Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
28.07.2018
13:15
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
 
nocny
10.08.2018
18:00
Courchevel
Francja
HS-135
 
nocny
17.08.2018
16:30
Frenstat
Czechy
HS-106
 
18.08.2018
14:00
Frenstat
Czechy
HS-106
 
08.09.2018
12:00
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
mix, nocny
09.09.2018
08:00
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
03.10.2018
11:00
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Sara Takanashi
Japonia
460
 
2
Ema Klinec
Słowenia
265
-195
3
Maren Lundby
Norwegia
260
-200
4
Yuki Ito
Japonia
252
-208
5
Juliane Seyfarth
Niemcy
203
-257
6
Katharina Althaus
Niemcy
200
-260
7
Chiara Hoelzl
Austria
148
-312
8
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
140
-320
9
Anna Odine Stroem
Norwegia
139
-321
10
Ramona Straub
Niemcy
130
-330
11
Jerneja Brecl
Słowenia
105
-355
12
Spela Rogelj
Słowenia
104
-356
13
Pauline Hessler
Niemcy
103
-357
14
Sofia Tikhonova
Rosja
96
-364
15
Irina Avvakumova
Rosja
93
-367
16
Ursa Bogataj
Słowenia
85
-375
17
Yuka Seto
Japonia
77
-383
18
Nika Kriznar
Słowenia
65
-395
19
Kaori Iwabuchi
Japonia
61
-399
20
Lucile Morat
Francja
55
-405
21
Alexandra Kustova
Rosja
50
-410
22
Aleksandra Barantceva
Rosja
49
-411
23
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
48
-412
24
Xinyue Chang
Chiny
40
-420
25
Nozomi Maruyama
Japonia
39
-421
26
Eva Pinkelnig
Austria
30
-430
27
Lidiia Iakovleva
Rosja
29
-431
28
Abigail Strate
Kanada
25
-435
29
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
22
-438
30
Julia Clair
Francja
20
-440
31
Ksenia Kablukova
Rosja
18
-442
32
Lisa Eder
Austria
17
-443
33
Gianina Ernst
Niemcy
16
-444
34
Katra Komar
Słowenia
15
-445
35
Agnes Reisch
Niemcy
14
-446
 
Haruka Iwasa
Japonia
14
-446
37
Manuela Malsiner
Włochy
13
-447
38
Ren Mikase
Japonia
12
-448
39
Lara Malsiner
Włochy
11
-449
40
Anna Shpynyeva
Rosja
10
-450
 
Stepanka Ptackova
Czechy
10
-450
42
Stefaniya Nadymova
Rosja
8
-452
 
Misaki Shigeno
Japonia
8
-452
44
Ayaka Igarashi
Japonia
6
-454
45
Nita Englund
USA
5
-455
46
Kinga Rajda
Polska
4
-456
 
Xueyao Li
Chiny
4
-456
 
Lea Lemare
Francja
4
-456
 
Ayuka Kamoda
Japonia
4
-456
50
Selina Freitag
Niemcy
3
-457
 
Barbora Blazkova
Czechy
3
-457
 
Mariia Iakovleva
Rosja
3
-457
53
Silje Opseth
Norwegia
2
-458
 
Anna Zhukova
Rosja
2
-458
55
Elisabeth Raudaschl
Austria
1
-459
 
Veronika Shishkina
Kazachstan
1
-459

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Japonia
Japonia
1133
 
2
Słowenia
Słowenia
814
-319
3
Niemcy
Niemcy
744
-389
4
Norwegia
Norwegia
551
-582
5
Rosja
Rosja
483
-650
6
Austria
Austria
436
-697
7
Francja
Francja
79
-1054
8
USA
USA
55
-1078
9
Rumunia
Rumunia
48
-1085
 
Kazachstan
Kazachstan
48
-1085
11
Chiny
Chiny
44
-1089
12
Kanada
Kanada
25
-1108
13
Włochy
Włochy
24
-1109
14
Czechy
Czechy
13
-1120
15
Polska
Polska
4
-1129


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzca: Sara Takanashi (Japonia)
Zwycięzcy: Japonia
Zwycięzca: Ema Klinec (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Letnia Grand Prix kobiet 2018

Letnia Grand Prix kobiet 2018

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich