Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
5
6
7
9
13
14
15
20
21
22
23
26
27
28
luty 2018
Najbliższe zawody
03.03.2018, godz. 10:00
Rasnov HS-97
P¦ kobiet
Kalendarz zawodów
31.08.2012
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
01.09.2012
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
28.09.2012
Oberstdorf
Niemcy
HS-106
K-95
29.09.2012
Oberstdorf
Niemcy
HS-106
K-95
15.12.2012
Seefeld
Austria
HS-109
K-95
16.12.2012
Seefeld
Austria
HS-109
K-95
12.01.2013
Planica
Słowenia
HS-109
K-100
13.01.2013
Planica
Słowenia
HS-109
K-100
02.02.2013
Kranj
Słowenia
HS-96
K-90
03.02.2013
Kranj
Słowenia
HS-96
K-90
02.03.2013
Chaux Neuve
Francja
HS-97
K-90
03.03.2013
Chaux Neuve
Francja
HS-97
K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Cene Prevc
Słowenia
724
 
2
Matic Benedik
Słowenia
586
-138
3
Elias Tollinger
Austria
556
-168
4
Ronan Lamy Chappuis
Francja
466
-258
5
Simon Greiderer
Austria
384
-340
6
Patrick Streitler
Austria
373
-351
7
Johannes Obermayr
Austria
348
-376
8
Clemens Aigner
Austria
335
-389
9
Philipp Aschenwald
Austria
319
-405
10
Daniel Huber
Austria
228
-496
11
Killian Peier
Szwajcaria
224
-500
12
Florian Altenburger
Austria
223
-501
13
Anze Lanisek
Słowenia
216
-508
14
Florian Menz
Niemcy
191
-533
15
Anze Semenic
Słowenia
164
-560
16
Michael Herrmann
Niemcy
161
-563
17
Pascal Kaelin
Szwajcaria
156
-568
18
Florian Gugg
Austria
149
-575
19
Ales Hlebanja
Słowenia
138
-586
20
Thomas Lackner
Austria
136
-588
21
Rok Justin
Słowenia
134
-590
22
Michael Dreher
Niemcy
130
-594
23
Ulrich Wohlgenannt
Austria
123
-601
24
Christian Heim
Niemcy
122
-602
25
Jaka Kosec
Słowenia
114
-610
26
Tobias Lugert
Niemcy
113
-611
27
Kevin Goeschl
Austria
109
-615
28
Tobias Loeffler
Niemcy
106
-618
29
Niklas Wangler
Niemcy
105
-619
30
Ernest Prislic
Słowenia
100
-624
31
Bjoern Koch
Austria
90
-634
32
Daniel Althaus
Niemcy
87
-637
33
Alexander Hayboeck
Austria
83
-641
34
Thomas Hofer
Austria
77
-647
35
Stefan Huber
Austria
76
-648
36
Sepp Lechner
Niemcy
73
-651
37
Miha Kveder
Słowenia
72
-652
38
Sebastian Bradatsch
Niemcy
67
-657
39
Benjamin Raffort
Francja
52
-672
40
Florjan Jelovcan
Słowenia
49
-675
41
Marc Ganserer
Niemcy
48
-676
 
Thomas Dufter
Niemcy
48
-676
43
Franz Weiss
Niemcy
46
-678
44
Martin Schmid
Austria
40
-684
45
Thomas Juffinger
Austria
39
-685
46
Daniel Fudel
Niemcy
37
-687
 
Dominik Maylaender
Niemcy
37
-687
48
Julian Hahn
Niemcy
34
-690
49
Lukas Wagner
Niemcy
29
-695
50
Federico Cecon
Włochy
27
-697
 
Paul Winter
Niemcy
27
-697
 
Franz Roeder
Niemcy
27
-697
53
Andreas Schuler
Szwajcaria
26
-698
54
Andraz Modic
Słowenia
25
-699
 
Tomaz Verbajs
Słowenia
25
-699
 
Aljaz Vodan
Słowenia
25
-699
57
Tim Heinrich
Niemcy
22
-702
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
22
-702
59
David Siegel
Niemcy
21
-703
60
Nejc Seretinek
Słowenia
20
-704
61
Anze Lavtizar
Słowenia
17
-707
62
Luca Egloff
Szwajcaria
16
-708
63
Tobias Birchler
Szwajcaria
15
-709
64
Petrick Hammann
Niemcy
14
-710
 
Zeno di Lenardo
Włochy
14
-710
66
Aljaz Zepic
Słowenia
13
-711
67
Maximilian Steiner
Austria
12
-712
68
Oliver Kamienski
Niemcy
10
-714
69
Martin Baumunk
Niemcy
9
-715
70
Olivier Anken
Szwajcaria
8
-716
71
Martin Hamann
Niemcy
7
-717
72
Julien Faivre Rampant
Francja
6
-718
73
Nils Wilfert
Niemcy
5
-719
 
Lucas Schaffer
Austria
5
-719
75
Zak Silih
Słowenia
4
-720
76
Matthias Troy
Austria
3
-721
 
Mario Mendel
Austria
3
-721

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
3711
 
2
Słowenia
Słowenia
2426
-1285
3
Niemcy
Niemcy
1576
-2135
4
Francja
Francja
524
-3187
5
Szwajcaria
Szwajcaria
467
-3244
6
Włochy
Włochy
41
-3670


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Johannes Obermayr (Austria)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Ronan Lamy Chappuis (Francja)
Zwycięzca: Ronan Lamy Chappuis (Francja)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Matic Benedik (Słowenia)
Zwycięzca: Cene Prevc (Słowenia)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
Zwycięzca: Simon Greiderer (Austria)
Zwycięzca: Matic Benedik (Słowenia)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 marca 2018 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
14:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
16:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
3 marca 2018 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Rasnov
seria próbna
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:30
P¦ Lahti
seria próbna
16:30
P¦ Lahti
konkurs drużynowy
4 marca 2018 (niedziela)
07:45
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
54%
Andreas Wellinger
12%
Robert Johansson
11%
Daniel Andre Tande
8%
inny skoczek
5%
Johann Andre Forfang
4%
Simon Ammann
2%
Peter Prevc
2%
Stefan Kraft
1%
Richard Freitag
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich