Skokinarciarskie.pl
Zarejestruj siź!
Strona g³ówna
Zasady
Klasyfikacje
Archiwum
Regulamin
Listy startowe FIS
Skokinarciarskie.pl »
Jak typowaę? 1. Wskaæ, kto - Twoim zdaniem - zajmie czo³owe miejsca w konkursie. 2. Wy¶lij swoje typy jak najwcze¶niej i zdob±d¼ bonusy. 3. Zbieraj punkty do klasyfikacji generalnej. 4. Zostań zwyciźzc±!
meble biurowe Warszawa
Typowania z podliczon± punktacj±
23.11.2019, godz. 16:00
Wis³a
Polska
P¦ druæ.
HS-134
24.11.2019, godz. 11:30
Wis³a
Polska
HS-134
30.11.2019, godz. 16:30
Ruka
Finlandia
HS-142
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer
Norwegia
P¦-k
HS-140
07.12.2019, godz. 13:15
Vikersund
Norwegia
CoC
HS-117
07.12.2019, godz. 15:30
Niæny Tagi³
Rosja
HS-134
08.12.2019, godz. 11:00
Vikersund
Norwegia
CoC
HS-117
08.12.2019, godz. 14:00
Lillehammer
Norwegia
P¦-k
HS-140
08.12.2019, godz. 15:30
Niæny Tagi³
Rosja
HS-134
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden
Norwegia
FIS Cup
HS-98
13.12.2019, godz. 19:15
Notodden
Norwegia
CoC-k
HS-98
14.12.2019, godz. 11:00
Ruka
Finlandia
CoC
HS-142
14.12.2019, godz. 11:45
Notodden
Norwegia
CoC-k
HS-98
14.12.2019, godz. 14:30
Klingenthal
Niemcy
P¦-k
HS-140
14.12.2019, godz. 15:00
Notodden
Norwegia
FIS Cup
HS-98
14.12.2019, godz. 16:00
Klingenthal
Niemcy
P¦ druæ.
HS-140
15.12.2019, godz. 09:00
Ruka
Finlandia
CoC
HS-142
15.12.2019, godz. 16:00
Klingenthal
Niemcy
HS-140
21.12.2019, godz. 12:00
Oberwiesenthal
Niemcy
FIS Cup K
HS-105
21.12.2019, godz. 16:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
21.12.2019, godz. 18:15
Oberwiesenthal
Niemcy
FIS Cup
HS-105
22.12.2019, godz. 10:00
Oberwiesenthal
Niemcy
FIS Cup K
HS-105
22.12.2019, godz. 14:00
Oberwiesenthal
Niemcy
FIS Cup
HS-105
22.12.2019, godz. 15:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
29.12.2019, godz. 17:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
01.01.2020, godz. 14:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-142
04.01.2020, godz. 14:00
Innsbruck
Austria
HS-128
06.01.2020, godz. 17:15
Bischofshofen
Austria
HS-142
11.01.2020, godz. 08:30
Sapporo
Japonia
P¦-k
HS-134
11.01.2020, godz. 16:00
Val di Fiemme
W³ochy
HS-104
11.01.2020, godz. 17:00
Bischofshofen
Austria
CoC
HS-142
12.01.2020, godz. 02:00
Sapporo
Japonia
P¦-k
HS-134
12.01.2020, godz. 10:00
Bischofshofen
Austria
CoC
HS-142
12.01.2020, godz. 16:30
Val di Fiemme
W³ochy
HS-104
17.01.2020, godz. 09:00
Zao
Japonia
P¦-k
HS-102
18.01.2020, godz. 09:00
Zao
Japonia
P¦-k druæ.
HS-102
18.01.2020, godz. 12:00
Zakopane
Polska
FIS Cup
HS-140
18.01.2020, godz. 16:00
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
18.01.2020, godz. 17:00
Klingenthal
Niemcy
CoC
HS-140
19.01.2020, godz. 08:00
Zao
Japonia
P¦-k
HS-102
19.01.2020, godz. 10:00
Klingenthal
Niemcy
CoC
HS-140
19.01.2020, godz. 10:30
Zakopane
Polska
FIS Cup
HS-140
19.01.2020, godz. 15:15
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo
Japonia
CoC
HS-137
25.01.2020, godz. 10:30
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup K
HS-78
25.01.2020, godz. 13:00
Rasnov
Rumunia
P¦-k
HS-97
25.01.2020, godz. 15:00
Rena
Norwegia
CoC-k
HS-111
25.01.2020, godz. 15:30
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup
HS-78
25.01.2020, godz. 16:15
Zakopane
Polska
P¦ druæ.
HS-140
26.01.2020, godz. 02:30
Sapporo
Japonia
CoC
HS-137
26.01.2020, godz. 08:30
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup K
HS-78
26.01.2020, godz. 11:30
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup
HS-78
26.01.2020, godz. 12:45
Rena
Norwegia
CoC-k
HS-111
26.01.2020, godz. 13:00
Rasnov
Rumunia
P¦-k
HS-97
26.01.2020, godz. 16:00
Zakopane
Polska
HS-140
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo
Japonia
HS-137
01.02.2020, godz. 13:00
Planica
S³owenia
CoC
HS-138
01.02.2020, godz. 15:30
Oberstdorf
Niemcy
P¦-k
HS-137
02.02.2020, godz. 02:00
Sapporo
Japonia
HS-137
02.02.2020, godz. 11:45
Planica
S³owenia
CoC
HS-138
02.02.2020, godz. 15:30
Oberstdorf
Niemcy
P¦-k
HS-137
08.02.2020, godz. 14:00
Brotterode
Niemcy
CoC-k
HS-117
08.02.2020, godz. 14:15
Hinzenbach
Austria
P¦-k
HS-90
08.02.2020, godz. 16:00
Willingen
Niemcy
HS-145
08.02.2020, godz. 17:30
Brotterode
Niemcy
CoC
HS-117
09.02.2020, godz. 10:00
Brotterode
Niemcy
CoC-k
HS-117
09.02.2020, godz. 12:15
Brotterode
Niemcy
CoC
HS-117
09.02.2020, godz. 14:30
Hinzenbach
Austria
P¦-k
HS-90
15.02.2020, godz. 10:20
Villach
Austria
FIS Cup K
HS-98
15.02.2020, godz. 11:00
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-235
15.02.2020, godz. 11:00
Villach
Austria
FIS Cup
HS-98
15.02.2020, godz. 20:00
Iron Mountain
USA
CoC
HS-133
16.02.2020, godz. 10:30
Villach
Austria
FIS Cup
HS-98
16.02.2020, godz. 10:30
Villach
Austria
FIS Cup K
HS-98
16.02.2020, godz. 11:00
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-235
16.02.2020, godz. 20:00
Iron Mountain
USA
CoC
HS-133
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov
Rumunia
HS-97
22.02.2020, godz. 11:30
Ljubno
S³owenia
P¦-k druæ.
HS-94
22.02.2020, godz. 12:45
Rasnov
Rumunia
HS-97
22.02.2020, godz. 19:00
Val di Fiemme
W³ochy
CoC
HS-104
23.02.2020, godz. 09:00
Val di Fiemme
W³ochy
CoC
HS-104
23.02.2020, godz. 11:30
Ljubno
S³owenia
P¦-k
HS-94
28.02.2020, godz. 17:30
Lahti
Finlandia
HS-130
29.02.2020, godz. 13:00
Rena
Norwegia
CoC
HS-139
29.02.2020, godz. 16:00
Lahti
Finlandia
P¦ druæ.
HS-130
01.03.2020, godz. 15:30
Lahti
Finlandia
HS-130
05.03.2020, godz. 15:00
Oberwiesenthal
Niemcy
M¦J K ind.
HS-105
05.03.2020, godz. 19:00
Oberwiesenthal
Niemcy
M¦J M ind.
HS-105
07.03.2020, godz. 15:00
Oberwiesenthal
Niemcy
M¦J K druæ.
HS-105
07.03.2020, godz. 15:15
Oslo
Norwegia
P¦ druæ.
HS-134
07.03.2020, godz. 16:15
Lahti
Finlandia
CoC
HS-130
07.03.2020, godz. 19:00
Oberwiesenthal
Niemcy
M¦J M druæ.
HS-105
08.03.2020, godz. 11:30
Lahti
Finlandia
CoC
HS-130
08.03.2020, godz. 15:00
Oberwiesenthal
Niemcy
M¦J druæ. mix
HS-105
09.03.2020, godz. 17:15
Lillehammer
Norwegia
HS-140
09.03.2020, godz. 20:00
Lillehammer
Norwegia
P¦-k
HS-140
10.03.2020, godz. 17:00
Lillehammer
Norwegia
HS-140
10.03.2020, godz. 20:00
Lillehammer
Norwegia
P¦-k
HS-140
Wszystkie typowania
1
Glon
16420
2
korus
15540
3
DragonL
15160
4
Szczurini
14855
5
Kinga11
14775
1
Glon
4645
2
viktor19
4345
3
kibicniedzielny
4340
1
ToraToraTora
3580
2
Kiepu93
3550
3
Terror623
3520
1
Arek1805
2180
2
Kondzio
2140
3
real55
2130
1
Glon
3635
2
korus
3620
3
MaciekRychlik
3345
1
korus
1980
2
qaz
1915
3
Szczurini
1750
Zak³ady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher