Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
3
6
7
8
9
20
21
22
23
27
28
29
30
31
marzec 2017
Najbliższe zawody
25.03.2017, godz. 10:00
Planica HS-225
(P¦ loty druż.)
Kalendarz zawodów
10.03.2017
Oslo
Norwegia
HS-134
 
kwalifikacje/prolog
11.03.2017
Oslo
Norwegia
HS-134
 
konkurs druż.
12.03.2017
Oslo
Norwegia
HS-134
 
konkurs ind.
13.03.2017
Lillehammer
Norwegia
HS-138
 
kwalifikacje/prolog
14.03.2017
Lillehammer
Norwegia
HS-138
 
odwołany
15.03.2017
Trondheim
Norwegia
HS-138
 
kwalifikacje/prolog
16.03.2017
Trondheim
Norwegia
HS-138
 
konkurs ind.
17.03.2017
Vikersund
Norwegia
HS-225
 
konkurs ind., odwołany
18.03.2017
Vikersund
Norwegia
HS-225
 
konkurs druż.
19.03.2017
Vikersund
Norwegia
HS-225
K-200
konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Stefan Kraft
Austria
2298.1
 
2
Kamil Stoch
Polska
2272.6
-25.5
3
Andreas Wellinger
Niemcy
2251.3
-46.8
4
Andreas Stjernen
Norwegia
2210.1
-88.0
5
Peter Prevc
Słowenia
2180.4
-117.7
6
Johann Andre Forfang
Norwegia
2160.4
-137.7
7
Maciej Kot
Polska
2102.9
-195.2
8
Noriaki Kasai
Japonia
2099.0
-199.1
9
Robert Johansson
Norwegia
2090.7
-207.4
10
Daiki Ito
Japonia
2082.2
-215.9
11
Simon Ammann
Szwajcaria
1998.8
-299.3
12
Michael Hayboeck
Austria
1985.2
-312.9
13
Roman Koudelka
Czechy
1956.6
-341.5
14
Piotr Żyła
Polska
1930.3
-367.8
15
Richard Freitag
Niemcy
1857.6
-440.5
16
Markus Eisenbichler
Niemcy
1829.5
-468.6
17
Manuel Fettner
Austria
1801.8
-496.3
18
Dawid Kubacki
Polska
1771.4
-526.7
19
Daniel Andre Tande
Norwegia
1743.0
-555.1
20
Viktor Polasek
Czechy
1667.3
-630.8
21
Jurij Tepes
Słowenia
1516.1
-782.0
22
Jernej Damjan
Słowenia
1468.4
-829.7
23
Karl Geiger
Niemcy
1425.5
-872.6
24
Domen Prevc
Słowenia
1370.9
-927.2
25
Taku Takeuchi
Japonia
1308.5
-989.6
26
Alex Insam
Włochy
1253.1
-1045.0
27
Stephan Leyhe
Niemcy
1202.0
-1096.1
28
Gregor Schlierenzauer
Austria
1175.7
-1122.4
29
Vincent Descombes Sevoie
Francja
1159.2
-1138.9
30
Anze Lanisek
Słowenia
1130.0
-1168.1
31
Kevin Bickner
USA
1102.6
-1195.5
32
Markus Schiffner
Austria
1102.4
-1195.7
33
Jarkko Määttä
Finlandia
1082.1
-1216.0
34
Anders Fannemel
Norwegia
1080.3
-1217.8
35
Anze Semenic
Słowenia
1047.8
-1250.3
36
Killian Peier
Szwajcaria
1042.1
-1256.0
37
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
993.2
-1304.9
38
Joakim Aune
Norwegia
943.0
-1355.1
39
Ryoyu Kobayashi
Japonia
939.4
-1358.7
40
Evgeniy Klimov
Rosja
927.8
-1370.3
41
Andreas Wank
Niemcy
908.2
-1389.9
42
Antti Aalto
Finlandia
908.1
-1390.0
43
Davide Bresadola
Włochy
903.1
-1395.0
44
Sebastian Colloredo
Włochy
892.7
-1405.4
45
Halvor Egner Granerud
Norwegia
887.7
-1410.4
46
Nejc Dezman
Słowenia
887.0
-1411.1
47
Ville Larinto
Finlandia
766.8
-1531.3
48
Michael Glasder
USA
686.4
-1611.7
49
Vojtech Stursa
Czechy
681.8
-1616.3
50
Andreas Kofler
Austria
674.6
-1623.5
51
Jakub Janda
Czechy
661.3
-1636.8
52
Alexey Romashov
Rosja
658.2
-1639.9
53
Jan Matura
Czechy
630.6
-1667.5
54
Junshiro Kobayashi
Japonia
626.9
-1671.2
55
Casey Larson
USA
620.0
-1678.1
56
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
568.0
-1730.1
57
William Rhoads
USA
567.7
-1730.4
58
Jan Ziobro
Polska
563.3
-1734.8
59
Gabriel Karlen
Szwajcaria
538.7
-1759.4
60
Kaarel Nurmsalu
Estonia
512.0
-1786.1
61
Tomas Vancura
Czechy
508.9
-1789.2
62
Tilen Bartol
Słowenia
504.2
-1793.9
63
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
475.7
-1822.4
64
Klemens Murańka
Polska
464.3
-1833.8
65
Aleksandr Bazhenov
Rosja
450.1
-1848.0
66
Kento Sakuyama
Japonia
433.6
-1864.5
67
Marat Zhaparov
Kazachstan
426.6
-1871.5
68
Mikhail Nazarov
Rosja
423.9
-1874.2
69
Tom Hilde
Norwegia
423.7
-1874.4
70
Stefan Huber
Austria
396.0
-1902.1
71
Eetu Nousiainen
Finlandia
390.3
-1907.8
72
Roberto Dellasega
Włochy
381.0
-1917.1
73
Andreas Schuler
Szwajcaria
327.8
-1970.3
74
Janne Ahonen
Finlandia
273.4
-2024.7
75
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
253.2
-2044.9
76
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
234.1
-2064.0
77
Sergey Tkachenko
Kazachstan
227.4
-2070.7
78
Stefan Hula
Polska
217.5
-2080.6
79
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
204.1
-2094.0
80
Nikolay Karpenko
Kazachstan
186.3
-2111.8
81
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
95.4
-2202.7
82
Richard Haukedal
Norwegia
87.7
-2210.4
83
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
84.7
-2213.4


Wyniki zawodów
Zwycięzca kwalifikacji: Andreas Wellinger (Niemcy)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca kwalifikacji: Markus Eisenbichler (Niemcy)
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
Zwycięzca kwalifikacji: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
25 marca 2017 (sobota)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs druż.
26 marca 2017 (niedziela)
09:00
P¦ Planica
seria próbna
10:00
P¦ Planica
konkurs ind.
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2016/17?
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich