Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
5
6
7
9
13
14
15
20
21
22
23
26
27
28
luty 2018
Najbliższe zawody
03.03.2018, godz. 10:00
Rasnov HS-97
P¦ kobiet
01.09.2012 - Einsiedeln (Szwajcaria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Cene Prevc
Słowenia
117.5
114.0
270.7
2
Daniel Huber
Austria
113.5
114.5
263.4
3
Ulrich Wohlgenannt
Austria
112.5
111.5
252.7
4
Elias Tollinger
Austria
114.0
110.5
252.6
5
Ronan Lamy Chappuis
Francja
113.0
110.0
252.4
6
Philipp Aschenwald
Austria
111.5
111.5
251.4
7
Simon Greiderer
Austria
114.0
108.0
251.1
8
Bjoern Koch
Austria
113.5
109.0
249.5
9
Alexander Hayboeck
Austria
112.0
110.5
249.0
10
Johannes Obermayr
Austria
109.5
111.0
246.9
11
Matic Benedik
Słowenia
113.0
106.5
244.6
12
Tobias Loeffler
Niemcy
107.5
111.0
241.8
13
Anze Semenic
Słowenia
108.5
109.0
239.5
14
Thomas Lackner
Austria
109.0
107.0
237.3
15
Clemens Aigner
Austria
110.0
104.5
236.1
16
Daniel Althaus
Niemcy
113.0
101.5
233.1
17
Rok Justin
Słowenia
106.5
105.0
229.2
18
Sepp Lechner
Niemcy
105.5
105.5
226.8
19
Anze Lanisek
Słowenia
107.5
103.5
226.3
20
Gabriel Karlen
Szwajcaria
105.0
104.5
225.1
21
Killian Peier
Szwajcaria
110.0
100.0
225.0
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
107.0
103.0
225.0
23
Olivier Anken
Szwajcaria
105.5
105.0
224.9
24
Thomas Juffinger
Austria
107.0
103.5
223.9
25
Daniel Fudel
Niemcy
106.5
101.5
220.9
26
Dominik Maylaender
Niemcy
107.0
103.0
220.5
27
Tomaz Verbajs
Słowenia
104.5
103.0
219.5
28
Aljaz Zepic
Słowenia
101.5
103.5
215.0
29
Franz Roeder
Niemcy
102.0
102.0
212.2
30
Oliver Kamienski
Niemcy
104.5
99.0
211.3
 
Marc Ganserer
Niemcy
104.0
99.5
211.3
 
Patrick Streitler
Austria
104.5
99.0
211.3
33
Michael Herrmann
Niemcy
101.5
101.5
208.9
34
Andraz Modic
Słowenia
100.5
102.0
208.5
35
Stefan Huber
Austria
102.5
100.0
208.0
36
Christian Heim
Niemcy
102.0
99.5
206.7
37
Miha Kveder
Słowenia
104.5
98.5
205.9
38
Florian Altenburger
Austria
103.5
99.0
204.0
39
Tim Heinrich
Niemcy
101.0
98.5
202.6
40
Ernest Prislic
Słowenia
96.0
102.5
198.3
41
Luca Egloff
Szwajcaria
99.0
98.5
196.5
42
Sebastian Bradatsch
Niemcy
99.5
95.5
193.5
43
Florian Gugg
Austria
100.0
95.5
192.9
44
Thomas Dufter
Niemcy
100.0
94.0
191.2
45
Marvin Scherrer
Szwajcaria
98.0
96.0
190.7
46
Gasper Stupar
Słowenia
95.5
94.5
181.0
47
Alex Insam
Włochy
98.5
91.0
180.6
48
Tobias Birchler
Szwajcaria
90.5
98.5
180.2
49
Julien Faivre Rampant
Francja
94.0
94.0
179.4
50
Tilen Bartol
Słowenia
99.0
88.0
174.1
51
Henrik Heinz
Niemcy
95.0
89.0
169.7
52
Zeno di Lenardo
Włochy
93.5
89.5
168.9
53
Jaka Kosec
Słowenia
96.0
88.5
167.6
54
Bjoern Fischer
Szwajcaria
91.5
90.5
166.6
55
Edouard Vanini
Francja
91.5
86.5
158.4
56
Zak Silih
Słowenia
88.0
87.0
151.0
57
Lukas Niedhart
Szwajcaria
83.5
87.5
145.3
58
Manuel Rueegg
Szwajcaria
83.0
81.0
130.7
59
Benjamin Ernst
Szwajcaria
81.0
76.5
118.5
60
Federico Cecon
Włochy
107.0
DSQ
116.1
 
Andreas Schuler
Szwajcaria
107.0
DSQ
116.1
62
David Siegel
Niemcy
102.5
DSQ
106.0

« Alpen Cup 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2012/2013

Alpen Cup 2012/2013

Najbliższe zawody
2 marca 2018 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
14:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
16:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
3 marca 2018 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Rasnov
seria próbna
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:30
P¦ Lahti
seria próbna
16:30
P¦ Lahti
konkurs drużynowy
4 marca 2018 (niedziela)
07:45
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
Daniel Andre Tande
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Peter Prevc
Simon Ammann
Stefan Kraft
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich