Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Kalendarz zawodów
Period 1
11.08.2007
18:30
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
drużynowy
12.08.2007
13:00
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
GP 4 krajów
14.08.2007
18:30
Courchevel
Francja
HS-132
K-120
GP 4 krajów
16.08.2007
21:00
Pragelato
Włochy
HS-140
K-125
GP 4 krajów
18.08.2007
17:30
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
GP 4 krajów
24.08.2007
 
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
25.08.2007
 
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
08.09.2007
 
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
09.09.2007
02:30
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
03.10.2007
 
Oberhof
Niemcy
HS-140
K-120
06.10.2007
 
Klingenthal
Niemcy
HS-140
K-125
Finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Thomas Morgenstern
Austria
569
 
2
Adam Małysz
Polska
460
-109
3
Gregor Schlierenzauer
Austria
417
-152
4
Andreas Küttel
Szwajcaria
362
-207
5
Jernej Damjan
Słowenia
303
-266
6
Wolfgang Loitzl
Austria
299
-270
7
Shohei Tochimoto
Japonia
273
-296
8
Simon Ammann
Szwajcaria
271
-298
9
Andreas Kofler
Austria
230
-339
10
Georg Späth
Niemcy
199
-370
11
Michael Neumayer
Niemcy
198
-371
12
Kamil Stoch
Polska
181
-388
13
Martin Schmitt
Niemcy
166
-403
14
Denis Kornilov
Rosja
151
-418
15
Noriaki Kasai
Japonia
147
-422
16
Harri Olli
Finlandia
132
-437
17
Janne Happonen
Finlandia
129
-440
18
Anders Jacobsen
Norwegia
114
-455
19
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
109
-460
20
Daiki Ito
Japonia
107
-462
21
Taku Takeuchi
Japonia
105
-464
22
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
104
-465
23
Pavel Karelin
Rosja
98
-471
24
Primoz Pikl
Słowenia
97
-472
25
Martin Koch
Austria
94
-475
26
Janne Ahonen
Finlandia
84
-485
27
Bastian Kaltenböck
Austria
82
-487
28
Roman Koudelka
Czechy
79
-490
29
Dimitry Vassiliev
Rosja
78
-491
30
Seou Choi
Korea Pd.
72
-497
31
Ilja Rosliakov
Rosja
70
-499
32
David Lazzaroni
Francja
60
-509
 
Marcin Bachleda
Polska
60
-509
34
Stephan Hocke
Niemcy
58
-511
35
Martin Cikl
Czechy
56
-513
 
Piotr Żyła
Polska
56
-513
37
Veli-Matti Lindström
Finlandia
54
-515
38
Dimitry Ipatov
Rosja
52
-517
 
Takanobu Okabe
Japonia
52
-517
 
Michael Möllinger
Szwajcaria
52
-517
41
Radik Zhaparov
Kazachstan
51
-518
42
Wojciech Skupień
Polska
50
-519
43
Matti Hautamäki
Finlandia
47
-522
44
Sigurd Pettersen
Norwegia
45
-524
 
Rafał ¦liż
Polska
45
-524
46
Tom Hilde
Norwegia
43
-526
47
Fumihisa Yumoto
Japonia
41
-528
48
Maciej Kot
Polska
37
-532
49
Jakub Janda
Czechy
34
-535
50
Rok Urbanc
Słowenia
32
-537
51
Anders Bardal
Norwegia
30
-539
 
Gregory Baxter
Kanada
30
-539
53
Jan Matura
Czechy
29
-540
54
Emmanuel Chedal
Francja
27
-542
 
Jure Bogataj
Słowenia
27
-542
 
Jurij Tepes
Słowenia
27
-542
57
Martin Höllwarth
Austria
26
-543
58
Sebastian Colloredo
Włochy
24
-545
 
Andrea Morassi
Włochy
24
-545
60
Arttu Lappi
Finlandia
22
-547
 
Keita Umezaki
Japonia
22
-547
62
Andreas Aren
Szwecja
21
-548
63
Ville Larinto
Finlandia
18
-551
 
Christian Ulmer
Niemcy
18
-551
65
Arthur Pauli
Austria
14
-555
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
14
-555
 
Kenshiro Ito
Japonia
14
-555
68
Erik Simon
Niemcy
12
-557
69
Robert Kranjec
Słowenia
11
-558
 
Jon Aaraas
Norwegia
11
-558
71
Balthasar Schneider
Austria
10
-559
72
Antonin Hajek
Czechy
8
-561
 
Guido Landert
Szwajcaria
8
-561
 
Kai Kovaljeff
Finlandia
8
-561
75
Stefan Thurnbichler
Austria
7
-562
76
Andreas Widhölzl
Austria
6
-563
77
Mario Innauer
Austria
5
-564
 
Yoshihiko Osanai
Japonia
5
-564
79
Chil-Ku Kang
Korea Pd.
4
-565
 
Isak Grimholm
Szwecja
4
-565
81
Stefan Read
Kanada
2
-567
 
Antoine Guignard
Szwajcaria
2
-567
83
Robert Mateja
Polska
1
-568
 
Kalle Keituri
Finlandia
1
-568

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
2159
 
2
Polska
Polska
990
-1169
3
Niemcy
Niemcy
901
-1258
4
Szwajcaria
Szwajcaria
895
-1264
5
Japonia
Japonia
866
-1293
6
Finlandia
Finlandia
845
-1314
7
Rosja
Rosja
599
-1560
8
Czechy
Czechy
506
-1653
9
Słowenia
Słowenia
497
-1662
10
Norwegia
Norwegia
456
-1703
11
Korea Pd.
Korea Pd.
90
-2069
12
Francja
Francja
87
-2072
13
Kazachstan
Kazachstan
51
-2108
14
Włochy
Włochy
48
-2111
15
Kanada
Kanada
32
-2127
16
Szwecja
Szwecja
25
-2134


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Bjoern Einar Romoeren (Norwegia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
Zwycięzca: Shohei Tochimoto (Japonia)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Simon Ammann
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich