Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
12.03.2010 - Lillehammer (Norwegia) K-123
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Simon Ammann
Szwajcaria
135.0
133.5
274.5
2
Gregor Schlierenzauer
Austria
132.0
132.5
271.4
3
Adam Małysz
Polska
135.5
127.5
265.9
4
David Zauner
Austria
130.5
130.0
252.7
5
Thomas Morgenstern
Austria
129.0
130.5
251.8
6
Andreas Kofler
Austria
122.0
133.0
241.2
7
Emmanuel Chedal
Francja
122.5
131.5
235.6
8
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
123.5
126.5
234.9
9
Noriaki Kasai
Japonia
123.5
129.5
233.6
10
Kamil Stoch
Polska
119.5
130.0
233.0
11
Johan Remen Evensen
Norwegia
122.0
127.5
231.3
12
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
122.5
129.0
229.5
13
Martin Schmitt
Niemcy
121.5
129.0
229.3
14
Manuel Fettner
Austria
120.5
128.0
227.4
15
Wolfgang Loitzl
Austria
122.5
127.0
227.2
16
Vincent Descombes Sevoie
Francja
124.0
124.5
226.1
17
Martin Koch
Austria
120.5
126.5
223.4
18
Michael Uhrmann
Niemcy
119.5
125.0
222.8
19
Peter Prevc
Słowenia
122.5
126.0
222.2
20
Anders Jacobsen
Norwegia
118.5
128.0
221.8
21
Mitja Meznar
Słowenia
119.5
126.5
219.8
22
Jakub Janda
Czechy
120.5
122.0
217.0
23
Harri Olli
Finlandia
117.5
129.0
216.8
24
Daiki Ito
Japonia
118.0
128.5
215.5
25
Antonin Hajek
Czechy
117.5
128.0
213.1
26
Sebastian Colloredo
Włochy
120.5
122.0
212.9
27
Robert Kranjec
Słowenia
120.0
121.5
211.2
28
Jernej Damjan
Słowenia
123.0
119.5
207.8
29
Anders Bardal
Norwegia
122.0
117.5
202.7
30
Pavel Karelin
Rosja
118.5
118.5
200.3
31
Michael Neumayer
Niemcy
118.5
 
96.5
 
Matti Hautamäki
Finlandia
116.5
 
96.5
33
Kalle Keituri
Finlandia
116.0
 
96.3
34
Tom Hilde
Norwegia
116.0
 
95.8
35
Stefan Hula
Polska
118.5
 
94.4
36
Severin Freund
Niemcy
115.5
 
91.6
37
Lukas Hlava
Czechy
113.5
 
90.6
38
Andrea Morassi
Włochy
114.5
 
90.5
39
Shohei Tochimoto
Japonia
115.0
 
90.2
40
Denis Kornilov
Rosja
112.0
 
88.8
41
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
112.5
 
88.2
42
Janne Happonen
Finlandia
112.0
 
85.6
43
Andreas Wank
Niemcy
112.0
 
85.5
44
Julian Musiol
Niemcy
109.0
 
85.2
45
Roman Koudelka
Czechy
111.5
 
83.6
46
Nikolay Karpenko
Kazachstan
111.0
 
80.5
47
Taku Takeuchi
Japonia
109.5
 
80.2
48
Andreas Küttel
Szwajcaria
108.5
 
79.3
49
Łukasz Rutkowski
Polska
109.0
 
77.0
50
Olli Muotka
Finlandia
102.5
 
66.5

« Turniej Skandynawski 2010 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 2010

Turniej Skandynawski 2010

Kalendarium
Gerald Wambacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich