Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Kalendarz zawodów
Period 1
07.08.2010
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
otwarcie
08.08.2010
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
13.08.2010
Courchevel
Francja
HS-132
K-120
15.08.2010
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
20.08.2010
Wisła
Polska
HS-134
K-120
21.08.2010
Wisła
Polska
HS-134
K-120
28.08.2010
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
29.08.2010
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
01.10.2010
Liberec
Czechy
HS-140
K-125
03.10.2010
Klingenthal
Niemcy
HS-140
K-125
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Daiki Ito
Japonia
530
 
2
Kamil Stoch
Polska
500
-30
3
Adam Małysz
Polska
480
-50
4
Thomas Morgenstern
Austria
383
-147
5
Dawid Kubacki
Polska
348
-182
6
Tom Hilde
Norwegia
284
-246
7
Severin Freund
Niemcy
230
-300
8
Kalle Keituri
Finlandia
182
-348
9
David Zauner
Austria
176
-354
10
Pavel Karelin
Rosja
168
-362
11
Harri Olli
Finlandia
160
-370
12
Taku Takeuchi
Japonia
158
-372
13
Shohei Tochimoto
Japonia
156
-374
14
Fumihisa Yumoto
Japonia
135
-395
15
Borek Sedlak
Czechy
128
-402
16
Gregor Schlierenzauer
Austria
124
-406
 
Maciej Kot
Polska
124
-406
18
Stefan Hula
Polska
123
-407
19
Simon Ammann
Szwajcaria
104
-426
20
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
102
-428
21
Johan Remen Evensen
Norwegia
100
-430
22
Rafał ¦liż
Polska
95
-435
23
Peter Prevc
Słowenia
86
-444
24
Denis Kornilov
Rosja
84
-446
25
Michael Uhrmann
Niemcy
83
-447
26
Matti Hautamäki
Finlandia
74
-456
27
Lukas Hlava
Czechy
73
-457
28
Michael Neumayer
Niemcy
71
-459
29
Wolfgang Loitzl
Austria
68
-462
30
Maximilian Mechler
Niemcy
66
-464
31
Krzysztof Miętus
Polska
65
-465
32
Jan Matura
Czechy
64
-466
33
Vladimir Zografski
Bułgaria
61
-469
34
Heung Chul Choi
Korea Pd.
54
-476
35
Emmanuel Chedal
Francja
53
-477
36
Vincent Descombes Sevoie
Francja
48
-482
37
Yuta Watase
Japonia
43
-487
38
Jakub Janda
Czechy
40
-490
39
Rune Velta
Norwegia
36
-494
40
Robert Kranjec
Słowenia
35
-495
41
Rok Zima
Słowenia
32
-498
42
Kazuya Yoshioka
Japonia
29
-501
43
Andreas Strolz
Austria
26
-504
 
Pascal Bodmer
Niemcy
26
-504
 
Ville Larinto
Finlandia
26
-504
46
Andreas Kofler
Austria
23
-507
47
Anders Bardal
Norwegia
22
-508
48
Mitja Meznar
Słowenia
20
-510
 
Marcin Bachleda
Polska
20
-510
50
Marco Grigoli
Szwajcaria
19
-511
51
Olli Muotka
Finlandia
18
-512
 
Primoz Pikl
Słowenia
18
-512
 
Felix Schoft
Niemcy
18
-512
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
18
-512
 
Jurij Tepes
Słowenia
18
-512
 
Łukasz Rutkowski
Polska
18
-512
57
Radik Zhaparov
Kazachstan
17
-513
 
David Unterberger
Austria
17
-513
59
Andreas Küttel
Szwajcaria
16
-514
60
Jernej Damjan
Słowenia
15
-515
61
Andreas Wank
Niemcy
14
-516
 
Kazuyoshi Funaki
Japonia
14
-516
 
Dimitry Ipatov
Rosja
14
-516
 
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
14
-516
65
Yoshihiko Osanai
Japonia
13
-517
 
Anders Jacobsen
Norwegia
13
-517
 
Martin Koch
Austria
13
-517
68
Lukas Mueller
Austria
12
-518
 
Roman Koudelka
Czechy
12
-518
 
Nikolay Karpenko
Kazachstan
12
-518
71
Kai Kovaljeff
Finlandia
11
-519
72
Akira Higashi
Japonia
10
-520
73
Sebastian Colloredo
Włochy
9
-521
74
Noriaki Kasai
Japonia
8
-522
75
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
6
-524
76
Shusaku Hosoyama
Japonia
5
-525
 
Markus Eggenhofer
Austria
5
-525
 
Andrea Morassi
Włochy
5
-525
79
Stephan Hocke
Niemcy
3
-527
80
Robert Hrgota
Słowenia
2
-528
 
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
2
-528
82
Georg Späth
Niemcy
1
-529
 
Andreas Stjernen
Norwegia
1
-529

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Polska
Polska
2173
 
2
Japonia
Japonia
1351
-822
3
Austria
Austria
997
-1176
4
Norwegia
Norwegia
910
-1263
5
Niemcy
Niemcy
812
-1361
6
Finlandia
Finlandia
677
-1496
7
Czechy
Czechy
417
-1756
8
Rosja
Rosja
334
-1839
9
Słowenia
Słowenia
226
-1947
10
Szwajcaria
Szwajcaria
139
-2034
11
Francja
Francja
101
-2072
12
Korea Pd.
Korea Pd.
68
-2105
13
Bułgaria
Bułgaria
61
-2112
14
Kazachstan
Kazachstan
29
-2144
15
Włochy
Włochy
14
-2159


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Polska
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Daiki Ito (Japonia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich