Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja po konkursie: 30.12.1982, Oberstdorf K-110
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Horst Bulau
Kanada
264.9
 
2
Matti Nykänen
Finlandia
261.8
-3.1
3
Armin Kogler
Austria
255.2
-9.7
4
Richard Schallert
Austria
251.6
-13.3
5
Steinar Braaten
Norwegia
251.0
-13.9
6
Hubert Neuper
Austria
248.7
-16.2
7
Per Bergerud
Norwegia
248.1
-16.8
 
Olav Hansson
Norwegia
248.1
-16.8
9
Piotr Fijas
Polska
247.0
-17.9
10
Ole Bremseth
Norwegia
245.0
-19.9
11
Thomas Klauser
RFN
240.6
-24.3
12
Jari Puikkonen
Finlandia
239.6
-25.3
13
Tuomo Ylipulli
Finlandia
239.1
-25.8
14
Pentti Kokkonen
Finlandia
239.0
-25.9
15
Klaus Ostwald
NRD
238.2
-26.7
 
Roger Ruud
Norwegia
238.2
-26.7
17
Hans Wallner
Austria
238.1
-26.8
18
Massimo Rigoni
Włochy
236.7
-28.2
19
Christoph Schwartz
RFN
234.7
-30.2
20
Ron Richards
Kanada
233.6
-31.3
21
Steve Collins
Kanada
233.5
-31.4
22
Ivar Mobekk
Norwegia
233.4
-31.5
 
Dennis McGrane
USA
233.4
-31.5
24
Hansjoerg Sumi
Szwajcaria
233.3
-31.6
25
Andreas Bauer
RFN
232.5
-32.4
26
Jens Weissflog
NRD
230.7
-34.2
27
Jan Henrik Troen
Norwegia
230.2
-34.7
28
Horger Freitag
NRD
229.7
-35.2
29
Wolfgang Steiert
RFN
229.4
-35.5
30
Ulf Findeisen
NRD
229.3
-35.6
31
Jeffrey Hastings
USA
229.2
-35.7
32
Rupert Hirner
Austria
227.9
-37.0
33
Manfred Steiner
Austria
226.8
-38.1
 
Mike Holland
USA
226.8
-38.1
35
Lorenz Wegscheider
RFN
224.7
-40.2
36
Bogdan Zwijacz
Polska
223.6
-41.3
37
Jiri Parma
Czechosłowacja
222.7
-42.2
38
Valerji Karetnikov
ZSRR
222.5
-42.4
39
Gerard Colin
Francja
221.0
-43.9
40
Markku Pusenius
Finlandia
220.5
-44.4
41
Stefan Stannarius
NRD
219.6
-45.3
42
Georg Waldvogel
RFN
219.4
-45.5
43
Vladimir Cherniaev
ZSRR
217.1
-47.8
44
Bohumil Vacek
Czechosłowacja
216.9
-48.0
45
Jukka Kalso
Finlandia
214.1
-50.8
46
Walent Boschitschkov
Bułgaria
212.1
-52.8
47
Matjas Zagar
Jugosławia
209.8
-55.1
48
Thomas Hasselberger
RFN
203.2
-61.7
49
Primoz Ulaga
Jugosławia
190.9
-74.0
50
Jan Tanczos
Czechosłowacja
109.4
-155.5
51
Rajko Lotric
Jugosławia
109.1
-155.8
52
Miran Tepes
Jugosławia
109.0
-155.9
53
Alfred Groyer
Austria
107.9
-157.0
54
Adolf Hirner
Austria
107.6
-157.3
55
Masaru Nagaoka
Japonia
106.5
-158.4
56
Sergej Muchin
ZSRR
106.4
-158.5
57
Janusz Duda
Polska
106.3
-158.6
58
Hirokazu Yagi
Japonia
104.8
-160.1
59
Peter Schwinghammer
RFN
104.4
-160.5
60
Vladimir Breitschev
Bułgaria
103.0
-161.9
61
Chiharu Nishikata
Japonia
102.4
-162.5
62
Vasja Bajc
Jugosławia
102.3
-162.6
63
Christian Hauswirth
Szwajcaria
100.8
-164.1
64
Peter Ciz
Czechosłowacja
100.4
-164.5
65
Leonid Komarov
ZSRR
99.0
-165.9
66
Jan Łoniewski
Polska
98.6
-166.3
67
Roberto Varutti
Włochy
98.0
-166.9
68
Thomas Ihle
RFN
97.1
-167.8
69
Joachim Ernst
RFN
95.1
-169.8
70
Roger Zilkowsky
Kanada
93.8
-171.1
71
Uli Boll
RFN
92.2
-172.7
72
Bernard Guillaume
Francja
91.9
-173.0
73
Aleksandr Taranov
ZSRR
91.8
-173.1
74
Laszlo Fischer
Węgry
91.0
-173.9
75
Jose Rivera
Hiszpania
89.7
-175.2
76
Thomas Cano
Hiszpania
88.7
-176.2
77
Masahiko Takahashi
Japonia
87.9
-177.0
78
Peter Rohwein
RFN
84.0
-180.9
79
Gabor Geller
Węgry
79.1
-185.8
80
Juan Meno
Hiszpania
73.0
-191.9
81
Zoltan Kelemen
Węgry
62.5
-202.4


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich