Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Adam Małysz
Polska
690.6
 
2
Matti Hautamäki
Finlandia
662.9
-27.7
3
Tami Kiuru
Finlandia
632.0
-58.6
4
Sven Hannawald
Niemcy
611.5
-79.1
5
Martin Höllwarth
Austria
601.6
-89.0
6
Noriaki Kasai
Japonia
588.4
-102.2
7
Florian Liegl
Austria
587.6
-103.0
8
Michael Uhrmann
Niemcy
586.4
-104.2
9
Thomas Morgenstern
Austria
579.5
-111.1
10
Hideharu Miyahira
Japonia
579.1
-111.5
11
Martin Schmitt
Niemcy
575.5
-115.1
12
Robert Kranjec
Słowenia
571.8
-118.8
13
Janne Ahonen
Finlandia
552.4
-138.2
14
Jakub Janda
Czechy
550.6
-140.0
15
Veli-Matti Lindström
Finlandia
544.7
-145.9
16
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
543.4
-147.2
17
Arttu Lappi
Finlandia
542.9
-147.7
18
Stefan Thurnbichler
Austria
538.7
-151.9
19
Henning Stensrud
Norwegia
531.9
-158.7
20
Janne Happonen
Finlandia
528.6
-162.0
21
Primoz Peterka
Słowenia
518.8
-171.8
22
Reinhard Schwarzenberger
Austria
501.1
-189.5
23
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
494.6
-196.0
24
Simon Ammann
Szwajcaria
434.4
-256.2
25
Akseli Kokkonen
Finlandia
431.1
-259.5
26
Rok Benkovic
Słowenia
424.3
-266.3
27
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
423.3
-267.3
28
Emmanuel Chedal
Francja
396.0
-294.6
29
Christian Nagiller
Austria
393.1
-297.5
30
Peter Zonta
Słowenia
390.5
-300.1
31
Roberto Cecon
Włochy
382.2
-308.4
32
Alexander Herr
Niemcy
379.7
-310.9
33
Nicolas Dessum
Francja
376.2
-314.4
34
Kazuyoshi Funaki
Japonia
376.1
-314.5
35
Janne Ylijärvi
Finlandia
299.1
-391.5
36
Alan Alborn
USA
288.3
-402.3
37
Sigurd Pettersen
Norwegia
271.5
-419.1
38
Michael Neumayer
Niemcy
267.8
-422.8
39
Teppei Takano
Japonia
264.9
-425.7
40
Andreas Kofler
Austria
262.4
-428.2
41
Andreas Widhölzl
Austria
260.0
-430.6
42
Christof Duffner
Niemcy
241.1
-449.5
43
Jan Matura
Czechy
239.4
-451.2
44
Anders Bardal
Norwegia
237.0
-453.6
45
Kalle Keituri
Finlandia
190.2
-500.4
46
Clint Jones
USA
183.9
-506.7
47
Daniel Forfang
Norwegia
177.9
-512.7
48
Georg Späth
Niemcy
176.9
-513.7
49
Risto Jussilainen
Finlandia
175.2
-515.4
50
Robert Mateja
Polska
164.9
-525.7
51
Damjan Fras
Słowenia
152.5
-538.1
52
Kristoffer Jaafs
Szwecja
99.9
-590.7
53
Jaan Juris
Estonia
97.7
-592.9
54
Lars Bystoel
Norwegia
86.4
-604.2
55
Marcin Bachleda
Polska
85.8
-604.8
56
Stefan Pieper
Niemcy
70.7
-619.9
57
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
63.5
-627.1
58
Igor Medved
Słowenia
61.2
-629.4
59
Heung Chul Choi
Korea Pd.
56.3
-634.3


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Thomas Thurnbichler
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich