ruszył nowy sezon TYPERA - dołącz do zabawy, typuj wyniki i wygrywaj nagrody »
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
24
25
26
29
30
31
grudzień 2014
Najbliższe zawody
20.12.2014, godz. 12:00
(FIS Cup)
Kolorem wyróżniono transmisje "na żywo" z zawodów oraz premiery innych programów
Transmisje telewizyjne ze skoków narciarskich
data
godzina
stacja
transmisja
18.12.2014
06:00
eurosport2
Puchar Świata Nizhny Tagil (._._., powt.)
18.12.2014
09:45
eurosport
Puchar Świata Nizhny Tagil (._._., powt.)
18.12.2014
11:00
eurosport2
Puchar Świata Nizhny Tagil (._._., powt.)
19.12.2014
00:30
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, kwalifikacje, powt.)
19.12.2014
02:00
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, kwalifikacje, powt.)
19.12.2014
08:00
eurosport2
Puchar Świata Nizhny Tagil (._._., powt.)
19.12.2014
09:15
eurosport
Puchar Świata Nizhny Tagil (._._., powt.)
19.12.2014
13:20
tvp1
Puchar Świata - Engelberg - kwalifikacje (studio)
19.12.2014
13:30
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, kwalifikacje)
19.12.2014
13:30
tvp1
Puchar Świata - Engelberg - kwalifikacje
19.12.2014
14:45
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, kwalifikacje, powt.)
19.12.2014
16:45
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, kwalifikacje, powt.)
19.12.2014
17:45
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, kwalifikacje, powt.)
19.12.2014
18:45
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, kwalifikacje, powt.)
19.12.2014
22:30
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, kwalifikacje, powt.)
20.12.2014
00:00
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
20.12.2014
01:00
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
20.12.2014
08:30
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, kwalifikacje, powt.)
20.12.2014
09:30
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, kwalifikacje, powt.)
20.12.2014
13:50
tvp1
Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny (studio)
20.12.2014
14:15
tvp1
Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny (seria I)
20.12.2014
14:15
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137)
20.12.2014
18:30
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
21.12.2014
00:30
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
21.12.2014
06:00
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
21.12.2014
08:30
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
21.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
21.12.2014
13:55
tvp1
Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny (studio)
21.12.2014
14:15
tvp1
Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny (seria I)
21.12.2014
14:15
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137)
21.12.2014
19:45
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
21.12.2014
20:30
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
22.12.2014
00:45
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
22.12.2014
08:30
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
22.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
22.12.2014
13:15
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
22.12.2014
16:00
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
23.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Klingenthal (Konkurs indywidualny, powt.)
23.12.2014
10:15
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
23.12.2014
15:05
tvpsport
Mistrzostwa Polski - Wisła
23.12.2014
16:15
tvp1
Mistrzostwa Polski - Wisła (studio)
23.12.2014
16:30
tvp1
Mistrzostwa Polski - Wisła
23.12.2014
20:40
tvpsport
Mistrzostwa Polski - Wisła
24.12.2014
08:00
tvpsport
Mistrzostwa Polski - Wisła
24.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Kuusamo (Konkurs indywidualny, powt.)
24.12.2014
21:00
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie: Konkurs K95 mężczyzn
25.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Lillehammer (._._., powt.)
25.12.2014
10:45
tvpsport
Mistrzostwa Polski - Wisła
25.12.2014
13:30
eurosport2
Puchar Świata Lillehammer (._._., powt.)
25.12.2014
14:30
eurosport2
Puchar Świata Nizhny Tagil (._._., powt.)
25.12.2014
19:30
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
26.12.2014
08:30
eurosport
Puchar Świata Klingenthal (Konkurs indywidualny, powt.)
26.12.2014
08:35
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie: Konkurs K95 mężczyzn
26.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Nizhny Tagil (._._., powt.)
26.12.2014
09:15
eurosport
Puchar Świata Kuusamo (Konkurs indywidualny, powt.)
26.12.2014
11:35
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie - Konkurs K120 mężczyzn (seria II + Dekoracja)
26.12.2014
11:45
eurosport
Puchar Świata Lillehammer (._._., powt.)
26.12.2014
14:15
eurosport
Puchar Świata Nizhny Tagil (._._., powt.)
26.12.2014
16:15
eurosport
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
27.12.2014
00:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje, powt.)
27.12.2014
09:00
eurosport2
Puchar Świata Engelberg (HS 137, powt.)
27.12.2014
13:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
27.12.2014
14:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
27.12.2014
15:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
27.12.2014
16:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje)
27.12.2014
16:15
tvp1
Puchar Świata - Oberstdorf - kwalifikacje (studio)
27.12.2014
16:30
tvp1
Puchar Świata - Oberstdorf - kwalifikacje
28.12.2014
00:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
28.12.2014
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje, powt.)
28.12.2014
09:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje, powt.)
28.12.2014
11:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje, powt.)
28.12.2014
15:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, kwalifikacje, powt.)
28.12.2014
16:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137)
28.12.2014
16:15
tvp1
Puchar Świata - Oberstdorf - konkurs indywidualny (studio)
28.12.2014
16:30
tvp1
Puchar Świata - Oberstdorf - konkurs indywidualny (seria I)
28.12.2014
17:45
tvp1
Puchar Świata - Oberstdorf - konkurs indywidualny (seria II)
28.12.2014
21:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
03:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
10:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
13:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
16:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
19:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
21:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
29.12.2014
22:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
00:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
04:45
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
15:15
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
17:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
30.12.2014
23:15
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2014
00:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
31.12.2014
05:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2014
08:00
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie: Konkurs K95 mężczyzn
31.12.2014
08:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2014
11:25
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie - Konkurs K120 mężczyzn
31.12.2014
12:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf (HS 137, powt.)
31.12.2014
13:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje)
31.12.2014
13:45
tvp1
Turniej Czterech Skoczni. GAPA - kwalifikacje
31.12.2014
16:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
31.12.2014
19:15
tvpsport
Soczi 2014 - Skoki narciarskie - Konkurs K120 mężczyzn
01.01.2015
01:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
01.01.2015
04:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
01.01.2015
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
01.01.2015
10:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
01.01.2015
12:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
01.01.2015
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140)
01.01.2015
19:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
01.01.2015
22:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
00:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
05:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
10:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
13:30
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
16:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
20:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
02.01.2015
22:15
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
03.01.2015
01:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
03.01.2015
02:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
03.01.2015
09:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
03.01.2015
11:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen (HS 140, powt.)
03.01.2015
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje)
03.01.2015
19:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
04.01.2015
08:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
04.01.2015
09:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
04.01.2015
11:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
04.01.2015
12:15
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, kwalifikacje, powt.)
04.01.2015
13:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130)
04.01.2015
22:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
04.01.2015
23:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
02:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
03:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
07:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
10:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
11:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
12:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
15:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck (HS 130, powt.)
05.01.2015
16:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje)
05.01.2015
22:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
06.01.2015
02:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
06.01.2015
05:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
06.01.2015
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
06.01.2015
10:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
06.01.2015
11:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, kwalifikacje, powt.)
06.01.2015
16:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140)
06.01.2015
22:00
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (._._.)
07.01.2015
02:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
07.01.2015
09:00
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
07.01.2015
10:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen (HS 140, powt.)
08.01.2015
09:15
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
08.01.2015
10:15
eurosport2
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
09.01.2015
00:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
09.01.2015
02:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
09.01.2015
08:30
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
09.01.2015
11:45
eurosport
Turniej Czterech Skoczni * (._._., powt.)
09.01.2015
12:45
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje)
09.01.2015
15:45
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
09.01.2015
19:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
09.01.2015
22:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
10.01.2015
00:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
10.01.2015
02:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
10.01.2015
09:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
10.01.2015
12:30
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, kwalifikacje, powt.)
10.01.2015
14:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200)
10.01.2015
20:30
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
10.01.2015
22:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
11.01.2015
08:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
11.01.2015
10:45
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
11.01.2015
12:45
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
11.01.2015
14:45
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200)
11.01.2015
19:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
11.01.2015
23:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
10:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
12:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
15:30
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
17:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
20:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
12.01.2015
23:45
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
13.01.2015
00:15
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
13.01.2015
11:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
13.01.2015
14:00
eurosport2
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
14.01.2015
09:15
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
14.01.2015
12:30
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
14.01.2015
16:15
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
15.01.2015
10:00
eurosport
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf (HS 200, powt.)
15.01.2015
10:45
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, kwalifikacje)
15.01.2015
16:15
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, kwalifikacje, powt.)
15.01.2015
17:15
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134)
15.01.2015
23:30
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, powt.)
16.01.2015
08:30
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, powt.)
16.01.2015
12:00
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, powt.)
16.01.2015
13:30
eurosport2
Puchar Świata Wisła (HS 134, powt.)
16.01.2015
16:15
eurosport
Puchar Świata Wisła (HS 134, powt.)
16.01.2015
17:45
eurosport
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje)
16.01.2015
19:30
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje, powt.)
16.01.2015
23:30
eurosport
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje, powt.)
17.01.2015
01:45
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (Drużynowo, powt.)
17.01.2015
05:00
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje, powt.)
17.01.2015
09:45
eurosport
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje, powt.)
17.01.2015
12:45
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (HS 134, kwalifikacje, powt.)
17.01.2015
16:45
eurosport
Puchar Świata Zakopane (Drużynowo)
17.01.2015
23:30
eurosport
Puchar Świata Zakopane (Drużynowo, powt.)
18.01.2015
05:00
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (Drużynowo, powt.)
18.01.2015
10:00
eurosport2
Puchar Świata Zakopane (Drużynowo, powt.)
18.01.2015
13:45
eurosport
Puchar Świata Zakopane (HS 134)
18.01.2015
23:30
eurosport
Puchar Świata Zakopane (HS 134, powt.)
« powrót do strony głównej
Skoki narciarskie w telewizji
Skoki narciarskie w telewizji

Skoki narciarskie w telewizji

Kalendarium
Boy van Baarle
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2014 (piątek)
09:00
PŚ Engelberg
odprawa techniczna
11:30
PŚ Engelberg
oficjalny trening
13:30
PŚ Engelberg
kwalifikacje
18:30
FIS Cup Strbske Pleso
odprawa techniczna
20 grudnia 2014 (sobota)
09:30
FIS Cup Strbske Pleso
oficjalny trening
12:00
FIS Cup Strbske Pleso
konkurs indywidualny
13:15
PŚ Engelberg
seria próbna
14:15
PŚ Engelberg
konkurs indywidualny
21 grudnia 2014 (niedziela)
09:30
FIS Cup Strbske Pleso
seria próbna
11:00
FIS Cup Strbske Pleso
konkurs indywidualny
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie liderem PŚ przed Turniejem 4 Skoczni?
Simon Ammann
Noriaki Kasai
Roman Koudelka
Anders Fannemel
Peter Prevc
Severin Freund
Kamil Stoch
Anders Bardal
Gregor Schlierenzauer
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2014 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich