Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
31.08.2012
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
01.09.2012
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
28.09.2012
Oberstdorf
Niemcy
HS-106
K-95
29.09.2012
Oberstdorf
Niemcy
HS-106
K-95
15.12.2012
Seefeld
Austria
HS-109
K-95
16.12.2012
Seefeld
Austria
HS-109
K-95
12.01.2013
Planica
Słowenia
HS-109
K-100
13.01.2013
Planica
Słowenia
HS-109
K-100
02.02.2013
Kranj
Słowenia
HS-96
K-90
03.02.2013
Kranj
Słowenia
HS-96
K-90
02.03.2013
Chaux Neuve
Francja
HS-97
K-90
03.03.2013
Chaux Neuve
Francja
HS-97
K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Cene Prevc
Słowenia
724
 
2
Matic Benedik
Słowenia
586
-138
3
Elias Tollinger
Austria
556
-168
4
Ronan Lamy Chappuis
Francja
466
-258
5
Simon Greiderer
Austria
384
-340
6
Patrick Streitler
Austria
373
-351
7
Johannes Obermayr
Austria
348
-376
8
Clemens Aigner
Austria
335
-389
9
Philipp Aschenwald
Austria
319
-405
10
Daniel Huber
Austria
228
-496
11
Killian Peier
Szwajcaria
224
-500
12
Florian Altenburger
Austria
223
-501
13
Anze Lanisek
Słowenia
216
-508
14
Florian Menz
Niemcy
191
-533
15
Anze Semenic
Słowenia
164
-560
16
Michael Herrmann
Niemcy
161
-563
17
Pascal Kaelin
Szwajcaria
156
-568
18
Florian Gugg
Austria
149
-575
19
Ales Hlebanja
Słowenia
138
-586
20
Thomas Lackner
Austria
136
-588
21
Rok Justin
Słowenia
134
-590
22
Michael Dreher
Niemcy
130
-594
23
Ulrich Wohlgenannt
Austria
123
-601
24
Christian Heim
Niemcy
122
-602
25
Jaka Kosec
Słowenia
114
-610
26
Tobias Lugert
Niemcy
113
-611
27
Kevin Goeschl
Austria
109
-615
28
Tobias Loeffler
Niemcy
106
-618
29
Niklas Wangler
Niemcy
105
-619
30
Ernest Prislic
Słowenia
100
-624
31
Bjoern Koch
Austria
90
-634
32
Daniel Althaus
Niemcy
87
-637
33
Alexander Hayboeck
Austria
83
-641
34
Thomas Hofer
Austria
77
-647
35
Stefan Huber
Austria
76
-648
36
Sepp Lechner
Niemcy
73
-651
37
Miha Kveder
Słowenia
72
-652
38
Sebastian Bradatsch
Niemcy
67
-657
39
Benjamin Raffort
Francja
52
-672
40
Florjan Jelovcan
Słowenia
49
-675
41
Marc Ganserer
Niemcy
48
-676
 
Thomas Dufter
Niemcy
48
-676
43
Franz Weiss
Niemcy
46
-678
44
Martin Schmid
Austria
40
-684
45
Thomas Juffinger
Austria
39
-685
46
Daniel Fudel
Niemcy
37
-687
 
Dominik Maylaender
Niemcy
37
-687
48
Julian Hahn
Niemcy
34
-690
49
Lukas Wagner
Niemcy
29
-695
50
Federico Cecon
Włochy
27
-697
 
Paul Winter
Niemcy
27
-697
 
Franz Roeder
Niemcy
27
-697
53
Andreas Schuler
Szwajcaria
26
-698
54
Aljaz Vodan
Słowenia
25
-699
 
Andraz Modic
Słowenia
25
-699
 
Tomaz Verbajs
Słowenia
25
-699
57
Gabriel Karlen
Szwajcaria
22
-702
 
Tim Heinrich
Niemcy
22
-702
59
David Siegel
Niemcy
21
-703
60
Nejc Seretinek
Słowenia
20
-704
61
Anze Lavtizar
Słowenia
17
-707
62
Luca Egloff
Szwajcaria
16
-708
63
Tobias Birchler
Szwajcaria
15
-709
64
Petrick Hammann
Niemcy
14
-710
 
Zeno di Lenardo
Włochy
14
-710
66
Aljaz Zepic
Słowenia
13
-711
67
Maximilian Steiner
Austria
12
-712
68
Oliver Kamienski
Niemcy
10
-714
69
Martin Baumunk
Niemcy
9
-715
70
Olivier Anken
Szwajcaria
8
-716
71
Martin Hamann
Niemcy
7
-717
72
Julien Faivre Rampant
Francja
6
-718
73
Lucas Schaffer
Austria
5
-719
 
Nils Wilfert
Niemcy
5
-719
75
Zak Silih
Słowenia
4
-720
76
Matthias Troy
Austria
3
-721
 
Mario Mendel
Austria
3
-721

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
3711
 
2
Słowenia
Słowenia
2426
-1285
3
Niemcy
Niemcy
1576
-2135
4
Francja
Francja
524
-3187
5
Szwajcaria
Szwajcaria
467
-3244
6
Włochy
Włochy
41
-3670


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Ronan Lamy Chappuis (Francja)
Zwycięzca: Ronan Lamy Chappuis (Francja)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Matic Benedik (Słowenia)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
Zwycięzca: Simon Greiderer (Austria)
Zwycięzca: Matic Benedik (Słowenia)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich