Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
06.03.2005
Lahti
Finlandia
HS-130
K-116
NT, nocny
09.03.2005
Kuopio
Finlandia
HS-127
K-120
NT, nocny
11.03.2005
Lillehammer
Norwegia
HS-134
K-120
NT, nocny
13.03.2005
Oslo
Norwegia
HS-128
K-115
NT
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Matti Hautamäki
Finlandia
1103.0
 
2
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
1055.4
-47.6
3
Michael Uhrmann
Niemcy
1032.7
-70.3
4
Lars Bystoel
Norwegia
1026.9
-76.1
5
Janne Ahonen
Finlandia
1011.1
-91.9
6
Jakub Janda
Czechy
1008.5
-94.5
7
Rok Benkovic
Słowenia
1002.1
-100.9
8
Thomas Morgenstern
Austria
1000.2
-102.8
9
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
985.6
-117.4
10
Andreas Küttel
Szwajcaria
977.8
-125.2
11
Adam Małysz
Polska
976.9
-126.1
12
Georg Späth
Niemcy
962.4
-140.6
13
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
949.4
-153.6
14
Martin Höllwarth
Austria
948.7
-154.3
15
Martin Schmitt
Niemcy
930.6
-172.4
16
Wolfgang Loitzl
Austria
895.5
-207.5
17
Jernej Damjan
Słowenia
848.3
-254.7
18
Daniel Forfang
Norwegia
816.1
-286.9
19
Daiki Ito
Japonia
804.5
-298.5
20
Michael Neumayer
Niemcy
793.7
-309.3
21
Stephan Hocke
Niemcy
785.1
-317.9
22
Risto Jussilainen
Finlandia
779.1
-323.9
23
Primoz Peterka
Słowenia
767.3
-335.7
24
Florian Liegl
Austria
761.1
-341.9
25
Andreas Widhölzl
Austria
753.2
-349.8
26
Noriaki Kasai
Japonia
744.2
-358.8
27
Simon Ammann
Szwajcaria
661.4
-441.6
28
Jussi Hautamäki
Finlandia
633.0
-470.0
29
Kalle Keituri
Finlandia
612.1
-490.9
30
Henning Stensrud
Norwegia
579.1
-523.9
31
Sigurd Pettersen
Norwegia
578.9
-524.1
32
Robert Kranjec
Słowenia
521.4
-581.6
33
Tami Kiuru
Finlandia
516.2
-586.8
34
Andreas Kofler
Austria
496.0
-607.0
35
Michael Möllinger
Szwajcaria
429.2
-673.8
36
Janne Happonen
Finlandia
422.0
-681.0
37
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
414.3
-688.7
38
Morten Solem
Norwegia
390.4
-712.6
39
Emmanuel Chedal
Francja
390.3
-712.7
40
Takanobu Okabe
Japonia
323.1
-779.9
41
Anders Bardal
Norwegia
321.9
-781.1
42
Akira Higashi
Japonia
297.1
-805.9
43
Jan Matura
Czechy
295.4
-807.6
44
Maximilian Mechler
Niemcy
292.8
-810.2
45
Jure Bogataj
Słowenia
275.2
-827.8
46
Johan Erikson
Szwecja
260.8
-842.2
47
Robert Mateja
Polska
253.0
-850.0
48
Martin Koch
Austria
252.6
-850.4
49
Hideharu Miyahira
Japonia
238.7
-864.3
50
Dimitry Ipatov
Rosja
216.2
-886.8
51
Joonas Ikonen
Finlandia
214.6
-888.4
52
Manuel Fettner
Austria
210.4
-892.6
53
Ivan Karaulov
Kazachstan
200.3
-902.7
54
Kamil Stoch
Polska
199.1
-903.9
55
Christian Bruder
Niemcy
186.3
-916.7
56
Maksim Anisimov
Białoru¶
174.1
-928.9
57
Kazuyoshi Funaki
Japonia
169.3
-933.7
58
Denis Kornilov
Rosja
96.1
-1006.9
59
Ildar Fatchullin
Rosja
91.5
-1011.5
60
Olli Pekkala
Finlandia
88.5
-1014.5
61
Dimitry Vassiliev
Rosja
87.9
-1015.1
 
Thomas Lobben
Norwegia
87.9
-1015.1
63
Rok Urbanc
Słowenia
87.6
-1015.4
64
Veli-Matti Lindström
Finlandia
84.4
-1018.6
65
Akseli Kokkonen
Finlandia
81.9
-1021.1
66
Tommy Egeberg
Norwegia
75.3
-1027.7
67
Kimmo Yliriesto
Finlandia
73.5
-1029.5
68
Jon Aaraas
Norwegia
71.4
-1031.6
69
Andreas Goldberger
Austria
56.7
-1046.3


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich