Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Kalendarz zawodów
Period 1
06.08.2005
12:00
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
druż.
07.08.2005
16:00
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
13.08.2005
15:30
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
14.08.2005
16:45
Courchevel
Francja
HS-132
K-120
27.08.2005
20:15
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
31.08.2005
 
Predazzo
Włochy
HS-134
K-120
03.09.2005
17:00
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
10.09.2005
12:00
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
11.09.2005
01:30
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jakub Janda
Czechy
606
 
2
Wolfgang Loitzl
Austria
470
-136
3
Thomas Morgenstern
Austria
466
-140
4
Andreas Küttel
Szwajcaria
297
-309
5
Janne Happonen
Finlandia
270
-336
6
Jan Matura
Czechy
242
-364
7
Andreas Kofler
Austria
200
-406
8
Robert Kranjec
Słowenia
184
-422
9
Georg Späth
Niemcy
180
-426
10
Michael Neumayer
Niemcy
169
-437
11
Kamil Stoch
Polska
166
-440
12
Michael Möllinger
Szwajcaria
150
-456
13
Dimitry Ipatov
Rosja
137
-469
14
Michael Uhrmann
Niemcy
133
-473
15
Dimitry Vassiliev
Rosja
110
-496
 
Jernej Damjan
Słowenia
110
-496
17
Martin Höllwarth
Austria
103
-503
18
Simon Ammann
Szwajcaria
95
-511
19
Jan Mazoch
Czechy
94
-512
20
Ildar Fatchullin
Rosja
93
-513
21
Alexander Herr
Niemcy
84
-522
 
Matti Hautamäki
Finlandia
84
-522
23
Martin Mesik
Słowacja
82
-524
24
Rok Benkovic
Słowenia
81
-525
25
Janne Ahonen
Finlandia
80
-526
26
Juha-Matti Ruuskanen
Finlandia
74
-532
27
Krystian Długopolski
Polska
73
-533
28
Akira Higashi
Japonia
58
-548
29
Emmanuel Chedal
Francja
56
-550
30
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
52
-554
31
Manuel Fettner
Austria
48
-558
32
Jure Sinkovec
Słowenia
46
-560
33
Tsuyoshi Ichinohe
Japonia
45
-561
34
Noriaki Kasai
Japonia
44
-562
35
Antonin Hajek
Czechy
37
-569
36
Clint Jones
USA
36
-570
37
Sigurd Pettersen
Norwegia
32
-574
38
Anders Bardal
Norwegia
31
-575
 
Lars Bystoel
Norwegia
31
-575
 
Stefan Pieper
Niemcy
31
-575
41
Primoz Peterka
Słowenia
30
-576
42
Daiki Ito
Japonia
29
-577
 
Adam Małysz
Polska
29
-577
44
Denis Kornilov
Rosja
24
-582
45
Stefan Read
Kanada
21
-585
46
Hiroki Yamada
Japonia
19
-587
47
Andreas Widhölzl
Austria
18
-588
 
Ivan Karaulov
Kazachstan
18
-588
49
Takanobu Okabe
Japonia
15
-591
50
Tami Kiuru
Finlandia
14
-592
51
Rafał ¦liż
Polska
13
-593
 
Andrea Morassi
Włochy
13
-593
53
Stephan Hocke
Niemcy
12
-594
54
Martin Schmitt
Niemcy
11
-595
 
Jon Aaraas
Norwegia
11
-595
 
Arttu Lappi
Finlandia
11
-595
57
Olli Pekkala
Finlandia
10
-596
 
Stefan Hula
Polska
10
-596
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
10
-596
60
Marcin Bachleda
Polska
9
-597
61
Stefan Thurnbichler
Austria
8
-598
 
Martin Koch
Austria
8
-598
63
Guido Landert
Szwajcaria
7
-599
 
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
7
-599
65
Henning Stensrud
Norwegia
6
-600
 
Radik Zhaparov
Kazachstan
6
-600
 
Jure Bogataj
Słowenia
6
-600
 
Rok Urbanc
Słowenia
6
-600
69
Maksim Anisimov
Białoru¶
5
-601
70
Robert Mateja
Polska
3
-603
 
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
3
-603
 
Akseli Kokkonen
Finlandia
3
-603
73
Bastian Kaltenböck
Austria
2
-604
74
Masahiko Harada
Japonia
1
-605
 
Nicolas Dessum
Francja
1
-605
 
Hideharu Miyahira
Japonia
1
-605
 
Primoz Pikl
Słowenia
1
-605
 
Jussi Hautamäki
Finlandia
1
-605

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
1623
 
2
Czechy
Czechy
1029
-594
3
Niemcy
Niemcy
1020
-603
4
Finlandia
Finlandia
897
-726
5
Słowenia
Słowenia
664
-959
6
Szwajcaria
Szwajcaria
649
-974
7
Rosja
Rosja
614
-1009
8
Polska
Polska
453
-1170
9
Japonia
Japonia
212
-1411
10
Norwegia
Norwegia
170
-1453
11
Słowacja
Słowacja
82
-1541
12
Francja
Francja
57
-1566
13
USA
USA
36
-1587
14
Kazachstan
Kazachstan
27
-1596
15
Kanada
Kanada
21
-1602
16
Włochy
Włochy
13
-1610
17
Korea Pd.
Korea Pd.
10
-1613
18
Białoru¶
Białoru¶
5
-1618


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Niemcy
Zwycięzca: Wolfgang Loitzl (Austria)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Andreas Küttel (Szwajcaria)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
Zwycięzca: Jakub Janda (Czechy)
« powrót do strony głównej
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich