Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
09.08.2009
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
GP4N
12.08.2009
Pragelato
Włochy
HS-140
K-125
GP4N, nocny
14.08.2009
Courchevel
Francja
HS-132
K-120
GP4N, nocny
16.08.2009
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
GP4N
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Simon Ammann
Szwajcaria
1024.1
 
2
Adam Małysz
Polska
1002.0
-22.1
3
Denis Kornilov
Rosja
990.6
-33.5
4
Robert Kranjec
Słowenia
980.8
-43.3
5
Harri Olli
Finlandia
979.4
-44.7
6
Sebastian Colloredo
Włochy
925.2
-98.9
7
Emmanuel Chedal
Francja
913.5
-110.6
8
Mitja Meznar
Słowenia
892.7
-131.4
9
Roman Koudelka
Czechy
864.8
-159.3
10
Daiki Ito
Japonia
857.0
-167.1
11
Tom Hilde
Norwegia
853.7
-170.4
12
Lukas Mueller
Austria
831.1
-193.0
13
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
821.5
-202.6
14
Primoz Pikl
Słowenia
807.2
-216.9
15
Taku Takeuchi
Japonia
803.0
-221.1
16
Manuel Fettner
Austria
793.9
-230.2
17
Jernej Damjan
Słowenia
779.1
-245.0
18
Andreas Küttel
Szwajcaria
778.7
-245.4
19
Michael Uhrmann
Niemcy
773.5
-250.6
20
Martin Schmitt
Niemcy
766.8
-257.3
21
Kamil Stoch
Polska
711.2
-312.9
22
Anders Jacobsen
Norwegia
699.8
-324.3
23
David Zauner
Austria
675.7
-348.4
24
Fumihisa Yumoto
Japonia
674.3
-349.8
25
Łukasz Rutkowski
Polska
665.6
-358.5
26
Nicholas Alexander
USA
665.4
-358.7
27
Pavel Karelin
Rosja
654.5
-369.6
28
Kalle Keituri
Finlandia
644.0
-380.1
29
Georg Späth
Niemcy
601.3
-422.8
30
Noriaki Kasai
Japonia
588.1
-436.0
31
Martin Cikl
Czechy
550.8
-473.3
32
Shohei Tochimoto
Japonia
547.5
-476.6
33
Andreas Wank
Niemcy
543.1
-481.0
34
Maciej Kot
Polska
528.4
-495.7
35
Marcin Bachleda
Polska
520.1
-504.0
36
Sami Niemi
Finlandia
504.0
-520.1
37
Severin Freund
Niemcy
502.5
-521.6
38
Jakub Janda
Czechy
500.3
-523.8
39
Andreas Kofler
Austria
462.5
-561.6
40
Thomas Morgenstern
Austria
431.8
-592.3
41
Krzysztof Miętus
Polska
415.0
-609.1
42
Lukas Hlava
Czechy
398.2
-625.9
43
Takanobu Okabe
Japonia
352.9
-671.2
44
Anders Bardal
Norwegia
351.0
-673.1
45
Janne Happonen
Finlandia
329.2
-694.9
46
Kenneth Gangnes
Norwegia
327.0
-697.1
47
Michael Neumayer
Niemcy
313.4
-710.7
48
Dimitry Ipatov
Rosja
301.7
-722.4
49
Radik Zhaparov
Kazachstan
300.3
-723.8
50
Dimitry Vassiliev
Rosja
295.8
-728.3
51
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
286.5
-737.6
52
Tomas Zmoray
Słowacja
284.9
-739.2
53
Heung Chul Choi
Korea Pd.
269.8
-754.3
54
Julian Musiol
Niemcy
213.8
-810.3
55
Markus Eggenhofer
Austria
206.6
-817.5
56
Vincent Descombes Sevoie
Francja
181.1
-843.0
57
Nicholas Fairall
USA
160.3
-863.8
58
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
107.0
-917.1
59
Ilja Rosliakov
Rosja
106.4
-917.7
60
Stephan Hocke
Niemcy
102.9
-921.2
61
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
102.4
-921.7
62
Oleksander Lazarovych
Ukraina
100.1
-924.0
63
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
97.6
-926.5
64
Christian Ulmer
Niemcy
91.4
-932.7
 
Michael Glasder
USA
91.4
-932.7
66
David Lazzaroni
Francja
87.9
-936.2
67
Andrea Morassi
Włochy
87.3
-936.8
68
Nikolay Karpenko
Kazachstan
84.5
-939.6
69
Roberto Dellasega
Włochy
82.5
-941.6
70
Stefan Read
Kanada
80.1
-944.0


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Grand Prix Czterech Narodów 2009

Grand Prix Czterech Narodów 2009

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich