Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
08.03.2009
Lahti
Finlandia
HS-97
K-90
NT
10.03.2009
Kuopio
Finlandia
HS-127
K-120
NT/nocny
13.03.2009
Lillehammer
Norwegia
HS-134
K-120
NT/nocny
15.03.2009
Vikersund
Norwegia
HS-207
K-185
NT/loty
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Gregor Schlierenzauer
Austria
1114.9
 
2
Harri Olli
Finlandia
1114.3
-0.6
3
Simon Ammann
Szwajcaria
1095.0
-19.9
4
Dimitry Vassiliev
Rosja
1086.9
-28.0
5
Adam Małysz
Polska
1066.9
-48.0
6
Martin Schmitt
Niemcy
1056.4
-58.5
7
Wolfgang Loitzl
Austria
1037.4
-77.5
8
Thomas Morgenstern
Austria
1019.6
-95.3
9
Martin Koch
Austria
1013.9
-101.0
10
Matti Hautamäki
Finlandia
1012.0
-102.9
11
Andreas Küttel
Szwajcaria
1011.8
-103.1
12
Robert Kranjec
Słowenia
1002.5
-112.4
13
Noriaki Kasai
Japonia
952.5
-162.4
14
Emmanuel Chedal
Francja
879.6
-235.3
15
Anders Jacobsen
Norwegia
861.6
-253.3
16
Anders Bardal
Norwegia
849.4
-265.5
17
Michael Neumayer
Niemcy
846.8
-268.1
18
Daiki Ito
Japonia
834.1
-280.8
19
Roman Koudelka
Czechy
828.5
-286.4
20
Jakub Janda
Czechy
761.2
-353.7
21
Markus Eggenhofer
Austria
749.8
-365.1
22
Ville Larinto
Finlandia
743.2
-371.7
23
Johan Remen Evensen
Norwegia
711.9
-403.0
24
Takanobu Okabe
Japonia
694.2
-420.7
25
Michael Uhrmann
Niemcy
687.9
-427.0
26
Andreas Kofler
Austria
657.3
-457.6
27
Stefan Hula
Polska
653.2
-461.7
28
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
639.1
-475.8
29
Shohei Tochimoto
Japonia
636.0
-478.9
30
Kalle Keituri
Finlandia
600.2
-514.7
31
Tom Hilde
Norwegia
582.9
-532.0
32
Jernej Damjan
Słowenia
579.6
-535.3
33
Erik Simon
Niemcy
572.3
-542.6
34
Robert Hrgota
Słowenia
570.7
-544.2
35
Primoz Pikl
Słowenia
503.7
-611.2
36
Fumihisa Yumoto
Japonia
499.6
-615.3
37
Stephan Hocke
Niemcy
476.0
-638.9
38
Jon Aaraas
Norwegia
444.9
-670.0
39
Lukas Mueller
Austria
439.8
-675.1
40
Nikolay Karpenko
Kazachstan
389.9
-725.0
41
Pascal Bodmer
Niemcy
376.0
-738.9
42
Pavel Karelin
Rosja
352.7
-762.2
43
Ilja Rosliakov
Rosja
304.3
-810.6
44
Vegard-Haukoe Sklett
Norwegia
302.3
-812.6
45
Sebastian Colloredo
Włochy
294.5
-820.4
46
Christian Ulmer
Niemcy
284.4
-830.5
47
Felix Schoft
Niemcy
232.6
-882.3
48
Łukasz Rutkowski
Polska
203.5
-911.4
49
Volodymyr Boshchuk
Ukraina
203.3
-911.6
50
Denis Kornilov
Rosja
191.5
-923.4
51
Vincent Descombes Sevoie
Francja
172.0
-942.9
52
Sami Niemi
Finlandia
170.9
-944.0
53
Ondrej Vaculik
Czechy
166.2
-948.7
54
Yuta Watase
Japonia
153.9
-961.0
55
Kamil Stoch
Polska
143.2
-971.7
56
Alexey Korolev
Kazachstan
134.6
-980.3
57
Stefan Thurnbichler
Austria
114.2
-1000.7
58
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
93.5
-1021.4
59
Jussi Hautamäki
Finlandia
82.8
-1032.1
60
Kim Rene Elverum Sorsell
Norwegia
77.5
-1037.4
61
Roberto Dellasega
Włochy
75.6
-1039.3
62
Anders Johnson
USA
73.0
-1041.9
63
Dimitry Ipatov
Rosja
69.3
-1045.6
64
Kai Kovaljeff
Finlandia
61.5
-1053.4
65
Andreas Aren
Szwecja
55.8
-1059.1
66
Mika Kauhanen
Finlandia
54.3
-1060.6


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Takanobu Okabe (Japonia)
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich