Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
Period 1
31.07.2004
14:00
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
01.08.2004
12:00
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
druż.
07.08.2004
18:00
Courchevel
Francja
HS-132
K-120
04.09.2004
20:15
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
05.09.2004
14:00
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
druż.
08.09.2004
21:00
Predazzo
Włochy
HS-134
K-120
12.09.2004
16:00
Innsbruck
Austria
HS-130
K-120
25.09.2004
12:00
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
26.09.2004
03:00
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Adam Małysz
Polska
520
 
2
Martin Höllwarth
Austria
362
-158
3
Daniel Forfang
Norwegia
312
-208
4
Thomas Morgenstern
Austria
273
-247
5
Noriaki Kasai
Japonia
263
-257
6
Matti Hautamäki
Finlandia
255
-265
7
Andreas Küttel
Szwajcaria
200
-320
8
Michael Neumayer
Niemcy
192
-328
9
Robert Kranjec
Słowenia
188
-332
10
Reinhard Schwarzenberger
Austria
182
-338
11
Andreas Widhölzl
Austria
170
-350
12
Hideharu Miyahira
Japonia
160
-360
13
Jakub Janda
Czechy
155
-365
14
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
121
-399
15
Daiki Ito
Japonia
116
-404
16
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
112
-408
17
Florian Liegl
Austria
110
-410
18
Wolfgang Loitzl
Austria
108
-412
19
Rok Benkovic
Słowenia
102
-418
20
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
96
-424
21
Akira Higashi
Japonia
89
-431
22
Kazuyoshi Funaki
Japonia
86
-434
23
Georg Späth
Niemcy
66
-454
24
Andreas Kofler
Austria
62
-458
25
Primoz Peterka
Słowenia
58
-462
26
Alexander Herr
Niemcy
50
-470
 
Stefan Kaiser
Austria
50
-470
28
Michael Uhrmann
Niemcy
49
-471
29
Sigurd Pettersen
Norwegia
45
-475
30
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
42
-478
31
Janne Ahonen
Finlandia
40
-480
32
Morten Solem
Norwegia
36
-484
33
Michael Möllinger
Szwajcaria
35
-485
34
Martin Mesik
Słowacja
26
-494
 
Johan Erikson
Szwecja
26
-494
 
Simon Ammann
Szwajcaria
26
-494
 
Jernej Damjan
Słowenia
26
-494
38
Lauri Hakola
Finlandia
24
-496
 
Peter Zonta
Słowenia
24
-496
40
Hiroki Yamada
Japonia
22
-498
 
Mateusz Rutkowski
Polska
22
-498
42
Ferdinand Bader
Niemcy
18
-502
43
Akseli Kokkonen
Finlandia
17
-503
44
Clint Jones
USA
16
-504
45
Balthasar Schneider
Austria
13
-507
 
Jan Matura
Czechy
13
-507
47
Janne Happonen
Finlandia
12
-508
48
Bine Zupan
Słowenia
10
-510
49
Jan Mazoch
Czechy
9
-511
50
Marco Steinauer
Szwajcaria
7
-513
51
Tami Kiuru
Finlandia
6
-514
52
Andreas Goldberger
Austria
5
-515
 
Stefan Pieper
Niemcy
5
-515
54
Christian Nagiller
Austria
4
-516
 
Jussi Hautamäki
Finlandia
4
-516
 
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
4
-516
57
Wojciech Skupień
Polska
3
-517
 
Krystian Długopolski
Polska
3
-517
59
Isak Grimholm
Szwecja
2
-518
60
Robert Mateja
Polska
1
-519
 
Veli-Matti Lindström
Finlandia
1
-519

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
2089
 
2
Japonia
Japonia
1386
-703
3
Norwegia
Norwegia
1372
-717
4
Polska
Polska
999
-1090
5
Słowenia
Słowenia
808
-1281
6
Niemcy
Niemcy
722
-1367
7
Finlandia
Finlandia
659
-1430
8
Szwajcaria
Szwajcaria
318
-1771
9
Czechy
Czechy
227
-1862
10
Szwecja
Szwecja
28
-2061
11
Słowacja
Słowacja
26
-2063
12
USA
USA
16
-2073
13
Kazachstan
Kazachstan
4
-2085


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Daniel Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Daniel Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich