Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 16.12.2017, Ruka K-120
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tomasz Pilch
Polska
236
 
2
Andreas Wank
Niemcy
156
-80
3
Philipp Aschenwald
Austria
148
-88
4
Nejc Dezman
Słowenia
145
-91
5
Ziga Jelar
Słowenia
144
-92
6
Marius Lindvik
Norwegia
125
-111
7
Jonathan Learoyd
Francja
116
-120
8
Elias Tollinger
Austria
82
-154
9
Bor Pavlovcic
Słowenia
74
-162
10
Thomas Lackner
Austria
71
-165
11
Joachim Hauer
Norwegia
67
-169
12
Cestmir Kozisek
Czechy
59
-177
13
Miran Zupancic
Słowenia
58
-178
14
Viktor Polasek
Czechy
56
-180
15
Florian Altenburger
Austria
54
-182
16
Luca Egloff
Szwajcaria
53
-183
17
Tom Hilde
Norwegia
51
-185
18
Jurij Tepes
Słowenia
50
-186
 
Martin Hamann
Niemcy
50
-186
20
Moritz Baer
Niemcy
38
-198
21
Tomaz Naglic
Słowenia
32
-204
22
Andraz Pograjc
Słowenia
28
-208
23
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
26
-210
24
Fabian Seidl
Niemcy
24
-212
25
Jarkko Määttä
Finlandia
22
-214
 
Felix Hoffmann
Niemcy
22
-214
27
Klemens Murańka
Polska
18
-218
28
Eduard Torok
Rumunia
17
-219
29
David Siegel
Niemcy
16
-220
30
Filip Sakala
Czechy
14
-222
 
Markus Schiffner
Austria
14
-222
32
Aleksander Zniszczoł
Polska
12
-224
33
Lukas Hlava
Czechy
11
-225
34
Ilmir Hazetdinov
Rosja
9
-227
35
Aljaz Osterc
Słowenia
7
-229
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
7
-229
 
Rok Justin
Słowenia
7
-229
38
Paweł W±sek
Polska
6
-230
39
Lauri Asikainen
Finlandia
5
-231
 
Markus Rupitsch
Austria
5
-231
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
5
-231
42
Janni Reisenauer
Austria
4
-232
 
Stefan Huber
Austria
4
-232
44
Aleksandr Bazhenov
Rosja
3
-233
45
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
2
-234
 
Przemysław Kantyka
Polska
2
-234
47
Dominik Maylaender
Niemcy
1
-235

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
545
 
2
Austria
Austria
382
-163
3
Niemcy
Niemcy
307
-238
4
Norwegia
Norwegia
276
-269
5
Polska
Polska
274
-271
6
Czechy
Czechy
140
-405
7
Francja
Francja
116
-429
8
Szwajcaria
Szwajcaria
53
-492
9
Finlandia
Finlandia
34
-511
10
Rumunia
Rumunia
17
-528
11
Rosja
Rosja
12
-533


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich