Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
13.08.2010 - Courchevel (Francja) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Daiki Ito
Japonia
133.5
130.0
256.3
2
Thomas Morgenstern
Austria
130.0
131.5
249.1
 
David Zauner
Austria
127.0
132.0
249.1
4
Adam Małysz
Polska
134.0
125.0
246.3
5
Vladimir Zografski
Bułgaria
130.0
122.5
233.2
6
Pavel Karelin
Rosja
121.5
123.0
230.3
7
Matti Hautamäki
Finlandia
123.5
122.0
229.4
8
Simon Ammann
Szwajcaria
129.5
123.0
228.3
9
Tom Hilde
Norwegia
123.5
123.0
228.0
10
Michael Neumayer
Niemcy
126.5
119.0
227.0
11
Dawid Kubacki
Polska
121.5
127.5
222.3
12
Kalle Keituri
Finlandia
120.0
129.0
220.9
13
Pascal Bodmer
Niemcy
127.5
115.0
213.3
14
Krzysztof Miętus
Polska
118.5
126.5
213.2
15
Peter Prevc
Słowenia
116.5
125.0
211.8
16
Severin Freund
Niemcy
126.5
111.5
210.9
17
Taku Takeuchi
Japonia
125.0
115.0
209.2
18
Jan Matura
Czechy
128.5
115.5
207.3
19
Borek Sedlak
Czechy
114.5
122.5
206.2
20
Shohei Tochimoto
Japonia
116.5
121.5
202.6
21
Vincent Descombes Sevoie
Francja
114.5
121.0
201.4
22
Stefan Hula
Polska
129.5
120.5
200.0
23
Lukas Hlava
Czechy
125.0
108.5
199.5
24
Emmanuel Chedal
Francja
113.5
122.0
198.5
25
David Unterberger
Austria
121.0
111.0
196.8
26
Nikolay Karpenko
Kazachstan
125.0
112.0
193.1
27
Harri Olli
Finlandia
124.0
106.5
190.9
28
Lukas Mueller
Austria
122.0
115.5
189.4
29
Andreas Strolz
Austria
115.5
111.5
184.2
30
Georg Späth
Niemcy
116.0
111.5
182.3
31
Denis Kornilov
Rosja
109.5
 
90.7
32
Jurij Tepes
Słowenia
113.0
 
90.4
33
Heung Chul Choi
Korea Pd.
109.5
 
90.1
34
Maciej Kot
Polska
111.0
 
90.0
 
Andrea Morassi
Włochy
110.0
 
90.0
36
Mitja Meznar
Słowenia
106.5
 
89.1
37
Andreas Wank
Niemcy
110.0
 
88.0
38
Kazuyoshi Funaki
Japonia
112.5
 
86.5
39
Sebastian Colloredo
Włochy
110.0
 
85.2
40
Roman Koudelka
Czechy
107.5
 
84.8
41
Primoz Pikl
Słowenia
113.0
 
84.0
42
Anders Bardal
Norwegia
105.5
 
83.6
43
Olli Muotka
Finlandia
105.0
 
82.3
44
Fumihisa Yumoto
Japonia
109.5
 
81.8
45
Jernej Damjan
Słowenia
99.5
 
75.2
46
Robert Kranjec
Słowenia
105.0
 
74.4
47
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
101.0
 
70.0
48
Noriaki Kasai
Japonia
92.5
 
65.6
49
Andreas Küttel
Szwajcaria
95.5
 
59.5
50
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
89.0
 
51.2

« Grand Prix Czterech Narodów 2010 - wszystkie konkursy »
Grand Prix Czterech Narodów 2010

Grand Prix Czterech Narodów 2010

Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich