Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
30.09.2016 - Klingenthal (Niemcy) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Markus Eisenbichler
Niemcy
138.0
140.5
280.1
2
Stephan Leyhe
Niemcy
137.5
127.5
249.3
3
Jan Ziobro
Polska
131.0
127.0
247.2
4
Elias Tollinger
Austria
133.0
130.0
247.0
5
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
130.0
132.0
246.1
6
Jurij Tepes
Słowenia
127.0
130.5
241.6
7
Vincent Descombes Sevoie
Francja
131.0
127.0
239.6
8
Halvor Egner Granerud
Norwegia
129.0
131.0
238.5
9
Jakub Janda
Czechy
136.5
122.5
235.9
10
Florian Altenburger
Austria
129.0
127.0
233.3
11
Davide Bresadola
Włochy
129.5
129.0
233.2
12
Thomas Hofer
Austria
118.5
130.5
231.6
13
Robert Kranjec
Słowenia
126.5
131.5
231.4
14
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
126.5
124.5
231.2
15
Sebastian Colloredo
Włochy
127.0
129.5
231.0
16
Alexey Romashov
Rosja
127.5
127.0
229.8
17
Aleksander Zniszczoł
Polska
127.5
130.5
229.5
18
Domen Prevc
Słowenia
123.0
130.0
229.4
19
William Rhoads
USA
122.5
131.0
228.5
20
Killian Peier
Szwajcaria
126.0
128.5
227.4
21
Tilen Bartol
Słowenia
126.0
129.0
226.6
22
Alex Insam
Włochy
125.5
130.5
226.4
23
Stanisław Biela
Polska
129.5
125.5
226.2
24
Jan Matura
Czechy
129.0
127.0
226.1
25
Rok Justin
Słowenia
126.5
121.5
224.3
26
Robert Johansson
Norwegia
124.0
128.0
223.7
27
Aljaz Osterc
Słowenia
125.0
126.5
218.6
28
Bartłomiej Kłusek
Polska
122.0
124.5
212.9
29
Constantin Schmid
Niemcy
121.0
120.0
209.5
30
Johannes Schubert
Niemcy
123.0
112.0
196.1
31
Krzysztof Miętus
Polska
124.5
 
103.7
32
Fabian Seidl
Niemcy
124.0
 
102.9
33
Marinus Kraus
Niemcy
122.5
 
102.5
34
Andrzej Stękała
Polska
122.5
 
101.6
35
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
121.0
 
101.4
36
Pius Paschke
Niemcy
119.5
 
101.0
37
Vladislav Boyarintsev
Rosja
122.5
 
99.8
38
Gabriel Karlen
Szwajcaria
119.0
 
99.2
39
Tim Fuchs
Niemcy
116.5
 
98.9
40
Richard Haukedal
Norwegia
121.0
 
98.8
41
Sebastian Bradatsch
Niemcy
119.5
 
98.2
42
Daniele Varesco
Włochy
117.5
 
98.1
43
Paul Brasme
Francja
120.0
 
97.1
44
Moritz Baer
Niemcy
121.5
 
95.7
45
Simon Greiderer
Austria
117.0
 
95.6
46
Mikhail Maksimochkin
Rosja
118.5
 
95.4
47
Przemysław Kantyka
Polska
116.5
 
94.7
48
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
113.5
 
92.4
49
Eetu Nousiainen
Finlandia
116.5
 
91.2
50
Jesper Oedegaard
Norwegia
114.0
 
87.9
51
Viktor Polasek
Czechy
113.0
 
87.0
52
Kevin Maltsev
Estonia
112.5
 
84.1
53
Martti Nomme
Estonia
113.0
 
82.4
54
Dominik Maylaender
Niemcy
110.5
 
82.2
55
Filip Sakala
Czechy
110.5
 
80.3
56
Kenneth Henningsmo Fredheim
Norwegia
106.0
 
76.4
57
Martin Hamann
Niemcy
109.5
 
74.4
58
Olli Muotka
Finlandia
108.0
 
73.3
59
Thomas Roch Dupland
Francja
101.5
 
59.9
60
Zeno di Lenardo
Włochy
96.5
 
57.6
61
Jan Michalek
Czechy
94.0
 
55.7
62
Lars Antonissen
Holandia
99.5
 
55.0
63
Michael Glasder
USA
DSQ
 
DSQ
64
Ville Larinto
Finlandia
DSQ
 
DSQ

« Letni Puchar Kontynentalny 2016 - wszystkie konkursy »
Letni Puchar Kontynentalny 2016

Letni Puchar Kontynentalny 2016

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich