Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Kalendarz zawodów
27.07.2008
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
GP4N
01.08.2008
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
GP4N, nocny
03.08.2008
Courchevel
Francja
HS-132
K-120
GP4N, nocny
05.08.2008
Pragelato
Włochy
HS-140
K-125
GP4N, nocny
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Gregor Schlierenzauer
Austria
913.2
 
2
Andreas Kofler
Austria
908.3
-4.9
3
Simon Ammann
Szwajcaria
897.6
-15.6
4
Thomas Morgenstern
Austria
891.4
-21.8
5
Michael Uhrmann
Niemcy
874.6
-38.6
6
Roman Koudelka
Czechy
873.4
-39.8
7
Harri Olli
Finlandia
868.5
-44.7
8
Michael Neumayer
Niemcy
868.2
-45.0
9
Andreas Küttel
Szwajcaria
851.0
-62.2
10
Fumihisa Yumoto
Japonia
829.2
-84.0
11
Shohei Tochimoto
Japonia
826.4
-86.8
12
Taku Takeuchi
Japonia
817.6
-95.6
13
Nikolay Karpenko
Kazachstan
810.4
-102.8
14
Stephan Hocke
Niemcy
798.8
-114.4
15
Maciej Kot
Polska
780.7
-132.5
16
Martin Schmitt
Niemcy
716.9
-196.3
17
Emmanuel Chedal
Francja
698.8
-214.4
 
David Lazzaroni
Francja
698.8
-214.4
19
Kalle Keituri
Finlandia
698.1
-215.1
20
Borek Sedlak
Czechy
687.3
-225.9
21
Dimitry Vassiliev
Rosja
673.3
-239.9
22
Ondrej Vaculik
Czechy
670.7
-242.5
 
Georg Späth
Niemcy
670.7
-242.5
24
Yuta Watase
Japonia
667.0
-246.2
25
Primoz Pikl
Słowenia
592.4
-320.8
26
Heung Chul Choi
Korea Pd.
578.2
-335.0
27
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
577.8
-335.4
28
Jernej Damjan
Słowenia
576.8
-336.4
29
Bastian Kaltenböck
Austria
575.3
-337.9
30
Sami Niemi
Finlandia
561.6
-351.6
31
Ville Larinto
Finlandia
553.3
-359.9
32
Jan Matura
Czechy
548.8
-364.4
33
Dimitry Ipatov
Rosja
538.8
-374.4
34
Stefan Hula
Polska
536.9
-376.3
35
Vincent Descombes Sevoie
Francja
535.4
-377.8
36
Ilja Rosliakov
Rosja
528.7
-384.5
37
Mitja Meznar
Słowenia
442.3
-470.9
38
Anders Bardal
Norwegia
435.0
-478.2
39
Marcin Bachleda
Polska
410.5
-502.7
40
Martin Cikl
Czechy
405.3
-507.9
41
Tom Hilde
Norwegia
401.5
-511.7
42
Seou Choi
Korea Pd.
400.5
-512.7
43
Łukasz Rutkowski
Polska
332.6
-580.6
44
Anders Jacobsen
Norwegia
331.1
-582.1
45
Roland Mueller
Austria
317.2
-596.0
46
Noriaki Kasai
Japonia
312.4
-600.8
47
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
305.6
-607.6
48
Andreas Wank
Niemcy
234.5
-678.7
49
Adam Małysz
Polska
232.0
-681.2
50
Takanobu Okabe
Japonia
229.2
-684.0
51
Stefan Read
Kanada
217.3
-695.9
52
Arttu Lappi
Finlandia
212.8
-700.4
53
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
209.0
-704.2
54
Kenneth Gangnes
Norwegia
188.6
-724.6
55
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
184.1
-729.1
56
Denis Kornilov
Rosja
168.8
-744.4
57
Manuel Fettner
Austria
111.5
-801.7
58
Felix Schoft
Niemcy
111.0
-802.2
59
Pascal Bodmer
Niemcy
108.5
-804.7
60
Sebastian Colloredo
Włochy
107.8
-805.4
61
Jure Bogataj
Słowenia
106.5
-806.7
62
Remi Francais
Szwajcaria
105.0
-808.2
63
Tobias Bogner
Niemcy
102.0
-811.2
64
Johan Erikson
Szwecja
97.4
-815.8
65
Antoine Guignard
Szwajcaria
96.0
-817.2
66
Alexey Korolev
Kazachstan
89.3
-823.9
67
Erik Simon
Niemcy
84.5
-828.7
68
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
82.9
-830.3
69
Jon Aaraas
Norwegia
81.1
-832.1


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Grand Prix Czterech Narodów 2008

Grand Prix Czterech Narodów 2008

Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich