria
60
-558
51
Przemysław Kantyka
Polska
59
-559
52
Manuel Fettner
Austria
58
-560
 
Janni Reisenauer
Austria
58
-560
 
Philipp Aschenwald
Austria
58
-560
55
Karl Geiger
Niemcy
56
-562
56
Alexey Romashov
Rosja
54
-564
57
Tomaz Naglic
Słowenia
53
-565
58
Danny Queck
Niemcy
50
-568
 
Florian Altenburger
Austria
50
-568
 
Killian Peier
Szwajcaria
50
-568
61
Bor Pavlovcic
Słowenia
47
-571
62
Are Sumstad
Norwegia
40
-578
63
Eetu Nousiainen
Finlandia
37
-581
64
Jan Matura
Czechy
36
-582
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
36
-582
 
Tomas Vancura
Czechy
36
-582
67
Michael Glasder
USA
35
-583
68
Marat Zhaparov
Kazachstan
33
-585
69
Julian Hahn
Niemcy
29
-589
 
Marinus Kraus
Niemcy
29
-589
71
Lauri Asikainen
Finlandia
27
-591
72
Masamitsu Ito
Japonia
26
-592
73
Felix Hoffmann
Niemcy
24
-594
 
Stanisław Biela
Polska
24
-594
75
Simon Greiderer
Austria
23
-595
76
Simon Ammann
Szwajcaria
22
-596
77
Bartosz Czyż
Polska
20
-598
78
Ulrich Wohlgenannt
Austria
16
-602
 
Richard Haukedal
Norwegia
16
-602
80
Tobias Birchler
Szwajcaria
15
-603
 
Sebastian Bradatsch
Niemcy
15
-603
82
Ziga Jelar
Słowenia
14
-604
83
Paweł W±sek
Polska
12
-606
 
Andrzej Stękała
Polska
12
-606
 
Anze Lanisek
Słowenia
12
-606
86
Niko Kytoesaho
Finlandia
10
-608
 
Jesper Oedegaard
Norwegia
10
-608
88
Gabriel Karlen
Szwajcaria
9
-609
 
Joshua Maurer
Kanada
9
-609
90
Dominik Maylaender
Niemcy
8
-610
 
Jan Kus
Słowenia
8
-610
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
8
-610
93
Johannes Schubert
Niemcy
7
-611
94
Casey Larson
USA
5
-613
95
Cedrik Weigel
Niemcy
4
-614
96
Marius Lindvik
Norwegia
3
-615
 
Cestmir Kozisek
Czechy
3
-615
 
Keiichi Sato
Japonia
3
-615
99
Adrian Sell
Niemcy
2
-616
 
Mikhail Maksimochkin
Rosja
2
-616
 
Federico Cecon
Włochy
2
-616
 
Andraz Modic
Słowenia
2
-616
103
Andreas Schuler
Szwajcaria
1
-617
 
Paul Winter
Niemcy
1
-617
 
Frantisek Holik
Czechy
1
-617

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
2173
 
2
Austria
Austria
1368
-805
3
Niemcy
Niemcy
1335
-838
4
Norwegia
Norwegia
1241
-932
5
Polska
Polska
1226
-947
6
Włochy
Włochy
985
-1188
7
Czechy
Czechy
607
-1566
8
Finlandia
Finlandia
274
-1899
9
Kanada
Kanada
267
-1906
10
USA
USA
210
-1963
11
Japonia
Japonia
159
-2014
12
Szwajcaria
Szwajcaria
97
-2076
13
Rosja
Rosja
56
-2117
14
Francja
Francja
36
-2137
15
Kazachstan
Kazachstan
33
-2140
16
Ukraina
Ukraina
8
-2165


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Jarkko Määttä (Finlandia)
Zwycięzca: Jarl Magnus Riiber (Norwegia)
Zwycięzca: Lukas Hlava (Czechy)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Joacim Oedegaard Bjoereng (Norwegia)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Davide Bresadola (Włochy)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
26 lutego 2017 (niedziela)
11:00
Alpen Cup Kranj
seria próbna
12:00
Alpen Cup Kranj
konkurs ind.
15:30
M¦ Lahti
seria próbna mix
16:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
16:30
M¦ Lahti
konkurs mix
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs indywidualny
27 lutego 2017 (poniedziałek)
16:00
M¦ Lahti
oficjalny trening M
28 lutego 2017 (wtorek)
16:00
M¦ Lahti
oficjalny trening M
18:00
M¦ Lahti
odprawa techniczna M
1 marca 2017 (¶roda)
15:00
M¦ Lahti
oficjalny trening M
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto zdobędzie tytuł M¦ w Lahti?
Kamil Stoch
Daniel Andre Tande
Stefan Kraft
Domen Prevc
Maciej Kot
Andreas Wellinger
Peter Prevc
Piotr Żyła
Gregor Schlierenzauer
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Michael Hayboeck
Manuel Fettner
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich