Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
25.11.2017, godz. 16:15
Ruka HS-142
(P¦ druż.)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Łukasz Bukowski
Polska
500
 
2
Dawid Krupa
Polska
360
-140
3
Jakub Jurosz
Polska
312
-188
4
Paweł Twardosz
Polska
310
-190
5
Mateusz Staszel
Polska
254
-246
6
Paweł Chyc
Polska
250
-250
7
Mateusz Dyrcz
Polska
238
-262
8
Dominik Kastelik
Polska
180
-320
9
Krystian Pacholarz
Polska
165
-335
10
Paweł Stwora
Polska
128
-372


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Bukowski (Polska)
Zwycięzca: Paweł Twardosz (Polska)
Zwycięzcy: Paweł Chyc (Polska) / Paweł Twardosz (Polska)
Zwycięzca: Dawid Krupa (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Bukowski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Damian Skupień
Polska
385
 
2
Tomasz Pilch
Polska
350
-35
3
Piotr Kudzia
Polska
331
-54
4
Mateusz Rajda
Polska
272
-113
5
Dawid Jarz±bek
Polska
250
-135
6
Kacper Konior
Polska
201
-184
 
Łukasz Stawowy
Polska
201
-184
8
Jakub Chowaniec
Polska
190
-195
9
Jarosław Krzak
Polska
185
-200
10
Paweł W±sek
Polska
180
-205
11
Wiktor Pękala
Polska
169
-216
12
Bartosz Czyż
Polska
160
-225
13
Przemysław Kuszel
Polska
147
-238
14
Artur Wacławik
Polska
131
-254
15
Szymon Pawłowski
Polska
130
-255
16
Bartłomiej Czyż
Polska
120
-265
17
Andrzej Szczechowicz
Polska
107
-278
18
Mariusz Ci¶lak
Polska
97
-288
19
Wiktor Węgrzynkiewicz
Polska
92
-293
20
Mateusz Marusarz
Polska
84
-301


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
Zwycięzca: Damian Skupień (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Adam NiĽnik
Polska
435
 
2
Krzysztof Kieta
Polska
373
-62
3
Patryk Hutyra
Polska
346
-89
4
Karol Niemczyk
Polska
338
-97
5
Kacper Juroszek
Polska
310
-125
6
Mateusz Gruszka
Polska
301
-134
7
Kacper Stosel
Polska
262
-173
8
Mateusz Małyjurek
Polska
201
-234
9
Mateusz Jarosz
Polska
196
-239
10
Maciej Zborowski
Polska
172
-263
11
Szymon Jojko
Polska
169
-266
12
Bartłomiej Klimowski
Polska
124
-311
13
Maciej Korzeniowski
Polska
110
-325
14
Dawid Haberny
Polska
99
-336
15
Krystian Zygmuntowicz
Polska
92
-343
 
Wiktor Fickowski
Polska
92
-343
17
Arkadiusz Jojko
Polska
89
-346
18
Adam Skupień
Polska
77
-358
19
Oskar Rojek
Polska
70
-365
20
Bartłomiej Kowalczyk
Polska
57
-378
21
Stanisław Ciszek
Polska
54
-381
22
Michał Socha
Polska
51
-384
 
Marcin Małyjurek
Polska
51
-384
24
Tymoteusz Pałka
Polska
47
-388
25
Dawid Haberny
Polska
46
-389
26
Maciej G±sienica Ciaptak
Polska
39
-396
27
Tomasz Piczura
Polska
35
-400
28
Jakub Harat
Polska
29
-406
29
Wojciech Bukowski
Polska
25
-410
30
Jakub Żegleń
Polska
21
-414
31
Patryk Pulkowski
Polska
18
-417
32
Adrian Wawrzacz
Polska
5
-430


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
Zwycięzca: Adam NiĽnik (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kieta (Polska)
Zwycięzca: Karol Niemczyk (Polska)
Zwycięzca: Karol Niemczyk (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Stanisław Majerczyk
Polska
440
 
2
Jan Habdas
Polska
400
-40
3
Michał Martynek
Polska
395
-45
4
Jan Rzadkosz
Polska
345
-95
5
Jan Bukowski
Polska
277
-163
6
Miłosz Krzempek
Polska
258
-182
7
Szymon Zapotoczny
Polska
235
-205
8
Robert Ry¶
Polska
212
-228
9
Bartłomiej Kuchta
Polska
167
-273
10
Maciej Dawidek
Polska
156
-284
11
Marcin Wróbel
Polska
143
-297
12
Kamil Słodyczka
Polska
128
-312
13
Sebastian Zygmuntowicz
Polska
118
-322
14
Bartłomiej Bobak
Polska
102
-338
15
Wojciech Troszok
Polska
99
-341
16
Konrad Czul
Polska
90
-350
17
Stanisław Marusarz
Polska
80
-360
18
Jan Liszka
Polska
77
-363
19
Jan Cudzich
Polska
68
-372
20
Piotr Cie¶lar
Polska
66
-374
21
Jakub Haza
Polska
65
-375
22
Szymon Niemczyk
Polska
61
-379
23
Kacper Bysko
Polska
57
-383
24
Dawid Żlik
Polska
56
-384
25
Mateusz Chra¶cina
Polska
48
-392
26
Jakub Wisełka
Polska
35
-405
27
Grzegorz Mitręga
Polska
6
-434


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
Zwycięzca: Michał Martynek (Polska)
Zwycięzca: Michał Martynek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kacper Jarz±bek
Polska
600
 
2
Antoni Orawski
Polska
316
-284
3
Mikołaj Serwatowicz
Polska
310
-290
4
Tymoteusz Amilkiewicz
Polska
302
-298
5
Tymoteusz Cienciała
Polska
272
-328
6
Wiktor Szozda
Polska
250
-350
7
Rafał Rafacz
Polska
228
-372
8
Mateusz Michniak
Polska
173
-427
9
Szymon Jarończyk
Polska
170
-430
10
Kamil Waszek
Polska
155
-445
11
Andrzej Waliczek
Polska
143
-457
12
Jan Mroczkowski
Polska
141
-459
13
Tymoteusz Dyduch
Polska
135
-465
14
Filip Gluza
Polska
116
-484
15
Maciej Staszewski
Polska
96
-504
16
Szymon Dubiel
Polska
94
-506
17
Wiktor Fender
Polska
92
-508
18
Klemens Staszel
Polska
91
-509
19
Klemens Joniak
Polska
86
-514
20
Jakub Wójcik
Polska
83
-517
21
Grzegorz Rafacz
Polska
75
-525
22
Łukasz Łukaszczyk
Polska
67
-533
23
Szymon Bobak
Polska
50
-550
24
Bartłomiej Grzebień
Polska
46
-554
25
Michał Obtułowicz
Polska
41
-559
26
Jakub Cie¶lar
Polska
34
-566
27
Wojciech Cie¶lar
Polska
27
-573
28
Klemens Janiak
Polska
26
-574
29
Adam Bachleda
Polska
21
-579
30
Mateusz Król
Polska
20
-580
31
Szymon Lassak
Polska
19
-581
32
Filip D±bkowski
Polska
13
-587
33
Kacper Tomasiak
Polska
10
-590
34
Jakub Żyła
Polska
8
-592
35
Michał Zarycki
Polska
2
-598
 
Mikołaj Wantulok
Polska
2
-598
 
Filip Staszewski
Polska
2
-598


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Kacper Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Joanna Kil
Polska
425
 
2
Kamila Karpiel
Polska
395
-30
3
Magdalena Pałasz
Polska
330
-95
4
Kinga Rajda
Polska
320
-105
5
Joanna Szwab
Polska
296
-129
6
Paulina Cie¶lar
Polska
258
-167
7
Sabina Król
Polska
215
-210
8
Anna Twardosz
Polska
200
-225
9
Katarzyna Pałasz
Polska
192
-233
10
Katarzyna Harsche
Polska
183
-242
11
Róża Pawlikowska
Polska
160
-265
12
Nikola Pietraszko
Polska
88
-337
13
Anna Ż±dło
Polska
80
-345


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
Zwycięzca: Joanna Kil (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Sara Tajner
Polska
560
 
2
Natalia Kobiela
Polska
520
-40
3
Wiktoria Przybyła
Polska
310
-250
4
Wiktoria Kieresnowska
Polska
300
-260
5
Paulina Czepczor
Polska
240
-320
6
Zuzanna Rapacz
Polska
180
-380
7
Karolina Kiraga
Polska
90
-470
8
Nikola Kiersnowska
Polska
50
-510


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
Zwycięzca: Natalia Kobiela (Polska)
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
Zwycięzca: Natalia Kobiela (Polska)
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Artur Kukuła
Polska
472
 
2
Krzysztof Leja
Polska
410
-62
3
Michał Gut-Chowaniec
Polska
280
-192
4
Kamil Gałysa
Polska
234
-238
5
Przemysław Kantyka
Polska
200
-272
6
Wojciech Marusarz
Polska
190
-282
7
Andrzej Stękała
Polska
130
-342
8
Stanisław Biela
Polska
120
-352
9
Krzysztof Miętus
Polska
105
-367
 
Krzysztof Biegun
Polska
105
-367
11
Jakub Kot
Polska
100
-372


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
Zwycięzcy: Krzysztof Leja (Polska) / Artur Kukuła (Polska)
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
15:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
P¦k Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦k Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦k Lillehammer
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich