Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Kalendarz zawodów
Period 1
31.07.2004
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
01.08.2004
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
druż.
07.08.2004
Courchevel
Francja
HS-132
K-120
04.09.2004
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
05.09.2004
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
druż.
08.09.2004
Predazzo
Włochy
HS-134
K-120
12.09.2004
Innsbruck
Austria
HS-130
K-120
25.09.2004
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
26.09.2004
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Adam Małysz
Polska
520
 
2
Martin Höllwarth
Austria
362
-158
3
Daniel Forfang
Norwegia
312
-208
4
Thomas Morgenstern
Austria
273
-247
5
Noriaki Kasai
Japonia
263
-257
6
Matti Hautamäki
Finlandia
255
-265
7
Andreas Küttel
Szwajcaria
200
-320
8
Michael Neumayer
Niemcy
192
-328
9
Robert Kranjec
Słowenia
188
-332
10
Reinhard Schwarzenberger
Austria
182
-338
11
Andreas Widhölzl
Austria
170
-350
12
Hideharu Miyahira
Japonia
160
-360
13
Jakub Janda
Czechy
155
-365
14
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
121
-399
15
Daiki Ito
Japonia
116
-404
16
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
112
-408
17
Florian Liegl
Austria
110
-410
18
Wolfgang Loitzl
Austria
108
-412
19
Rok Benkovic
Słowenia
102
-418
20
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
96
-424
21
Akira Higashi
Japonia
89
-431
22
Kazuyoshi Funaki
Japonia
86
-434
23
Georg Späth
Niemcy
66
-454
24
Andreas Kofler
Austria
62
-458
25
Primoz Peterka
Słowenia
58
-462
26
Alexander Herr
Niemcy
50
-470
 
Stefan Kaiser
Austria
50
-470
28
Michael Uhrmann
Niemcy
49
-471
29
Sigurd Pettersen
Norwegia
45
-475
30
Jörg Ritzerfeld
Niemcy
42
-478
31
Janne Ahonen
Finlandia
40
-480
32
Morten Solem
Norwegia
36
-484
33
Michael Möllinger
Szwajcaria
35
-485
34
Jernej Damjan
Słowenia
26
-494
 
Martin Mesik
Słowacja
26
-494
 
Johan Erikson
Szwecja
26
-494
 
Simon Ammann
Szwajcaria
26
-494
38
Lauri Hakola
Finlandia
24
-496
 
Peter Zonta
Słowenia
24
-496
40
Hiroki Yamada
Japonia
22
-498
 
Mateusz Rutkowski
Polska
22
-498
42
Ferdinand Bader
Niemcy
18
-502
43
Akseli Kokkonen
Finlandia
17
-503
44
Clint Jones
USA
16
-504
45
Jan Matura
Czechy
13
-507
 
Balthasar Schneider
Austria
13
-507
47
Janne Happonen
Finlandia
12
-508
48
Bine Zupan
Słowenia
10
-510
49
Jan Mazoch
Czechy
9
-511
50
Marco Steinauer
Szwajcaria
7
-513
51
Tami Kiuru
Finlandia
6
-514
52
Andreas Goldberger
Austria
5
-515
 
Stefan Pieper
Niemcy
5
-515
54
Jussi Hautamäki
Finlandia
4
-516
 
Assan Takhtakhunov
Kazachstan
4
-516
 
Christian Nagiller
Austria
4
-516
57
Wojciech Skupień
Polska
3
-517
 
Krystian Długopolski
Polska
3
-517
59
Isak Grimholm
Szwecja
2
-518
60
Robert Mateja
Polska
1
-519
 
Veli-Matti Lindström
Finlandia
1
-519

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
2089
 
2
Japonia
Japonia
1386
-703
3
Norwegia
Norwegia
1372
-717
4
Polska
Polska
999
-1090
5
Słowenia
Słowenia
808
-1281
6
Niemcy
Niemcy
722
-1367
7
Finlandia
Finlandia
659
-1430
8
Szwajcaria
Szwajcaria
318
-1771
9
Czechy
Czechy
227
-1862
10
Szwecja
Szwecja
28
-2061
11
Słowacja
Słowacja
26
-2063
12
USA
USA
16
-2073
13
Kazachstan
Kazachstan
4
-2085


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Adam Małysz (Polska)
Zwycięzca: Daniel Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Daniel Forfang (Norwegia)
Zwycięzca: Martin Höllwarth (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich