Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 08.07.2018, Villach K-90
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Chiara Hoelzl
Austria
200
 
2
Ema Klinec
Słowenia
160
-40
3
Ursa Bogataj
Słowenia
100
-100
4
Nika Kriznar
Słowenia
89
-111
5
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
86
-114
6
Juliane Seyfarth
Niemcy
85
-115
7
Spela Rogelj
Słowenia
76
-124
8
Pauline Hessler
Niemcy
69
-131
9
Jerneja Brecl
Słowenia
68
-132
10
Lisa Eder
Austria
65
-135
11
Kamila Karpiel
Polska
50
-150
12
Yuka Seto
Japonia
44
-156
13
Eva Pinkelnig
Austria
35
-165
14
Elisabeth Raudaschl
Austria
34
-166
15
Selina Freitag
Niemcy
28
-172
 
Katra Komar
Słowenia
28
-172
17
Vanessa Moharitsch
Austria
27
-173
18
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
22
-178
19
Julia Huber
Austria
21
-179
20
Josephin Laue
Niemcy
18
-182
 
Katharina Ellmauer
Austria
18
-182
22
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
15
-185
 
Sophie Mair
Austria
15
-185
24
Lidiia Iakovleva
Rosja
14
-186
25
Jenny Nowak
Niemcy
12
-188
26
Marita Kramer
Austria
11
-189
27
Anna Shpynyeva
Rosja
10
-190
28
Eva Hubinger
Austria
9
-191
29
Mariia Iakovleva
Rosja
8
-192
30
Anna Twardosz
Polska
6
-194
31
Kinga Rajda
Polska
5
-195
 
Jerneja Repinc Zupancic
Słowenia
5
-195
33
Sophie Sorschag
Austria
3
-197
34
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
2
-198
 
Arantxa Lancho
Niemcy
2
-198
36
Veronika Shishkina
Kazachstan
1
-199

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
526
 
2
Austria
Austria
438
-88
3
Niemcy
Niemcy
214
-312
4
Rumunia
Rumunia
103
-423
5
Polska
Polska
61
-465
6
Japonia
Japonia
44
-482
7
Rosja
Rosja
32
-494
8
Kazachstan
Kazachstan
23
-503


« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2018/2019

FIS Cup kobiet 2018/2019

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich