Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
4
5
6
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
29
31
grudzień 2017
Najbliższe zawody
26.12.2017, godz. 14:00
Wisła HS-134
(MP)
Kolorem wyróżniono transmisje "na żywo" z zawodów oraz premiery innych programów
Transmisje telewizyjne ze skoków narciarskich
data
godzina
stacja
transmisja
18.12.2017
00:45
eurosport2
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
18.12.2017
03:00
eurosport2
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
18.12.2017
05:00
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
18.12.2017
07:30
eurosport2
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
18.12.2017
09:00
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
18.12.2017
15:00
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
18.12.2017
17:00
eurosport2
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
18.12.2017
20:10
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
18.12.2017
23:15
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
19.12.2017
01:30
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
19.12.2017
03:00
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
19.12.2017
06:00
eurosport2
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
19.12.2017
09:30
eurosport2
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
19.12.2017
18:30
eurosport2
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
19.12.2017
22:00
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
20.12.2017
00:30
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
20.12.2017
05:00
eurosport2
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
20.12.2017
10:15
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
20.12.2017
13:00
eurosport2
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
21.12.2017
07:00
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
21.12.2017
09:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
22.12.2017
03:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
23.12.2017
01:30
eurosport
Puchar ¦wiata Ruka (HS 142, powt.)
23.12.2017
07:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
23.12.2017
13:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
23.12.2017
22:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
24.12.2017
00:30
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
24.12.2017
04:45
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
24.12.2017
17:00
eurosport
Puchar ¦wiata Wisła (HS 134, powt.)
24.12.2017
18:15
eurosport
Puchar ¦wiata Ruka (HS 142, powt.)
24.12.2017
19:30
eurosport
Puchar ¦wiata Nizhny Tagil (HS 134, powt.)
24.12.2017
23:30
eurosport
Puchar ¦wiata Neustadt (HS 142, powt.)
25.12.2017
08:30
eurosport
Puchar ¦wiata Nizhny Tagil (HS 134, powt.)
25.12.2017
09:30
eurosport
Puchar ¦wiata Neustadt (HS 142, powt.)
25.12.2017
10:45
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
25.12.2017
12:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
25.12.2017
19:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
25.12.2017
20:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
25.12.2017
23:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
26.12.2017
00:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
26.12.2017
11:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
26.12.2017
17:00
eurosport
Puchar ¦wiata Nizhny Tagil (HS 134, powt.)
26.12.2017
18:00
eurosport
Puchar ¦wiata Neustadt (HS 142, powt.)
26.12.2017
19:15
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
27.12.2017
01:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
27.12.2017
03:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
27.12.2017
08:30
eurosport
Puchar ¦wiata Neustadt (HS 142, powt.)
27.12.2017
09:15
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
27.12.2017
10:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
27.12.2017
12:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
27.12.2017
13:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
27.12.2017
17:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
28.12.2017
02:15
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
28.12.2017
03:00
eurosport
Puchar ¦wiata Nizhny Tagil (HS 134, powt.)
28.12.2017
04:00
eurosport
Puchar ¦wiata Neustadt (HS 142, powt.)
28.12.2017
05:15
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
28.12.2017
06:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
28.12.2017
08:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
28.12.2017
14:30
eurosport
Puchar ¦wiata Ruka (HS 142, powt.)
28.12.2017
15:30
eurosport
Puchar ¦wiata Nizhny Tagil (HS 134, powt.)
28.12.2017
16:30
eurosport
Puchar ¦wiata Neustadt (HS 142, powt.)
28.12.2017
17:30
eurosport
Puchar ¦wiata Engelberg (HS 137, powt.)
28.12.2017
18:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
28.12.2017
22:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
29.12.2017
02:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
29.12.2017
07:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
29.12.2017
16:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (Kwalifikacje)
29.12.2017
18:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
29.12.2017
20:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
29.12.2017
23:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
30.12.2017
00:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2017
01:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2017
05:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
30.12.2017
05:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
30.12.2017
06:45
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
30.12.2017
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
30.12.2017
11:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
30.12.2017
15:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
30.12.2017
16:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137)
30.12.2017
19:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2017
20:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2017
22:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2017
23:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2017
01:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (Kwalifikacje, powt.)
31.12.2017
05:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2017
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2017
12:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2017
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (Kwalifikacje)
31.12.2017
17:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (Kwalifikacje, powt.)
31.12.2017
20:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (Kwalifikacje, powt.)
31.12.2017
23:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (Kwalifikacje, powt.)
01.01.2018
00:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
01.01.2018
01:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
01.01.2018
02:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
01.01.2018
03:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (Kwalifikacje, powt.)
01.01.2018
06:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (Kwalifikacje, powt.)
01.01.2018
07:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (Kwalifikacje, powt.)
01.01.2018
11:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (Kwalifikacje, powt.)
01.01.2018
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140)
01.01.2018
18:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
01.01.2018
21:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2018
01:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2018
03:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2018
06:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2018
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2018
19:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2018
23:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
03.01.2018
01:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (Kwalifikacje HS 130, powt.)
03.01.2018
04:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
03.01.2018
08:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
03.01.2018
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (Kwalifikacje HS 130)
03.01.2018
20:35
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (Kwalifikacje HS 130, powt.)
03.01.2018
22:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (Kwalifikacje HS 130, powt.)
04.01.2018
00:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
04.01.2018
03:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (Kwalifikacje HS 130, powt.)
04.01.2018
06:45
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (Kwalifikacje HS 130, powt.)
04.01.2018
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (Kwalifikacje HS 130, powt.)
04.01.2018
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130)
04.01.2018
17:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
04.01.2018
21:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
04.01.2018
23:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2018
01:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (Kwalifikacje HS 140, powt.)
05.01.2018
03:45
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2018
07:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2018
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2018
11:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2018
15:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2018
16:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (Kwalifikacje HS 140)
05.01.2018
18:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (Kwalifikacje HS 140, powt.)
05.01.2018
20:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (Kwalifikacje HS 140, powt.)
05.01.2018
21:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (Kwalifikacje HS 140, powt.)
05.01.2018
22:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (Kwalifikacje HS 140, powt.)
05.01.2018
23:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (Kwalifikacje HS 140, powt.)
06.01.2018
00:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
06.01.2018
01:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
06.01.2018
03:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (Kwalifikacje HS 140, powt.)
06.01.2018
06:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (Kwalifikacje HS 140, powt.)
06.01.2018
14:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (Kwalifikacje HS 140, powt.)
06.01.2018
16:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140)
06.01.2018
21:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
07.01.2018
03:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
07.01.2018
04:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
07.01.2018
07:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
07.01.2018
17:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
08.01.2018
00:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
08.01.2018
18:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of)
08.01.2018
19:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
08.01.2018
21:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
08.01.2018
23:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
09.01.2018
00:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
09.01.2018
01:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
09.01.2018
03:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
09.01.2018
04:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
09.01.2018
08:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
09.01.2018
13:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
09.01.2018
14:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
09.01.2018
20:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
09.01.2018
21:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
10.01.2018
05:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
10.01.2018
09:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
10.01.2018
17:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
10.01.2018
22:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
11.01.2018
11:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
11.01.2018
16:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
11.01.2018
18:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
11.01.2018
20:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
11.01.2018
21:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
11.01.2018
23:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
12.01.2018
00:30
eurosport2
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (Qualifying HS 200, powt.)
12.01.2018
03:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
12.01.2018
07:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
12.01.2018
10:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (Best of, powt.)
12.01.2018
12:00
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (Qualifying HS 200)
12.01.2018
16:30
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (Qualifying HS 200, powt.)
12.01.2018
19:00
eurosport2
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (Qualifying HS 200, powt.)
12.01.2018
20:00
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (Qualifying HS 200, powt.)
12.01.2018
22:30
eurosport2
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (Qualifying HS 200, powt.)
12.01.2018
23:45
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (Qualifying HS 200, powt.)
13.01.2018
03:00
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (Qualifying HS 200, powt.)
13.01.2018
04:00
eurosport2
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (Qualifying HS 200, powt.)
13.01.2018
06:30
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (Qualifying HS 200, powt.)
13.01.2018
08:00
eurosport2
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (Qualifying HS 200, powt.)
13.01.2018
14:00
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200)
13.01.2018
19:00
eurosport2
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
13.01.2018
20:15
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
13.01.2018
22:30
eurosport2
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
13.01.2018
23:45
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
14.01.2018
03:00
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
14.01.2018
06:00
eurosport2
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
14.01.2018
06:30
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
14.01.2018
14:15
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200)
14.01.2018
18:00
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
14.01.2018
19:45
eurosport2
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
15.01.2018
15:45
eurosport
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
15.01.2018
17:30
eurosport2
Puchar ¦wiata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
18.01.2018
15:30
eurosport
Mistrzostwa ¶wiata w lotach narciarskich Oberstdorf (Kwalifikacje)
18.01.2018
18:45
eurosport2
Mistrzostwa ¶wiata w lotach narciarskich Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
18.01.2018
21:30
eurosport2
Mistrzostwa ¶wiata w lotach narciarskich Oberstdorf (Kwalifikacje, powt.)
« powrót do strony głównej
Skoki narciarskie w telewizji
Skoki narciarskie w telewizji

Skoki narciarskie w telewizji

Kalendarium
Boy van Baarle
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 grudnia 2017 (wtorek)
10:30
MP Wisła
odprawa techniczna
11:45
MP Wisła
oficjalny trening
12:45
MP Wisła
kwalifikacje
14:00
MP Wisła
konkurs indywidualny
27 grudnia 2017 (¶roda)
10:30
CoC Engelberg
odprawa techniczna
14:30
CoC Engelberg
oficjalny trening
15:30
CoC Engelberg
seria próbna
17:00
CoC Engelberg
konkurs ind.
28 grudnia 2017 (czwartek)
12:00
CoC Engelberg
seria próbna
13:00
CoC Engelberg
konkurs ind.
17:30
TCS Oberstdorf
odprawa techniczna
18:00
TCS Ga-Pa
odprawa techniczna
29 grudnia 2017 (pi±tek)
14:30
TCS Oberstdorf
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich