Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
7
8
9
12
13
14
19
22
23
26
28
styczeń 2015
Najbliższe zawody
29.01.2015, godz. 15:00
(Uniwersjada K druż.)
Kolorem wyróżniono transmisje "na żywo" z zawodów oraz premiery innych programów
Transmisje telewizyjne ze skoków narciarskich
data
godzina
stacja
transmisja
29.01.2015
14:00
eurosportplayer
Uniwersjada Strbske Pleso (HS 100 kobiety/mężczyĽni, powt.)
29.01.2015
14:45
eurosportplayer
Uniwersjada Strbske Pleso (HS 100 - drużynowy kobie)
29.01.2015
19:00
eurosportplayer
Uniwersjada Strbske Pleso (HS 100 - drużynowy kobie, powt.)
30.01.2015
14:00
eurosportplayer
Uniwersjada Strbske Pleso (Drużyny mieszane)
30.01.2015
15:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, kwalifikacje)
30.01.2015
17:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145)
30.01.2015
22:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
30.01.2015
23:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
31.01.2015
14:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata kobiet Hinzenbach (HS 94 - kobiety)
31.01.2015
15:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, konkurs drużynowy)
31.01.2015
22:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, konkurs drużynowy, powt.)
31.01.2015
23:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, konkurs drużynowy)
01.02.2015
00:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
01.02.2015
02:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
01.02.2015
03:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, konkurs drużynowy, powt.)
01.02.2015
09:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, konkurs drużynowy, powt.)
01.02.2015
12:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata kobiet Hinzenbach (HS 94 - kobiety)
01.02.2015
14:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145)
01.02.2015
23:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
02.02.2015
06:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
02.02.2015
09:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
02.02.2015
14:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
02.02.2015
21:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
03.02.2015
00:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
03.02.2015
11:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
03.02.2015
13:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
03.02.2015
17:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
03.02.2015
23:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
04.02.2015
05:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
04.02.2015
12:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
06.02.2015
14:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Willingen (HS 145, powt.)
06.02.2015
16:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (Kwalifikacje)
07.02.2015
00:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
07.02.2015
16:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142)
08.02.2015
08:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
08.02.2015
11:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
08.02.2015
11:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
08.02.2015
15:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142)
09.02.2015
08:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
09.02.2015
09:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
09.02.2015
13:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
09.02.2015
23:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
10.02.2015
00:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
10.02.2015
11:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
10.02.2015
12:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
10.02.2015
16:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
11.02.2015
06:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
12.02.2015
08:35
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
12.02.2015
17:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Titisee Neustadt (HS 142, powt.)
13.02.2015
19:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (Kwalifikacje)
13.02.2015
23:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (Kwalifikacje, powt.)
14.02.2015
00:15
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
14.02.2015
04:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (Kwalifikacje, powt.)
14.02.2015
09:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (Kwalifikacje, powt.)
14.02.2015
13:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (Kwalifikacje, powt.)
14.02.2015
14:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata kobiet Ljuubno (._._.)
14.02.2015
15:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 )
14.02.2015
20:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
14.02.2015
22:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
15.02.2015
12:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
15.02.2015
13:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata kobiet Ljuubno (HS 95 )
15.02.2015
15:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 )
15.02.2015
20:45
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
15.02.2015
23:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
16.02.2015
00:45
eurosportplayer
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
16.02.2015
10:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
16.02.2015
14:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
16.02.2015
18:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
16.02.2015
23:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
17.02.2015
00:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
17.02.2015
02:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
17.02.2015
03:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
17.02.2015
09:15
eurosportplayer
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
17.02.2015
13:15
eurosportplayer
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
17.02.2015
17:30
eurosportplayer
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
17.02.2015
23:00
eurosportplayer
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
18.02.2015
08:30
eurosportplayer
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
18.02.2015
11:30
eurosportplayer
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
19.02.2015
00:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, kwalifikacje kobiet, powt.)
19.02.2015
06:00
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
19.02.2015
09:30
eurosportplayer
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
19.02.2015
11:30
eurosportplayer
Puchar ¦wiata Vikersund (HS 225 , powt.)
19.02.2015
16:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, kwalifikacje kobiet)
19.02.2015
19:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, kwalifikacje kobiet, powt.)
20.02.2015
01:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, kobiety, powt.)
20.02.2015
17:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, kobiety)
20.02.2015
18:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100 , kwalifikacje)
20.02.2015
23:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100 , kwalifikacje, powt.)
21.02.2015
08:30
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100 , kwalifikacje, powt.)
21.02.2015
09:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100 , kwalifikacje, powt.)
21.02.2015
16:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100)
21.02.2015
23:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, powt.)
22.02.2015
08:30
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, powt.)
22.02.2015
13:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, powt.)
22.02.2015
17:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane)
22.02.2015
20:30
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane, powt.)
22.02.2015
23:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane, powt.)
23.02.2015
11:30
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane, powt.)
23.02.2015
14:15
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane, powt.)
23.02.2015
19:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane, powt.)
23.02.2015
22:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane, powt.)
24.02.2015
00:30
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane, powt.)
24.02.2015
09:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane, powt.)
24.02.2015
14:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane, powt.)
25.02.2015
00:15
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, kwalifikacje, powt.)
25.02.2015
10:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane, powt.)
25.02.2015
15:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 100, drużyny mieszane, powt.)
25.02.2015
16:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, kwalifikacje)
25.02.2015
20:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, kwalifikacje, powt.)
26.02.2015
08:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, kwalifikacje, powt.)
26.02.2015
11:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, kwalifikacje, powt.)
26.02.2015
16:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, kwalifikacje, powt.)
26.02.2015
16:45
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134)
26.02.2015
20:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, powt.)
26.02.2015
22:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, powt.)
27.02.2015
09:15
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, powt.)
28.02.2015
00:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, konkurs drużynowy , powt.)
28.02.2015
17:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, konkurs drużynowy )
28.02.2015
23:00
eurosportplayer
Mistrzostwa ¦wiata Falun (HS 134, konkurs drużynowy , powt.)
« powrót do strony głównej
Skoki narciarskie w telewizji
Skoki narciarskie w telewizji

Skoki narciarskie w telewizji

Kalendarium
Martin Schmitt
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Maciej Kurzajewski (1973)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
29 stycznia 2015 (czwartek)
14:00
Uniwersjada Strbske Pl.
seria próbna K
15:00
Uniwersjada Strbske Pl.
konkurs druż. K
30 stycznia 2015 (pi±tek)
09:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
10:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Hinzenbach
odprawa techniczna
12:30
CoC Zakopane
oficjalny trening
13:00
Uniwersjada Strbske Pl.
seria próbna mix
13:30
P¦ kobiet Hinzenbach
oficjalny trening
14:00
P¦ Willingen
oficjalny trening
14:00
EYOF Tschagguns
konkurs drużynowy mix
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Puchar ¦wiata 2014/15?
Michael Hayboeck
Stefan Kraft
Roman Koudelka
Anders Fannemel
Peter Prevc
Simon Ammann
Severin Freund
Gregor Schlierenzauer
Noriaki Kasai
Richard Freitag
Anders Bardal
Anders Jacobsen
Kamil Stoch
Piotr Żyła
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2015 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich