TOTALbet - legalny polski bukmacher
Skokinarciarskie.pl
Zarejestruj siź!
Strona g³ówna
Zasady
Klasyfikacje
Archiwum
Regulamin
Listy startowe FIS
Skokinarciarskie.pl »
Jak typowaę? 1. Wskaæ, kto - Twoim zdaniem - zajmie czo³owe miejsca w konkursie. 2. Wy¶lij swoje typy jak najwcze¶niej i zdob±d¼ bonusy. 3. Zbieraj punkty do klasyfikacji generalnej. 4. Zostań zwyciźzc±!
meble biurowe Warszawa
Typowania z podliczon± punktacj±
17.11.2018, godz. 16:00
Wis³a
Polska
P¦ druæ.
HS-134
18.11.2018, godz. 15:00
Wis³a
Polska
HS-134
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka
Finlandia
HS-142
25.11.2018, godz. 17:00
Ruka
Finlandia
HS-142
30.11.2018, godz. 17:30
Lillehammer
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-98
01.12.2018, godz. 15:45
Niæny Tagi³
Rosja
HS-134
01.12.2018, godz. 17:15
Lillehammer
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-98
02.12.2018, godz. 12:45
Lillehammer
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-140
02.12.2018, godz. 16:00
Niæny Tagi³
Rosja
HS-134
08.12.2018, godz. 13:00
Lillehammer
Norwegia
CoC
HS-140
09.12.2018, godz. 11:00
Lillehammer
Norwegia
CoC
HS-140
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden
Norwegia
FIS Cup
HS-100
14.12.2018, godz. 19:15
Notodden
Norwegia
CoC kobiet
HS-100
15.12.2018, godz. 10:05
Ruka
Finlandia
CoC
HS-142
15.12.2018, godz. 11:00
Premanon
Francja
Puchar ¦wiata kobiet
HS-90
15.12.2018, godz. 11:45
Notodden
Norwegia
CoC kobiet
HS-100
15.12.2018, godz. 15:00
Notodden
Norwegia
FIS Cup
HS-100
15.12.2018, godz. 16:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka
Finlandia
CoC
HS-142
16.12.2018, godz. 11:00
Premanon
Francja
Puchar ¦wiata kobiet
HS-90
16.12.2018, godz. 14:15
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
20.12.2018, godz. 02:00
Park City
USA
FIS Cup kobiet
HS-100
20.12.2018, godz. 02:00
Park City
USA
FIS Cup
HS-100
21.12.2018, godz. 02:00
Park City
USA
FIS Cup kobiet
HS-100
21.12.2018, godz. 02:00
Park City
USA
FIS Cup
HS-100
27.12.2018, godz. 17:00
Engelberg
Szwajcaria
CoC
HS-140
28.12.2018, godz. 13:00
Engelberg
Szwajcaria
CoC
HS-140
30.12.2018, godz. 16:30
Oberstdorf
Niemcy
Turniej 4 Skoczni
HS-137
01.01.2019, godz. 14:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
Turniej 4 Skoczni
HS-142
04.01.2019, godz. 14:00
Innsbruck
Austria
Turniej 4 Skoczni
HS-130
06.01.2019, godz. 12:00
Klingenthal
Niemcy
CoC
HS-140
06.01.2019, godz. 14:30
Klingenthal
Niemcy
CoC
HS-140
06.01.2019, godz. 17:00
Bischofshofen
Austria
Turniej 4 Skoczni
HS-140
12.01.2019, godz. 08:30
Sapporo
Japonia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-137
12.01.2019, godz. 12:00
Zakopane
Polska
FIS Cup
HS-140
12.01.2019, godz. 14:45
Bischofshofen
Austria
CoC
HS-142
12.01.2019, godz. 16:00
Val di Fiemme
W³ochy
HS-135
12.01.2019, godz. 17:10
Bischofshofen
Austria
CoC
HS-142
13.01.2019, godz. 02:00
Sapporo
Japonia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-137
13.01.2019, godz. 10:00
Zakopane
Polska
FIS Cup
HS-140
13.01.2019, godz. 17:00
Val di Fiemme
W³ochy
HS-135
18.01.2019, godz. 05:30
Sapporo
Japonia
CoC
HS-137
18.01.2019, godz. 09:00
Zao
Japonia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-102
19.01.2019, godz. 02:00
Sapporo
Japonia
CoC
HS-137
19.01.2019, godz. 09:00
Zao
Japonia
P¦ kobiet druæ.
HS-102
19.01.2019, godz. 10:00
Planica
S³owenia
CoC kobiet
HS-102
19.01.2019, godz. 15:15
Planica
S³owenia
FIS Cup
HS-102
19.01.2019, godz. 16:15
Zakopane
Polska
P¦ druæ.
HS-140
20.01.2019, godz. 02:00
Sapporo
Japonia
CoC
HS-137
20.01.2019, godz. 08:00
Zao
Japonia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-102
20.01.2019, godz. 09:45
Planica
S³owenia
CoC kobiet
HS-102
20.01.2019, godz. 13:15
Planica
S³owenia
FIS Cup
HS-102
20.01.2019, godz. 16:00
Zakopane
Polska
HS-140
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti
Finlandia
M¦J K ind.
HS-100
24.01.2019, godz. 17:30
Lahti
Finlandia
M¦J M ind.
HS-100
26.01.2019, godz. 08:00
Sapporo
Japonia
HS-137
26.01.2019, godz. 12:30
Rasnov
Rumunia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-97
26.01.2019, godz. 14:00
Lahti
Finlandia
M¦J K druæ.
HS-100
26.01.2019, godz. 15:00
Planica
S³owenia
CoC
HS-138
26.01.2019, godz. 17:30
Lahti
Finlandia
M¦J M druæ.
HS-100
27.01.2019, godz. 02:00
Sapporo
Japonia
HS-137
27.01.2019, godz. 12:15
Planica
S³owenia
CoC
HS-138
27.01.2019, godz. 12:30
Rasnov
Rumunia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-97
27.01.2019, godz. 14:00
Lahti
Finlandia
M¦J druæ. mix
HS-100
01.02.2019, godz. 16:10
Oberstdorf
Niemcy
P¦ loty
HS-235
02.02.2019, godz. 14:15
Hinzenbach
Austria
Puchar ¦wiata kobiet
HS-90
02.02.2019, godz. 16:00
Oberstdorf
Niemcy
P¦ loty
HS-235
03.02.2019, godz. 14:15
Hinzenbach
Austria
Puchar ¦wiata kobiet
HS-90
03.02.2019, godz. 16:00
Oberstdorf
Niemcy
P¦ loty
HS-235
08.02.2019, godz. 14:00
Ljubno
S³owenia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-94
09.02.2019, godz. 14:00
Ljubno
S³owenia
P¦ k druæ.
HS-94
09.02.2019, godz. 15:30
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup kobiet
HS-78
09.02.2019, godz. 16:30
Lahti
Finlandia
P¦ druæ.
HS-130
09.02.2019, godz. 17:45
Iron Mountain
USA
CoC
HS-133
09.02.2019, godz. 18:30
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup
HS-78
09.02.2019, godz. 21:00
Iron Mountain
USA
CoC
HS-133
10.02.2019, godz. 08:30
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup kobiet
HS-78
10.02.2019, godz. 10:30
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup
HS-78
10.02.2019, godz. 14:00
Ljubno
S³owenia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-94
10.02.2019, godz. 16:15
Lahti
Finlandia
HS-130
10.02.2019, godz. 17:30
Iron Mountain
USA
CoC
HS-133
15.02.2019, godz. 09:45
Oberstdorf
Niemcy
CoC
HS-140
15.02.2019, godz. 15:45
Willingen
Niemcy
P¦ druæ.
HS-145
16.02.2019, godz. 13:00
Oberstdorf
Niemcy
Puchar ¦wiata kobiet
HS-137
16.02.2019, godz. 16:00
Willingen
Niemcy
HS-145
16.02.2019, godz. 18:30
Oberstdorf
Niemcy
CoC
HS-140
17.02.2019, godz. 13:00
Oberstdorf
Niemcy
Puchar ¦wiata kobiet
HS-137
17.02.2019, godz. 15:15
Willingen
Niemcy
HS-145
23.02.2019, godz. 10:05
Villach
Austria
FIS Cup kobiet
HS-98
23.02.2019, godz. 12:15
Villach
Austria
FIS Cup
HS-98
23.02.2019, godz. 14:00
Brotterode
Niemcy
CoC kobiet
HS-117
23.02.2019, godz. 14:30
Innsbruck
Austria
M¦ M ind.
HS-130
23.02.2019, godz. 17:30
Brotterode
Niemcy
CoC
HS-117
24.02.2019, godz. 09:30
Villach
Austria
FIS Cup kobiet
HS-98
24.02.2019, godz. 10:00
Brotterode
Niemcy
CoC kobiet
HS-117
24.02.2019, godz. 11:20
Villach
Austria
FIS Cup
HS-98
24.02.2019, godz. 13:30
Brotterode
Niemcy
CoC
HS-117
24.02.2019, godz. 14:45
Innsbruck
Austria
M¦ M druæ.
HS-130
26.02.2019, godz. 16:15
Seefeld
Austria
M¦ K druæ.
HS-109
27.02.2019, godz. 16:15
Seefeld
Austria
M¦ K ind.
HS-109
01.03.2019, godz. 16:00
Seefeld
Austria
M¦ M ind.
HS-109
02.03.2019, godz. 13:00
Rena
Norwegia
CoC
HS-139
02.03.2019, godz. 16:00
Seefeld
Austria
M¦ mix
HS-109
03.03.2019, godz. 10:15
Rena
Norwegia
CoC
HS-139
09.03.2019, godz. 14:30
Oslo
Norwegia
P¦ druæ.
HS-134
10.03.2019, godz. 10:00
Oslo
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-134
10.03.2019, godz. 14:30
Oslo
Norwegia
HS-134
12.03.2019, godz. 17:00
Lillehammer
Norwegia
HS-140
12.03.2019, godz. 20:00
Lillehammer
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-140
14.03.2019, godz. 14:00
Trondheim
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-140
14.03.2019, godz. 17:00
Trondheim
Norwegia
HS-140
16.03.2019, godz. 12:00
Zakopane
Polska
CoC
HS-140
16.03.2019, godz. 13:00
Niæny Tagi³
Rosja
Puchar ¦wiata kobiet
HS-97
16.03.2019, godz. 17:00
Vikersund
Norwegia
HS-240
17.03.2019, godz. 12:00
Zakopane
Polska
CoC
HS-140
17.03.2019, godz. 13:00
Niæny Tagi³
Rosja
Puchar ¦wiata kobiet
HS-97
17.03.2019, godz. 17:00
Vikersund
Norwegia
HS-240
Wszystkie typowania
Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
1
Glon
20580
2
ryba_czwa
20470
3
kibicniedzielny
20190
4
Darnak16
19565
5
japitole
19500
1
japitole
4780
2
adamlech
4615
3
Mistrz Maciu¶
4350
1
japitole
5380
2
kibicniedzielny
5300
3
Pamela Kowalik
5205
1
ryba_czwa
2560
2
korus
2550
3
DragonL
2500
1
Glon
3230
2
ryba_czwa
2965
3
david77
2900