Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
02.12.2017 - Niżny Tagił (Rosja) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki po I serii
 
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Karl Geiger
Niemcy
131.0
135.1
2
Daniel Andre Tande
Norwegia
141.0
134.8
3
Stefan Kraft
Austria
133.0
133.0
4
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
137.0
132.1
5
Pius Paschke
Niemcy
130.0
131.0
6
Peter Prevc
Słowenia
131.5
129.5
7
Manuel Fettner
Austria
129.5
127.3
8
Richard Freitag
Niemcy
135.0
126.1
9
Kamil Stoch
Polska
128.0
125.3
10
Piotr Żyła
Polska
128.0
124.4
11
Michael Hayboeck
Austria
131.0
124.3
12
Maciej Kot
Polska
127.5
124.0
13
Johann Andre Forfang
Norwegia
129.0
123.1
14
Anze Semenic
Słowenia
130.0
121.5
15
Simon Ammann
Szwajcaria
127.0
120.4
16
Jernej Damjan
Słowenia
127.5
120.0
17
Markus Eisenbichler
Niemcy
129.0
119.4
18
Dawid Kubacki
Polska
126.0
118.8
19
Robert Johansson
Norwegia
127.0
118.5
 
Stefan Hula
Polska
129.5
118.5
21
Andreas Wellinger
Niemcy
127.0
118.4
 
Daniel Huber
Austria
127.0
118.4
23
Clemens Aigner
Austria
126.0
117.7
24
Vojtech Stursa
Czechy
124.0
115.1
25
Andreas Stjernen
Norwegia
123.0
115.0
 
Denis Kornilov
Rosja
125.0
115.0
27
Timi Zajc
Słowenia
119.5
114.6
28
Jakub Wolny
Polska
126.0
114.4
29
William Rhoads
USA
126.0
114.1
30
Anders Fannemel
Norwegia
127.0
114.0
31
Manuel Poppinger
Austria
120.0
109.3
32
Anze Lanisek
Słowenia
122.0
107.6
33
Halvor Egner Granerud
Norwegia
120.0
105.5
34
Killian Peier
Szwajcaria
120.0
104.9
35
Tilen Bartol
Słowenia
119.5
104.8
36
Antti Aalto
Finlandia
122.0
102.8
37
Eetu Nousiainen
Finlandia
122.0
102.2
38
Kento Sakuyama
Japonia
118.5
102.1
39
Vladimir Zografski
Bułgaria
119.0
99.2
40
Stephan Leyhe
Niemcy
114.5
96.5
41
Markus Schiffner
Austria
118.5
96.2
42
Tomas Vancura
Czechy
115.0
95.4
43
Vincent Descombes Sevoie
Francja
113.0
94.8
44
Yumu Harada
Japonia
113.5
94.1
45
Robert Kranjec
Słowenia
112.0
90.6
46
Mikhail Nazarov
Rosja
108.5
83.6
47
Davide Bresadola
Włochy
108.5
83.1
48
Evgeniy Klimov
Rosja
104.5
75.2
49
Alex Insam
Włochy
98.0
67.6
50
Yukiya Sato
Japonia
DSQ
DSQ

« Puchar ¦wiata 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2017/2018

Puchar ¦wiata 2017/2018

Kalendarium
Simon Ammann
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich