Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Kalendarz zawodów
02.02.2018
18:00
Willingen
Niemcy
HS-145
 
kwalifikacje
03.02.2018
16:00
Willingen
Niemcy
HS-145
 
konkurs ind.
04.02.2018
10:20
Willingen
Niemcy
HS-145
 
konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kamil Stoch
Polska
657.8
 
2
Johann Andre Forfang
Norwegia
650.0
-7.8
3
Daniel Andre Tande
Norwegia
633.5
-24.3
4
Robert Johansson
Norwegia
614.2
-43.6
5
Andreas Wellinger
Niemcy
607.1
-50.7
6
Dawid Kubacki
Polska
606.9
-50.9
7
Stefan Hula
Polska
605.5
-52.3
8
Markus Eisenbichler
Niemcy
592.4
-65.4
9
Piotr Żyła
Polska
590.3
-67.5
10
Tilen Bartol
Słowenia
584.9
-72.9
11
Richard Freitag
Niemcy
582.6
-75.2
12
Anders Fannemel
Norwegia
574.9
-82.9
13
Anze Semenic
Słowenia
573.5
-84.3
14
Stephan Leyhe
Niemcy
565.1
-92.7
15
Nejc Dezman
Słowenia
564.8
-93.0
16
Daniel Huber
Austria
559.9
-97.9
17
Maciej Kot
Polska
557.0
-100.8
18
Jernej Damjan
Słowenia
546.8
-111.0
19
Halvor Egner Granerud
Norwegia
542.0
-115.8
20
Karl Geiger
Niemcy
541.9
-115.9
21
Peter Prevc
Słowenia
532.0
-125.8
22
Andreas Stjernen
Norwegia
523.9
-133.9
23
Yukiya Sato
Japonia
510.3
-147.5
24
Ulrich Wohlgenannt
Austria
494.6
-163.2
25
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
487.9
-169.9
26
Alex Insam
Włochy
484.0
-173.8
27
Timi Zajc
Słowenia
422.4
-235.4
28
Manuel Poppinger
Austria
408.0
-249.8
29
Kevin Bickner
USA
404.4
-253.4
30
Florian Altenburger
Austria
404.1
-253.7
31
Jakub Wolny
Polska
402.2
-255.6
32
Naoki Nakamura
Japonia
371.9
-285.9
33
Antti Aalto
Finlandia
360.3
-297.5
34
Dimitry Vassiliev
Rosja
352.7
-305.1
35
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
336.4
-321.4
36
Sebastian Colloredo
Włochy
286.8
-371.0
37
Ziga Jelar
Słowenia
274.9
-382.9
38
Davide Bresadola
Włochy
264.5
-393.3
39
Kento Sakuyama
Japonia
263.0
-394.8
40
Andreas Schuler
Szwajcaria
260.6
-397.2
41
Tom Hilde
Norwegia
259.9
-397.9
42
Michael Glasder
USA
251.7
-406.1
43
William Rhoads
USA
245.4
-412.4
44
Roman Koudelka
Czechy
241.5
-416.3
45
Killian Peier
Szwajcaria
239.8
-418.0
46
Luca Egloff
Szwajcaria
229.9
-427.9
47
Yumu Harada
Japonia
225.3
-432.5
48
Ilmir Hazetdinov
Rosja
217.4
-440.4
49
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
216.3
-441.5
50
Mikhail Maksimochkin
Rosja
167.0
-490.8
51
Vojtech Stursa
Czechy
146.7
-511.1
52
Eetu Nousiainen
Finlandia
146.2
-511.6
53
Federico Cecon
Włochy
143.9
-513.9
54
Tomofumi Naito
Japonia
132.6
-525.2
55
David Siegel
Niemcy
81.3
-576.5
56
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
26.5
-631.3


Wyniki zawodów
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Daniel Andre Tande (Norwegia)
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Nikolas Fettner
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich