Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
24.08.2018, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Kalendarz zawodów
22.03.2018
11:00
Planica
Słowenia
HS-240
K-200
kwalifikacje
23.03.2018
15:00
Planica
Słowenia
HS-240
K-200
konkurs ind.
24.03.2018
10:00
Planica
Słowenia
HS-240
K-200
konkurs druż.
25.03.2018
10:00
Planica
Słowenia
HS-240
K-200
konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kamil Stoch
Polska
1538.2
 
2
Johann Andre Forfang
Norwegia
1528.8
-9.4
3
Robert Johansson
Norwegia
1512.5
-25.7
4
Stefan Kraft
Austria
1477.8
-60.4
5
Richard Freitag
Niemcy
1471.7
-66.5
6
Markus Eisenbichler
Niemcy
1431.8
-106.4
7
Junshiro Kobayashi
Japonia
1428.8
-109.4
8
Andreas Stjernen
Norwegia
1414.4
-123.8
9
Ryoyu Kobayashi
Japonia
1413.9
-124.3
10
Stefan Hula
Polska
1382.0
-156.2
11
Peter Prevc
Słowenia
1377.8
-160.4
12
Simon Ammann
Szwajcaria
1376.0
-162.2
13
Noriaki Kasai
Japonia
1374.0
-164.2
14
Dawid Kubacki
Polska
1372.8
-165.4
15
Stephan Leyhe
Niemcy
1277.1
-261.1
16
Daniel Huber
Austria
1271.6
-266.6
17
Anze Semenic
Słowenia
1169.7
-368.5
18
Anders Fannemel
Norwegia
1061.0
-477.2
19
Daniel Andre Tande
Norwegia
1052.9
-485.3
20
Robert Kranjec
Słowenia
991.4
-546.8
21
Halvor Egner Granerud
Norwegia
955.0
-583.2
22
Denis Kornilov
Rosja
936.5
-601.7
23
Gregor Schlierenzauer
Austria
936.3
-601.9
24
Andreas Wellinger
Niemcy
922.4
-615.8
25
Pius Paschke
Niemcy
913.7
-624.5
26
Piotr Żyła
Polska
867.8
-670.4
27
Clemens Aigner
Austria
848.0
-690.2
28
Maciej Kot
Polska
774.8
-763.4
29
Kevin Bickner
USA
767.7
-770.5
30
Jernej Damjan
Słowenia
723.8
-814.4
31
Yukiya Sato
Japonia
705.0
-833.2
32
Taku Takeuchi
Japonia
679.0
-859.2
33
Jurij Tepes
Słowenia
621.6
-916.6
34
Tomaz Naglic
Słowenia
599.3
-938.9
35
Karl Geiger
Niemcy
592.6
-945.6
36
Domen Prevc
Słowenia
585.5
-952.7
37
Bor Pavlovcic
Słowenia
585.2
-953.0
38
Andreas Wank
Niemcy
576.5
-961.7
39
Ziga Jelar
Słowenia
573.6
-964.6
40
Tilen Bartol
Słowenia
570.3
-967.9
41
Jakub Wolny
Polska
539.3
-998.9
42
Manuel Fettner
Austria
530.8
-1007.4
 
Alex Insam
Włochy
530.8
-1007.4
44
Evgeniy Klimov
Rosja
483.6
-1054.6
45
Andreas Schuler
Szwajcaria
466.8
-1071.4
46
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
462.0
-1076.2
47
Mikhail Nazarov
Rosja
440.1
-1098.1
48
Alexey Romashov
Rosja
392.9
-1145.3
49
Luca Egloff
Szwajcaria
392.3
-1145.9
50
Cestmir Kozisek
Czechy
380.7
-1157.5
51
Marius Lindvik
Norwegia
372.1
-1166.1
52
Michael Hayboeck
Austria
368.9
-1169.3
53
Anze Lanisek
Słowenia
357.0
-1181.2
54
Cene Prevc
Słowenia
343.9
-1194.3
55
Michael Glasder
USA
292.7
-1245.5
56
Sebastian Colloredo
Włochy
282.7
-1255.5
57
Casey Larson
USA
243.6
-1294.6
58
Federico Cecon
Włochy
229.7
-1308.5
59
Andreas Alamommo
Finlandia
184.1
-1354.1
60
Vladimir Zografski
Bułgaria
183.1
-1355.1
61
Philipp Aschenwald
Austria
182.4
-1355.8
62
Nejc Dezman
Słowenia
177.3
-1360.9
63
Antti Aalto
Finlandia
173.5
-1364.7
64
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
173.4
-1364.8
65
William Rhoads
USA
167.9
-1370.3
66
Martti Nomme
Estonia
140.3
-1397.9
67
Artti Aigro
Estonia
133.1
-1405.1
68
Roberto Dellasega
Włochy
113.6
-1424.6
69
Marat Zhaparov
Kazachstan
83.6
-1454.6
70
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
66.7
-1471.5


Wyniki zawodów
Zwycięzca kwalifikacji: Johann Andre Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Henning Stensrud
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Thomas Hoerl (1981)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2018 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
10:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
12:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
24 sierpnia 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
25 sierpnia 2018 (sobota)
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
7 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
06:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna K
07:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna M
09:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening K
11:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje K
12:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening M
14:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje M
20:00
CoC Stams
odprawa techniczna
8 wrze¶nia 2018 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich