Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
5
6
7
9
13
14
15
20
21
22
23
26
27
28
luty 2018
Najbliższe zawody
03.03.2018, godz. 10:00
Rasnov HS-97
P¦ kobiet
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Dawid Jarz±bek
Polska
420
 
2
Paweł Twardosz
Polska
345
-75
3
Damian Skupień
Polska
340
-80
4
Dominik Kastelik
Polska
320
-100
5
Wiktor Pękala
Polska
256
-164
6
Kacper Konior
Polska
217
-203
7
Artur Wacławiak
Polska
203
-217
8
Mateusz Rajda
Polska
201
-219
9
Bartosz Czyż
Polska
180
-240
10
Mateusz Marusarz
Polska
170
-250
11
Jakub Chowaniec
Polska
166
-254
12
Mariusz Ci¶lak
Polska
154
-266
13
Dawid Krupa
Polska
61
-359


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Bartosz Czyż (Polska)
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Piotr Kudzia
Polska
426
 
2
Mateusz Gruszka
Polska
389
-37
3
Szymon Jojko
Polska
282
-144
4
Karol Niemczyk
Polska
275
-151
5
Maciej Zborowski
Polska
257
-169
6
Szymon Pawłowski
Polska
246
-180
7
Krzysztof Kieta
Polska
220
-206
8
Stanisław Ciszek
Polska
191
-235
 
Jarosław Krzak
Polska
191
-235
10
Andrzej Szczechowicz
Polska
187
-239
11
Kacper Stosel
Polska
184
-242
12
Mateusz Małyjurek
Polska
157
-269
13
Kacper Juroszek
Polska
140
-286
14
Maciej Korzeniowski
Polska
113
-313
15
Wiktor Węgrzynkiewicz
Polska
98
-328
16
Jakub Harat
Polska
95
-331
17
Dawid Haberny
Polska
94
-332
18
Łukasz Stawowy
Polska
83
-343
 
Patryk Pulkowski
Polska
83
-343
20
Adrian Nalepka
Polska
80
-346
21
Dawid Haberny
Polska
60
-366
22
Patryk Hutyra
Polska
33
-393
23
Dawid Groszek
Polska
27
-399
24
Paweł Szyndlar
Polska
25
-401


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
Zwycięzca: Szymon Pawłowski (Polska)
Zwycięzca: Karol Niemczyk (Polska)
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Mateusz Jarosz
Polska
540
 
 
Krystian Zygmuntowicz
Polska
540
 
3
Bartłomiej Klimowski
Polska
315
-225
4
Arkadiusz Jojko
Polska
291
-249
5
Jan Habdas
Polska
273
-267
6
Wiktor Fickowski
Polska
178
-362
7
Adam Skupień
Polska
173
-367
8
Michał Martynek
Polska
171
-369
9
Robert Ry¶
Polska
166
-374
10
Stanisław Majerczyk
Polska
163
-377
11
Miłosz Krzempek
Polska
158
-382
12
Szymon Zapotoczny
Polska
153
-387
13
Maciej G±sienica Ciaptak
Polska
141
-399
14
Jan Bukowski
Polska
121
-419
15
Tomasz Piczura
Polska
118
-422
16
Marcin Małyjurek
Polska
102
-438
17
Bartłomiej Kowalczyk
Polska
91
-449
18
Tymoteusz Pałka
Polska
86
-454
19
Bartłomiej Bobak
Polska
69
-471
20
Wojciech Bukowski
Polska
65
-475
21
Bartłomiej Kuchta
Polska
58
-482
22
Adrian Wawrzacz
Polska
57
-483
23
Jakub Haza
Polska
49
-491
24
Jakub Żegleń
Polska
43
-497
25
Jakub Majerczyk
Polska
40
-500
26
Sebastian Zygmuntowicz
Polska
38
-502
27
Maciej Dawidek
Polska
30
-510
28
Kamil Słodyczka
Polska
22
-518
29
Dominik Niemczyk
Polska
18
-522
 
Jan Liszka
Polska
18
-522
31
Michał Socha
Polska
12
-528
32
Michał Jastrzębski
Polska
11
-529
33
Piotr Cie¶lar
Polska
6
-534
34
Miłosz Szurkiewicz
Polska
1
-539


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
Zwycięzca: Krystian Zygmuntowicz (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jan Rzadkosz
Polska
500
 
2
Tymoteusz Amilkiewicz
Polska
440
-60
3
Klemens Joniak
Polska
420
-80
4
Marcin Wróbel
Polska
346
-154
5
Jan Cudzich
Polska
246
-254
6
Wojciech Troszok
Polska
218
-282
7
Mateusz Chra¶cina
Polska
209
-291
8
Mateusz Michniak
Polska
195
-305
9
Andrzej Waliczek
Polska
185
-315
10
Jakub Wisełka
Polska
175
-325
11
Jan Galica
Polska
158
-342
12
Filip Gluza
Polska
127
-373
13
Konrad Czul
Polska
108
-392
14
Stanisław Marusarz
Polska
101
-399
15
Maciej Staszewski
Polska
100
-400
16
Jakub Wójcik
Polska
95
-405
 
Szymon Jarończyk
Polska
95
-405
18
Grzegorz Mitręga
Polska
84
-416
19
Szymon Niemczyk
Polska
81
-419
20
Dawid Żlik
Polska
76
-424
21
Jan Mroczkowski
Polska
54
-446
22
Mateusz Król
Polska
50
-450
23
Tadeusz Demulder
Polska
22
-478
 
Wojciech Dudzik
Polska
22
-478
25
Kacper Bysko
Polska
18
-482
26
Tadeusz De Mulder
Polska
8
-492


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Tymoteusz Amilkiewicz (Polska)
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Wiktor Szozda
Polska
495
 
2
Kacper Jarz±bek
Polska
338
-157
3
Tymoteusz Dyduch
Polska
326
-169
4
Mikołaj Wantulok
Polska
323
-172
5
Klemens Staszel
Polska
298
-197
6
Mikołaj Serwatowicz
Polska
224
-271
7
Antoni Orawski
Polska
200
-295
8
Jakub Cie¶lar
Polska
195
-300
9
Rafał Rafacz
Polska
190
-305
10
Tymoteusz Cienciała
Polska
180
-315
11
Kamil Waszek
Polska
174
-321
12
Kacper Tomasiak
Polska
159
-336
13
Grzegorz Rafacz
Polska
129
-366
14
Szymon Bobak
Polska
124
-371
15
Wiktor Fender
Polska
122
-373
16
Mateusz Maciusiak
Polska
100
-395
17
Filip D±bkowski
Polska
90
-405
18
Michał Obtułowicz
Polska
80
-415
19
Łukasz Łukaszczyk
Polska
79
-416
20
Szymon Dubiel
Polska
67
-428
21
Paweł Lichaj
Polska
52
-443
22
Szymon Byrski
Polska
51
-444
23
Marcin Sobański
Polska
41
-454
24
Jacek Spyrka
Polska
40
-455
25
Michał Zarycki
Polska
36
-459
26
Szymon Urbański
Polska
35
-460
 
Jakub Niemczyk
Polska
35
-460
28
Wojciech Cie¶lar
Polska
32
-463
29
Szymon Długosz
Polska
28
-467
30
Klemens Bartol
Polska
27
-468
31
Bartłomiej Grzebień
Polska
18
-477
32
Filip Staszewski
Polska
13
-482
33
Jan Krużołek
Polska
10
-485
34
Jakub Żyła
Polska
2
-493
35
Seweryn Rutkowski
Polska
1
-494


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Mikołaj Wantulok (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Joanna Kil
Polska
360
 
2
Joanna Szwab
Polska
310
-50
3
Nicole Konderla
Polska
210
-150
4
Róża Pawlikowska
Polska
176
-184
5
Kamila Karpiel
Polska
160
-200
6
Nikola Pietraszko
Polska
154
-206
7
Natalia Kobiela
Polska
138
-222
8
Magdalena Pałasz
Polska
110
-250
9
Sabina Król
Polska
76
-284


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Marcelina Bełtowska
Polska
580
 
2
Wiktoria Przybyła
Polska
445
-135
3
Pola Bełtowska
Polska
350
-230
4
Zuzanna Rapacz
Polska
275
-305
5
Natalia Słowik
Polska
260
-320
 
Sara Tajner
Polska
260
-320
7
Paulina Czepczor
Polska
224
-356
8
Amelia Polanowska
Polska
187
-393
9
Łucja Słowik
Polska
171
-409
10
Wiktoria Polanowska
Polska
126
-454
11
Agnieszka Ochodek
Polska
94
-486
12
Natalia Nowak
Polska
58
-522
13
Ewa Fr±czek
Polska
46
-534


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
Zwycięzca: Marcelina Bełtowska (Polska)
Zwycięzca: Wiktoria Przybyła (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Krzysztof Leja
Polska
380
 
2
Krzysztof Miętus
Polska
280
-100
3
Andrzej Stękała
Polska
220
-160
4
Krzysztof Biegun
Polska
185
-195
5
Aleksander Zniszczoł
Polska
180
-200
6
Stanisław Biela
Polska
175
-205
7
Łukasz Bukowski
Polska
152
-228
8
Łukasz Rutkowski
Polska
72
-308


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 marca 2018 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
14:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
16:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
3 marca 2018 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Rasnov
seria próbna
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:30
P¦ Lahti
seria próbna
16:30
P¦ Lahti
konkurs drużynowy
4 marca 2018 (niedziela)
07:45
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
Daniel Andre Tande
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Peter Prevc
Simon Ammann
Stefan Kraft
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich