Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
Period 1
17.07.2011
 
Wisła
Polska
HS-134
K-120
otwarcie
20.07.2011
 
Szczyrk
Polska
HS-106
K-95
22.07.2011
 
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
drużynowy
23.07.2011
 
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
06.08.2011
19:00
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
drużynowy
07.08.2011
14:00
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
12.08.2011
 
Courchevel
Francja
HS-132
K-120
14.08.2011
 
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
26.08.2011
 
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
27.08.2011
 
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
30.08.2011
 
Ałmaty
Kazachstan
HS-140
K-125
01.10.2011
 
Hinzenbach
Austria
HS-94
K-85
03.10.2011
 
Klingenthal
Niemcy
HS-140
K-125
finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Thomas Morgenstern
Austria
620
 
2
Kamil Stoch
Polska
505
-115
3
Tom Hilde
Norwegia
443
-177
4
Gregor Schlierenzauer
Austria
400
-220
5
Piotr Żyła
Polska
298
-322
6
Taku Takeuchi
Japonia
281
-339
7
Richard Freitag
Niemcy
265
-355
8
Pavel Karelin
Rosja
256
-364
9
Maciej Kot
Polska
222
-398
10
Severin Freund
Niemcy
216
-404
11
Robert Kranjec
Słowenia
206
-414
12
Vladimir Zografski
Bułgaria
205
-415
13
Jurij Tepes
Słowenia
202
-418
14
Denis Kornilov
Rosja
195
-425
15
Jure Sinkovec
Słowenia
166
-454
16
Daiki Ito
Japonia
164
-456
17
Roman Koudelka
Czechy
160
-460
18
Michael Hayboeck
Austria
154
-466
19
Andreas Wank
Niemcy
148
-472
20
Anders Fannemel
Norwegia
146
-474
21
Manuel Fettner
Austria
142
-478
22
Krzysztof Miętus
Polska
130
-490
23
Junshiro Kobayashi
Japonia
128
-492
24
Lukas Hlava
Czechy
124
-496
25
Johan Remen Evensen
Norwegia
118
-502
26
Fumihisa Yumoto
Japonia
106
-514
27
Wolfgang Loitzl
Austria
100
-520
28
Dejan Judez
Słowenia
88
-532
29
Rune Velta
Norwegia
82
-538
30
Michael Neumayer
Niemcy
81
-539
31
Tomasz Byrt
Polska
72
-548
32
Peter Prevc
Słowenia
70
-550
 
Martin Koch
Austria
70
-550
34
Sebastian Colloredo
Włochy
67
-553
35
Ilja Rosliakov
Rosja
66
-554
36
Jakub Janda
Czechy
62
-558
37
Stephan Hocke
Niemcy
58
-562
38
Maximilian Mechler
Niemcy
57
-563
39
Ondrej Vaculik
Czechy
56
-564
40
Shohei Tochimoto
Japonia
55
-565
41
Rafał ¦liż
Polska
50
-570
42
Andrea Morassi
Włochy
49
-571
43
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
47
-573
44
Borek Sedlak
Czechy
46
-574
45
Mitja Meznar
Słowenia
44
-576
46
Dawid Kubacki
Polska
43
-577
47
Simon Ammann
Szwajcaria
40
-580
48
Martin Cikl
Czechy
39
-581
49
Jan Matura
Czechy
36
-584
50
Andreas Stjernen
Norwegia
33
-587
51
Vincent Descombes Sevoie
Francja
32
-588
52
Martin Schmitt
Niemcy
30
-590
53
Anton Kalinitschenko
Rosja
29
-591
54
David Winkler
Niemcy
28
-592
55
Noriaki Kasai
Japonia
27
-593
56
Jan Ziobro
Polska
25
-595
57
Andreas Strolz
Austria
24
-596
58
Anssi Koivuranta
Finlandia
22
-598
59
Aleksander Zniszczoł
Polska
20
-600
 
Anders Bardal
Norwegia
20
-600
61
Emmanuel Chedal
Francja
19
-601
62
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
18
-602
 
Bartłomiej Kłusek
Polska
18
-602
64
Jernej Damjan
Słowenia
16
-604
 
Matti Hautamäki
Finlandia
16
-604
 
Matjaz Pungertar
Słowenia
16
-604
67
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
15
-605
68
Alexey Korolev
Kazachstan
13
-607
69
Markus Eisenbichler
Niemcy
12
-608
70
Janne Happonen
Finlandia
11
-609
71
Felix Schoft
Niemcy
10
-610
 
Tomaz Naglic
Słowenia
10
-610
73
Stefan Hula
Polska
9
-611
74
Akira Higashi
Japonia
8
-612
 
Davide Bresadola
Włochy
8
-612
 
Dimitry Ipatov
Rosja
8
-612
77
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
7
-613
78
Yevgeniy Levkin
Kazachstan
6
-614
 
Kento Sakuyama
Japonia
6
-614
80
Kaarel Nurmsalu
Estonia
5
-615
 
Jarkko Määttä
Finlandia
5
-615
 
Kenneth Gangnes
Norwegia
5
-615
83
Daniel Wenig
Niemcy
4
-616
84
Pascal Bodmer
Niemcy
2
-618
 
Felix Brodauf
Niemcy
2
-618
 
Grzegorz Miętus
Polska
2
-618
 
Stefan Kraft
Austria
2
-618
88
Heung Chul Choi
Korea Pd.
1
-619
 
Taro Takayanagi
Japonia
1
-619
 
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
1
-619

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
2312
 
2
Polska
Polska
1894
-418
3
Niemcy
Niemcy
1513
-799
4
Norwegia
Norwegia
1263
-1049
5
Słowenia
Słowenia
1018
-1294
6
Rosja
Rosja
1011
-1301
7
Czechy
Czechy
973
-1339
8
Japonia
Japonia
926
-1386
9
Bułgaria
Bułgaria
205
-2107
10
Włochy
Włochy
124
-2188
11
Finlandia
Finlandia
72
-2240
12
Francja
Francja
51
-2261
13
USA
USA
50
-2262
14
Kanada
Kanada
47
-2265
15
Szwajcaria
Szwajcaria
40
-2272
16
Kazachstan
Kazachstan
19
-2293
17
Estonia
Estonia
5
-2307
18
Korea Pd.
Korea Pd.
1
-2311


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich