Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
24.08.2018, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Damian Skupień
Polska
540
 
2
Dawid Jarz±bek
Polska
510
-30
3
Dominik Kastelik
Polska
480
-60
4
Paweł Twardosz
Polska
455
-85
5
Wiktor Pękala
Polska
366
-174
6
Mateusz Rajda
Polska
281
-259
 
Kacper Konior
Polska
281
-259
8
Artur Wacławiak
Polska
275
-265
9
Mateusz Marusarz
Polska
225
-315
10
Mariusz Ci¶lak
Polska
204
-336
11
Bartosz Czyż
Polska
180
-360
12
Jakub Chowaniec
Polska
166
-374
13
Dawid Krupa
Polska
90
-450


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Bartosz Czyż (Polska)
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Mateusz Gruszka
Polska
529
 
2
Piotr Kudzia
Polska
512
-17
3
Karol Niemczyk
Polska
405
-124
4
Szymon Pawłowski
Polska
366
-163
5
Szymon Jojko
Polska
340
-189
6
Maciej Zborowski
Polska
321
-208
7
Kacper Juroszek
Polska
320
-209
8
Krzysztof Kieta
Polska
296
-233
9
Kacper Stosel
Polska
289
-240
10
Andrzej Szczechowicz
Polska
249
-280
11
Jarosław Krzak
Polska
233
-296
12
Stanisław Ciszek
Polska
223
-306
13
Mateusz Małyjurek
Polska
199
-330
14
Maciej Korzeniowski
Polska
155
-374
15
Wiktor Węgrzynkiewicz
Polska
126
-403
16
Jakub Harat
Polska
122
-407
17
Łukasz Stawowy
Polska
112
-417
18
Patryk Pulkowski
Polska
106
-423
19
Adrian Nalepka
Polska
103
-426
20
Dawid Haberny
Polska
102
-427
21
Dawid Haberny
Polska
94
-435
22
Paweł Szyndlar
Polska
35
-494
23
Patryk Hutyra
Polska
33
-496
24
Dawid Groszek
Polska
27
-502


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
Zwycięzca: Szymon Pawłowski (Polska)
Zwycięzca: Karol Niemczyk (Polska)
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Mateusz Jarosz
Polska
740
 
2
Krystian Zygmuntowicz
Polska
660
-80
3
Arkadiusz Jojko
Polska
451
-289
4
Bartłomiej Klimowski
Polska
387
-353
5
Jan Habdas
Polska
368
-372
6
Adam Skupień
Polska
245
-495
7
Miłosz Krzempek
Polska
232
-508
8
Robert Ry¶
Polska
230
-510
9
Stanisław Majerczyk
Polska
224
-516
 
Wiktor Fickowski
Polska
224
-516
11
Michał Martynek
Polska
217
-523
12
Tomasz Piczura
Polska
190
-550
13
Szymon Zapotoczny
Polska
179
-561
14
Maciej G±sienica Ciaptak
Polska
172
-568
15
Jan Bukowski
Polska
156
-584
16
Marcin Małyjurek
Polska
146
-594
17
Bartłomiej Kowalczyk
Polska
125
-615
18
Tymoteusz Pałka
Polska
110
-630
19
Bartłomiej Bobak
Polska
97
-643
20
Wojciech Bukowski
Polska
85
-655
21
Bartłomiej Kuchta
Polska
76
-664
22
Adrian Wawrzacz
Polska
74
-666
23
Jakub Żegleń
Polska
63
-677
24
Jakub Haza
Polska
60
-680
25
Sebastian Zygmuntowicz
Polska
49
-691
26
Maciej Dawidek
Polska
45
-695
27
Jakub Majerczyk
Polska
40
-700
28
Kamil Słodyczka
Polska
29
-711
29
Jan Liszka
Polska
25
-715
30
Dominik Niemczyk
Polska
22
-718
31
Michał Socha
Polska
12
-728
 
Michał Jastrzębski
Polska
12
-728
33
Piotr Cie¶lar
Polska
7
-733
34
Miłosz Szurkiewicz
Polska
1
-739


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jan Rzadkosz
Polska
700
 
2
Klemens Joniak
Polska
560
-140
 
Tymoteusz Amilkiewicz
Polska
560
-140
4
Marcin Wróbel
Polska
456
-244
5
Jan Cudzich
Polska
315
-385
6
Mateusz Chra¶cina
Polska
277
-423
7
Mateusz Michniak
Polska
260
-440
8
Wojciech Troszok
Polska
258
-442
9
Jakub Wisełka
Polska
249
-451
10
Jan Galica
Polska
248
-452
11
Andrzej Waliczek
Polska
226
-474
12
Filip Gluza
Polska
185
-515
13
Konrad Czul
Polska
148
-552
14
Stanisław Marusarz
Polska
134
-566
15
Maciej Staszewski
Polska
128
-572
16
Szymon Jarończyk
Polska
120
-580
17
Grzegorz Mitręga
Polska
118
-582
18
Szymon Niemczyk
Polska
116
-584
19
Jakub Wójcik
Polska
95
-605
20
Dawid Żlik
Polska
86
-614
21
Mateusz Król
Polska
82
-618
22
Jan Mroczkowski
Polska
77
-623
23
Tadeusz De Mulder
Polska
28
-672
24
Tadeusz Demulder
Polska
22
-678
 
Wojciech Dudzik
Polska
22
-678
26
Kacper Bysko
Polska
18
-682


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Tymoteusz Amilkiewicz (Polska)
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Wiktor Szozda
Polska
655
 
2
Tymoteusz Dyduch
Polska
476
-179
3
Kacper Jarz±bek
Polska
468
-187
4
Mikołaj Wantulok
Polska
443
-212
5
Klemens Staszel
Polska
366
-289
6
Tymoteusz Cienciała
Polska
276
-379
7
Rafał Rafacz
Polska
262
-393
8
Mikołaj Serwatowicz
Polska
260
-395
9
Antoni Orawski
Polska
248
-407
10
Jakub Cie¶lar
Polska
239
-416
11
Kacper Tomasiak
Polska
233
-422
12
Wiktor Fender
Polska
175
-480
13
Kamil Waszek
Polska
174
-481
14
Grzegorz Rafacz
Polska
173
-482
15
Szymon Bobak
Polska
150
-505
16
Łukasz Łukaszczyk
Polska
140
-515
17
Mateusz Maciusiak
Polska
133
-522
18
Filip D±bkowski
Polska
117
-538
19
Michał Obtułowicz
Polska
104
-551
20
Szymon Dubiel
Polska
103
-552
21
Paweł Lichaj
Polska
68
-587
22
Jacek Spyrka
Polska
62
-593
23
Wojciech Cie¶lar
Polska
54
-601
24
Szymon Byrski
Polska
53
-602
25
Jakub Niemczyk
Polska
51
-604
26
Michał Zarycki
Polska
50
-605
27
Marcin Sobański
Polska
49
-606
28
Szymon Urbański
Polska
35
-620
29
Bartłomiej Grzebień
Polska
32
-623
30
Klemens Bartol
Polska
30
-625
31
Szymon Długosz
Polska
28
-627
32
Jan Krużołek
Polska
20
-635
33
Filip Staszewski
Polska
16
-639
34
Jakub Żyła
Polska
2
-653
 
Mateusz Mysza
Polska
2
-653
36
Seweryn Rutkowski
Polska
1
-654
 
Witold Mrowiec
Polska
1
-654
 
Marcin Kryska
Polska
1
-654


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Mikołaj Wantulok (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Tymoteusz Dyduch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Joanna Kil
Polska
450
 
2
Joanna Szwab
Polska
405
-45
3
Nicole Konderla
Polska
279
-171
4
Kamila Karpiel
Polska
265
-185
5
Róża Pawlikowska
Polska
244
-206
6
Nikola Pietraszko
Polska
209
-241
7
Anna Twardosz
Polska
200
-250
8
Magdalena Pałasz
Polska
190
-260
9
Natalia Kobiela
Polska
188
-262
10
Sabina Król
Polska
144
-306
11
Kinga Rajda
Polska
140
-310
12
Anna Ż±dło
Polska
22
-428


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Marcelina Bełtowska
Polska
720
 
2
Wiktoria Przybyła
Polska
545
-175
3
Pola Bełtowska
Polska
530
-190
4
Sara Tajner
Polska
370
-350
5
Natalia Słowik
Polska
337
-383
6
Paulina Czepczor
Polska
304
-416
7
Amelia Polanowska
Polska
282
-438
8
Zuzanna Rapacz
Polska
275
-445
9
Łucja Słowik
Polska
232
-488
10
Wiktoria Polanowska
Polska
198
-522
11
Agnieszka Ochodek
Polska
149
-571
12
Natalia Nowak
Polska
58
-662
13
Ewa Fr±czek
Polska
46
-674


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
Zwycięzca: Wiktoria Przybyła (Polska)
Zwycięzca: Wiktoria Przybyła (Polska)
Zwycięzca: Pola Bełtowska (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Krzysztof Leja
Polska
580
 
2
Krzysztof Miętus
Polska
420
-160
3
Andrzej Stękała
Polska
360
-220
4
Krzysztof Biegun
Polska
275
-305
 
Stanisław Biela
Polska
275
-305
6
Łukasz Bukowski
Polska
232
-348
7
Aleksander Zniszczoł
Polska
180
-400
8
Łukasz Rutkowski
Polska
144
-436


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Henning Stensrud
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Thomas Hoerl (1981)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2018 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
10:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
12:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
24 sierpnia 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
25 sierpnia 2018 (sobota)
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
7 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
06:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna K
07:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna M
09:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening K
11:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje K
12:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening M
14:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje M
20:00
CoC Stams
odprawa techniczna
8 wrze¶nia 2018 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich