Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
15.09.2018
10:15
Oslo
Norwegia
HS-106
 
16.09.2018
09:15
Oslo
Norwegia
HS-106
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Katharina Althaus
Niemcy
200
 
2
Kaori Iwabuchi
Japonia
160
-40
3
Ramona Straub
Niemcy
110
-90
 
Juliane Seyfarth
Niemcy
110
-90
5
Yuka Seto
Japonia
85
-115
6
Anna Shpynyeva
Rosja
81
-119
7
Carina Vogt
Niemcy
76
-124
8
Xueyao Li
Chiny
56
-144
9
Marita Kramer
Austria
53
-147
10
Claudia Purker
Austria
51
-149
11
Mariia Iakovleva
Rosja
48
-152
12
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
45
-155
13
Elisabeth Raudaschl
Austria
37
-163
14
Anna Rupprecht
Niemcy
36
-164
 
Kinga Rajda
Polska
36
-164
16
Julia Huber
Austria
33
-167
17
Thea Sofie Kleven
Norwegia
27
-173
18
Stepanka Ptackova
Czechy
23
-177
19
Barbora Blazkova
Czechy
22
-178
20
Jenny Nowak
Niemcy
19
-181
21
Shihori Oi
Japonia
18
-182
22
Karoline Roestad
Norwegia
16
-184
 
Rio Seto
Japonia
16
-184
 
Ingebjoerg Saglien Braaten
Norwegia
16
-184
25
Sophie Mair
Austria
14
-186
26
Kristina Prokopieva
Rosja
12
-188
27
Katharina Ellmauer
Austria
11
-189
28
Tong Ma
Chiny
9
-191
29
Alina Borodina
Rosja
7
-193
30
Julia Tervahartiala
Finlandia
6
-194
31
Veronika Shishkina
Kazachstan
2
-198
32
Eirin Maria Kvandal
Norwegia
1
-199

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
551
 
2
Japonia
Japonia
279
-272
3
Austria
Austria
199
-352
4
Rosja
Rosja
148
-403
5
Chiny
Chiny
65
-486
6
Norwegia
Norwegia
60
-491
7
Kazachstan
Kazachstan
47
-504
8
Czechy
Czechy
45
-506
9
Polska
Polska
36
-515
10
Finlandia
Finlandia
6
-545


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
Zwycięzca: Katharina Althaus (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2018

Letni Puchar Kontynentalny kobiet 2018

Kalendarium
Dieter Thoma
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Zeno Di Lenardo (1995)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich