Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Sven Hannawald
Niemcy
330
 
2
Janne Ahonen
Finlandia
300
-30
3
Ville Kantee
Finlandia
210
-120
4
Andreas Goldberger
Austria
195
-135
5
Martin Schmitt
Niemcy
182
-148
6
Martin Höllwarth
Austria
180
-150
7
Andreas Widhölzl
Austria
130
-200
8
Lasse Ottesen
Norwegia
122
-208
9
Noriaki Kasai
Japonia
95
-235
10
Jani Soininen
Finlandia
85
-245
11
Risto Jussilainen
Finlandia
84
-246
12
Masahiko Harada
Japonia
77
-253
13
Nicolas Dessum
Francja
75
-255
14
Kazuyoshi Funaki
Japonia
70
-260
15
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
65
-265
16
Hiroya Saito
Japonia
58
-272
17
Reinhard Schwarzenberger
Austria
49
-281
 
Stefan Horngacher
Austria
49
-281
19
Tami Kiuru
Finlandia
47
-283
20
Adam Małysz
Polska
45
-285
21
Takanobu Okabe
Japonia
40
-290
 
Roberto Cecon
Włochy
40
-290
23
Michael Uhrmann
Niemcy
37
-293
24
Matti Hautamäki
Finlandia
36
-294
25
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
30
-300
26
Henning Stensrud
Norwegia
29
-301
 
Wolfgang Loitzl
Austria
29
-301
28
Hideharu Miyahira
Japonia
28
-302
29
Mika Laitinen
Finlandia
22
-308
30
Kazuki Nishishita
Japonia
20
-310
 
Pekka Salminen
Finlandia
20
-310
32
Frank Löffler
Niemcy
18
-312
33
Hansjörg Jäkle
Niemcy
17
-313
34
Damjan Fras
Słowenia
10
-320
 
Jakub Hlava
Czechy
10
-320
36
Jussi Hautamäki
Finlandia
8
-322
 
Jakub Suchacek
Czechy
8
-322
38
Michal Dolezal
Czechy
7
-323
39
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
6
-324
40
Ivan Lunardi
Włochy
5
-325
41
Dimitry Vassiliev
Rosja
4
-326
 
Alexander Herr
Niemcy
4
-326
43
Tore S. Sneli
Norwegia
2
-328
 
Morten Aagheim
Norwegia
2
-328
45
Emmanuel Chedal
Francja
1
-329


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Martin Schmitt (Niemcy)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
Zwycięzca: Sven Hannawald (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2018 (¶roda)
18:00
M¦ loty Oberstdorf
odprawa techniczna
18 stycznia 2018 (czwartek)
06:00
P¦k Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦k Zao
oficjalny trening
09:30
P¦k Zao
kwalifikacje
14:00
M¦ loty Oberstdorf
oficjalny trening
16:00
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
19 stycznia 2018 (pi±tek)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich