Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Klasyfikacja po konkursie: 07.12.2017, Whistler K-95
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
382
 
2
Nika Kriznar
Słowenia
380
-2
3
Kamila Karpiel
Polska
237
-145
4
Luisa Goerlich
Niemcy
206
-176
5
Lea Lemare
Francja
180
-202
6
Anna Twardosz
Polska
141
-241
7
Kinga Rajda
Polska
135
-247
8
Juliane Seyfarth
Niemcy
130
-252
9
Stepanka Ptackova
Czechy
125
-257
10
Julia Clair
Francja
110
-272
11
Ren Mikase
Japonia
103
-279
12
Barbora Blazkova
Czechy
100
-282
 
Abigail Strate
Kanada
100
-282
14
Sophie Mair
Austria
95
-287
 
Claudia Purker
Austria
95
-287
16
Magdalena Pałasz
Polska
90
-292
17
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
88
-294
18
Ayuka Kamoda
Japonia
82
-300
19
Natalie Eilers
Kanada
80
-302
20
Ursa Bogataj
Słowenia
77
-305
21
Oceane Paillard
Francja
76
-306
22
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
74
-308
23
Lisa Eder
Austria
72
-310
24
Eva Logar
Słowenia
64
-318
25
Romane Dieu
Francja
61
-321
 
Gianina Ernst
Niemcy
61
-321
 
Paulina Cie¶lar
Polska
61
-321
28
Atsuko Tanaka
Kanada
60
-322
 
Jerneja Brecl
Słowenia
60
-322
30
Selina Freitag
Niemcy
57
-325
31
Maria Daria Chindris
Rumunia
52
-330
32
Guy-Lim Park
Korea Pd.
51
-331
33
Annika Belshaw
USA
48
-334
 
Katarzyna Harsche
Polska
48
-334
35
Ramona Straub
Niemcy
47
-335
36
Alina Tukhtaeva
Kazachstan
44
-338
37
Sarlote Skele
Łotwa
40
-342
 
Agnes Reisch
Niemcy
40
-342
 
Nicole Maurer
Kanada
40
-342
40
Logan Sankey
USA
38
-344
41
Ayaka Igarashi
Japonia
35
-347
42
Khrystyna Droniak
Ukraina
34
-348
 
Viktoria Sidlova
Słowacja
34
-348
44
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
33
-349
 
Marita Kramer
Austria
33
-349
 
Arantxa Lancho
Niemcy
33
-349
47
Cara Larson
USA
32
-350
 
Veronika Shishkina
Kazachstan
32
-350
49
Nozomi Maruyama
Japonia
31
-351
50
Katra Komar
Słowenia
30
-352
 
Karolina Indrackova
Czechy
30
-352
52
Liliya Romanyuk
Ukraina
28
-354
53
Oceane Avocat Gros
Francja
27
-355
54
Frida Berger
Norwegia
26
-356
 
Anna Hoffmann
USA
26
-356
 
Vitalina Herasymiuk
Ukraina
26
-356
57
Frida Westman
Szwecja
25
-357
 
Nina Bezuchova
Słowacja
25
-357
59
Elisabeth Raudaschl
Austria
24
-358
 
Samantha Macuga
USA
24
-358
61
Rio Seto
Japonia
23
-359
 
Tetyana Pylypchuk
Ukraina
23
-359
63
Sophia Nester
USA
22
-360
64
Marine Bressand
Francja
16
-366
65
Julia Tervahartiala
Finlandia
15
-367
66
Heidi Dyhre Traaserud
Norwegia
12
-370
67
Joanna Kil
Polska
8
-374
68
Rea Kindlimann
Szwajcaria
7
-375
 
Alexandra Seifert
Niemcy
7
-375
70
Katharina Ellmauer
Austria
6
-376
71
Pia Mazi
Słowenia
4
-378
72
Katja Markuta
Słowenia
2
-380
73
Eva Elise Amble
Norwegia
1
-381

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Polska
Polska
720
 
2
Słowenia
Słowenia
650
-70
3
Rumunia
Rumunia
596
-124
4
Niemcy
Niemcy
581
-139
5
Francja
Francja
470
-250
6
Austria
Austria
325
-395
7
Kanada
Kanada
280
-440
8
Japonia
Japonia
274
-446
9
Czechy
Czechy
255
-465
10
USA
USA
190
-530
11
Ukraina
Ukraina
111
-609
12
Kazachstan
Kazachstan
76
-644
13
Słowacja
Słowacja
59
-661
14
Korea Pd.
Korea Pd.
51
-669
15
Łotwa
Łotwa
40
-680
16
Norwegia
Norwegia
39
-681
17
Szwecja
Szwecja
25
-695
18
Finlandia
Finlandia
15
-705
19
Szwajcaria
Szwajcaria
7
-713


« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2017/2018

FIS Cup kobiet 2017/2018

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich