Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
17.08.2018, godz. 16:30
Frenstat HS-106
LGP kobiet
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
948.8
 
2
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
948.4
-0.4
3
Simon Ammann
Szwajcaria
913.4
-35.4
4
Janne Ahonen
Finlandia
895.7
-53.1
5
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
893.9
-54.9
6
Tami Kiuru
Finlandia
876.8
-72.0
7
Georg Späth
Niemcy
876.7
-72.1
8
Rok Benkovic
Słowenia
861.2
-87.6
9
Thomas Morgenstern
Austria
858.9
-89.9
10
Noriaki Kasai
Japonia
845.6
-103.2
11
Matti Hautamäki
Finlandia
841.6
-107.2
12
Akira Higashi
Japonia
820.0
-128.8
13
Wolfgang Loitzl
Austria
804.2
-144.6
14
Akseli Kokkonen
Finlandia
794.7
-154.1
15
Peter Zonta
Słowenia
791.6
-157.2
16
Anders Bardal
Norwegia
783.7
-165.1
17
Jakub Janda
Czechy
773.0
-175.8
18
Alexander Herr
Niemcy
722.3
-226.5
19
Hideharu Miyahira
Japonia
714.1
-234.7
20
Sigurd Pettersen
Norwegia
701.4
-247.4
21
Lars Bystoel
Norwegia
691.9
-256.9
22
Michael Uhrmann
Niemcy
679.7
-269.1
23
Veli-Matti Lindström
Finlandia
675.1
-273.7
24
Henning Stensrud
Norwegia
672.9
-275.9
25
Janne Happonen
Finlandia
668.7
-280.1
26
Johan Erikson
Szwecja
661.9
-286.9
27
Andreas Goldberger
Austria
641.5
-307.3
28
Jussi Hautamäki
Finlandia
638.2
-310.6
29
Andreas Kofler
Austria
611.3
-337.5
30
Martin Schmitt
Niemcy
586.0
-362.8
31
Andreas Küttel
Szwajcaria
553.2
-395.6
32
Daiki Ito
Japonia
533.4
-415.4
33
Primoz Peterka
Słowenia
524.0
-424.8
34
Maximilian Mechler
Niemcy
516.1
-432.7
35
Morten Solem
Norwegia
488.2
-460.6
36
Robert Kranjec
Słowenia
400.6
-548.2
37
Emmanuel Chedal
Francja
400.4
-548.4
38
Stephan Hocke
Niemcy
392.6
-556.2
39
Kazuyoshi Funaki
Japonia
392.5
-556.3
40
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
366.6
-582.2
41
Clint Jones
USA
331.4
-617.4
42
Roland Mueller
Austria
275.4
-673.4
43
Martin Koch
Austria
273.5
-675.3
44
Jens Salumäe
Estonia
248.2
-700.6
45
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
195.0
-753.8
46
Balthasar Schneider
Austria
192.9
-755.9
47
Ole Christen Enger
Norwegia
181.6
-767.2
48
Jernej Damjan
Słowenia
180.2
-768.6
49
Wojciech Skupień
Polska
179.6
-769.2
50
Olav Magne Dönnem
Norwegia
161.0
-787.8
51
Stefan Kaiser
Austria
159.2
-789.6
52
David Lazzaroni
Francja
146.1
-802.7
53
Reinhard Schwarzenberger
Austria
104.0
-844.8
54
Daniel Forfang
Norwegia
99.3
-849.5
55
Radik Zhaparov
Kazachstan
92.1
-856.7
56
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
78.1
-870.7
57
Jan Matura
Czechy
77.6
-871.2
58
Martin Mesik
Słowacja
77.1
-871.7
59
Lauri Hakola
Finlandia
75.8
-873.0
60
Isak Grimholm
Szwecja
73.4
-875.4
61
Marcin Bachleda
Polska
71.7
-877.1
62
Jaan Juris
Estonia
71.6
-877.2
63
Tommy Egeberg
Norwegia
70.8
-878.0
64
Maksim Anisimov
Białoru¶
70.2
-878.6
65
Mateusz Rutkowski
Polska
64.0
-884.8
66
Alexey Silaev
Rosja
61.2
-887.6
67
Pekka Salminen
Finlandia
59.9
-888.9
68
Olli Pekkala
Finlandia
59.0
-889.8


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
Zwycięzca: Roar Ljoekelsoey (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
16 sierpnia 2018 (czwartek)
20:00
CoC Szczyrk
odprawa techniczna
17 sierpnia 2018 (pi±tek)
08:15
LGP kobiet Frenstat
odprawa techniczna
09:00
LGP kobiet Frenstat
oficjalny trening
10:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
15:00
CoC Szczyrk
oficjalny trening
15:30
LGP kobiet Frenstat
seria próbna
16:00
CoC Szczyrk
seria próbna
16:30
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
17:00
CoC Szczyrk
konkurs ind.
18 sierpnia 2018 (sobota)
12:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
14:00
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
16:00
CoC Wisła
oficjalny trening
17:30
CoC Wisła
seria próbna
19:00
CoC Wisła
konkurs ind.
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich