Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
17.08.2018, godz. 16:30
Frenstat HS-106
LGP kobiet
Kalendarz zawodów
06.03.2005
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
NT, nocny
09.03.2005
Kuopio
Finlandia
HS-127
K-120
NT, nocny
11.03.2005
Lillehammer
Norwegia
HS-134
K-120
NT, nocny
13.03.2005
Oslo
Norwegia
HS-128
K-115
NT
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Matti Hautamäki
Finlandia
1103.0
 
2
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
1055.4
-47.6
3
Michael Uhrmann
Niemcy
1032.7
-70.3
4
Lars Bystoel
Norwegia
1026.9
-76.1
5
Janne Ahonen
Finlandia
1011.1
-91.9
6
Jakub Janda
Czechy
1008.5
-94.5
7
Rok Benkovic
Słowenia
1002.1
-100.9
8
Thomas Morgenstern
Austria
1000.2
-102.8
9
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
985.6
-117.4
10
Andreas Küttel
Szwajcaria
977.8
-125.2
11
Adam Małysz
Polska
976.9
-126.1
12
Georg Späth
Niemcy
962.4
-140.6
13
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
949.4
-153.6
14
Martin Höllwarth
Austria
948.7
-154.3
15
Martin Schmitt
Niemcy
930.6
-172.4
16
Wolfgang Loitzl
Austria
895.5
-207.5
17
Jernej Damjan
Słowenia
848.3
-254.7
18
Daniel Forfang
Norwegia
816.1
-286.9
19
Daiki Ito
Japonia
804.5
-298.5
20
Michael Neumayer
Niemcy
793.7
-309.3
21
Stephan Hocke
Niemcy
785.1
-317.9
22
Risto Jussilainen
Finlandia
779.1
-323.9
23
Primoz Peterka
Słowenia
767.3
-335.7
24
Florian Liegl
Austria
761.1
-341.9
25
Andreas Widhölzl
Austria
753.2
-349.8
26
Noriaki Kasai
Japonia
744.2
-358.8
27
Simon Ammann
Szwajcaria
661.4
-441.6
28
Jussi Hautamäki
Finlandia
633.0
-470.0
29
Kalle Keituri
Finlandia
612.1
-490.9
30
Henning Stensrud
Norwegia
579.1
-523.9
31
Sigurd Pettersen
Norwegia
578.9
-524.1
32
Robert Kranjec
Słowenia
521.4
-581.6
33
Tami Kiuru
Finlandia
516.2
-586.8
34
Andreas Kofler
Austria
496.0
-607.0
35
Michael Möllinger
Szwajcaria
429.2
-673.8
36
Janne Happonen
Finlandia
422.0
-681.0
37
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
414.3
-688.7
38
Morten Solem
Norwegia
390.4
-712.6
39
Emmanuel Chedal
Francja
390.3
-712.7
40
Takanobu Okabe
Japonia
323.1
-779.9
41
Anders Bardal
Norwegia
321.9
-781.1
42
Akira Higashi
Japonia
297.1
-805.9
43
Jan Matura
Czechy
295.4
-807.6
44
Maximilian Mechler
Niemcy
292.8
-810.2
45
Jure Bogataj
Słowenia
275.2
-827.8
46
Johan Erikson
Szwecja
260.8
-842.2
47
Robert Mateja
Polska
253.0
-850.0
48
Martin Koch
Austria
252.6
-850.4
49
Hideharu Miyahira
Japonia
238.7
-864.3
50
Dimitry Ipatov
Rosja
216.2
-886.8
51
Joonas Ikonen
Finlandia
214.6
-888.4
52
Manuel Fettner
Austria
210.4
-892.6
53
Ivan Karaulov
Kazachstan
200.3
-902.7
54
Kamil Stoch
Polska
199.1
-903.9
55
Christian Bruder
Niemcy
186.3
-916.7
56
Maksim Anisimov
Białoru¶
174.1
-928.9
57
Kazuyoshi Funaki
Japonia
169.3
-933.7
58
Denis Kornilov
Rosja
96.1
-1006.9
59
Ildar Fatchullin
Rosja
91.5
-1011.5
60
Olli Pekkala
Finlandia
88.5
-1014.5
61
Dimitry Vassiliev
Rosja
87.9
-1015.1
 
Thomas Lobben
Norwegia
87.9
-1015.1
63
Rok Urbanc
Słowenia
87.6
-1015.4
64
Veli-Matti Lindström
Finlandia
84.4
-1018.6
65
Akseli Kokkonen
Finlandia
81.9
-1021.1
66
Tommy Egeberg
Norwegia
75.3
-1027.7
67
Kimmo Yliriesto
Finlandia
73.5
-1029.5
68
Jon Aaraas
Norwegia
71.4
-1031.6
69
Andreas Goldberger
Austria
56.7
-1046.3


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 sierpnia 2018 (czwartek)
20:00
CoC Szczyrk
odprawa techniczna
17 sierpnia 2018 (pi±tek)
08:15
LGP kobiet Frenstat
odprawa techniczna
09:00
LGP kobiet Frenstat
oficjalny trening
10:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
15:00
CoC Szczyrk
oficjalny trening
15:30
LGP kobiet Frenstat
seria próbna
16:00
CoC Szczyrk
seria próbna
16:30
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
17:00
CoC Szczyrk
konkurs ind.
18 sierpnia 2018 (sobota)
12:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
14:00
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
16:00
CoC Wisła
oficjalny trening
17:30
CoC Wisła
seria próbna
19:00
CoC Wisła
konkurs ind.
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich