Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja po konkursie: 10.12.2017, Whistler K-95
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tomasz Pilch
Polska
136
 
2
Andreas Wank
Niemcy
132
-4
3
Jonathan Learoyd
Francja
116
-20
4
Philipp Aschenwald
Austria
112
-24
5
Marius Lindvik
Norwegia
105
-31
6
Ziga Jelar
Słowenia
84
-52
7
Elias Tollinger
Austria
72
-64
8
Nejc Dezman
Słowenia
65
-71
9
Bor Pavlovcic
Słowenia
61
-75
10
Miran Zupancic
Słowenia
58
-78
11
Viktor Polasek
Czechy
55
-81
12
Luca Egloff
Szwajcaria
53
-83
13
Joachim Hauer
Norwegia
52
-84
14
Martin Hamann
Niemcy
46
-90
15
Moritz Baer
Niemcy
38
-98
16
Thomas Lackner
Austria
31
-105
17
Cestmir Kozisek
Czechy
30
-106
18
Tom Hilde
Norwegia
29
-107
19
Fabian Seidl
Niemcy
24
-112
20
Felix Hoffmann
Niemcy
22
-114
21
Andraz Pograjc
Słowenia
20
-116
22
Klemens Murańka
Polska
18
-118
23
Eduard Torok
Rumunia
17
-119
24
Filip Sakala
Czechy
14
-122
25
Florian Altenburger
Austria
9
-127
26
Aljaz Osterc
Słowenia
7
-129
 
Rok Justin
Słowenia
7
-129
28
Markus Rupitsch
Austria
5
-131
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
5
-131
30
Janni Reisenauer
Austria
4
-132
 
Stefan Huber
Austria
4
-132
 
Jarkko Määttä
Finlandia
4
-132
33
Przemysław Kantyka
Polska
2
-134
34
Dominik Maylaender
Niemcy
1
-135

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
302
 
2
Niemcy
Niemcy
263
-39
3
Austria
Austria
237
-65
4
Norwegia
Norwegia
191
-111
5
Polska
Polska
156
-146
6
Francja
Francja
116
-186
7
Czechy
Czechy
99
-203
8
Szwajcaria
Szwajcaria
53
-249
9
Rumunia
Rumunia
17
-285
10
Finlandia
Finlandia
4
-298


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich