TOTALbet - legalny polski bukmacher
Skokinarciarskie.pl
Zarejestruj się!
Strona główna
Zasady
Klasyfikacje
Archiwum
Regulamin
Listy startowe FIS
Skokinarciarskie.pl »
Jak typować? 1. Wskaż, kto - Twoim zdaniem - zajmie czołowe miejsca w konkursie. 2. Wy¶lij swoje typy jak najwcze¶niej i zdob±dĽ bonusy. 3. Zbieraj punkty do klasyfikacji generalnej. 4. Zostań zwycięzc±!
meble biurowe Warszawa
Typowania nierozpoczęte
01.02.2019, godz. 16:10
Oberstdorf
Niemcy
P¦ loty
HS-235
02.02.2019, godz. 14:15
Hinzenbach
Austria
Puchar ¦wiata kobiet
HS-90
02.02.2019, godz. 16:00
Oberstdorf
Niemcy
P¦ loty
HS-235
03.02.2019, godz. 14:15
Hinzenbach
Austria
Puchar ¦wiata kobiet
HS-90
03.02.2019, godz. 16:00
Oberstdorf
Niemcy
P¦ loty
HS-235
08.02.2019, godz. 14:00
Ljubno
Słowenia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-94
08.02.2019, godz. 20:00
Iron Mountain
USA
CoC
HS-133
09.02.2019, godz. 14:00
Ljubno
Słowenia
P¦ k druż.
HS-94
09.02.2019, godz. 16:30
Lahti
Finlandia
P¦ druż.
HS-130
09.02.2019, godz. 17:00
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup kobiet
HS-78
09.02.2019, godz. 17:30
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup
HS-78
09.02.2019, godz. 20:00
Iron Mountain
USA
CoC
HS-133
10.02.2019, godz. 09:30
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup kobiet
HS-78
10.02.2019, godz. 10:00
Rastbüchl
Niemcy
FIS Cup
HS-78
10.02.2019, godz. 14:00
Ljubno
Słowenia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-94
10.02.2019, godz. 16:15
Lahti
Finlandia
HS-130
10.02.2019, godz. 20:00
Iron Mountain
USA
CoC
HS-133
15.02.2019, godz. 15:45
Willingen
Niemcy
P¦ druż.
HS-145
16.02.2019, godz. 13:00
Oberstdorf
Niemcy
Puchar ¦wiata kobiet
HS-137
16.02.2019, godz. 16:00
Willingen
Niemcy
HS-145
17.02.2019, godz. 13:00
Oberstdorf
Niemcy
Puchar ¦wiata kobiet
HS-137
17.02.2019, godz. 15:15
Willingen
Niemcy
HS-145
23.02.2019, godz. 14:00
Brotterode
Niemcy
CoC kobiet
HS-117
23.02.2019, godz. 14:30
Innsbruck
Austria
M¦ M ind.
HS-130
23.02.2019, godz. 17:30
Brotterode
Niemcy
CoC
HS-117
24.02.2019, godz. 10:00
Brotterode
Niemcy
CoC kobiet
HS-117
24.02.2019, godz. 13:30
Brotterode
Niemcy
CoC
HS-117
24.02.2019, godz. 14:45
Innsbruck
Austria
M¦ M druż.
HS-130
27.02.2019, godz. 16:15
Seefeld
Austria
M¦ K ind.
HS-109
01.03.2019, godz. 16:00
Seefeld
Austria
M¦ M ind.
HS-109
02.03.2019, godz. 13:00
Rena
Norwegia
CoC
HS-139
02.03.2019, godz. 16:00
Seefeld
Austria
M¦ mix
HS-109
03.03.2019, godz. 10:15
Rena
Norwegia
CoC
HS-139
09.03.2019, godz. 14:30
Oslo
Norwegia
P¦ druż.
HS-134
10.03.2019, godz. 10:00
Oslo
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-134
10.03.2019, godz. 14:30
Oslo
Norwegia
HS-134
12.03.2019, godz. 17:00
Lillehammer
Norwegia
HS-140
12.03.2019, godz. 20:00
Lillehammer
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-140
14.03.2019, godz. 14:00
Trondheim
Norwegia
Puchar ¦wiata kobiet
HS-140
14.03.2019, godz. 17:00
Trondheim
Norwegia
HS-140
16.03.2019, godz. 17:00
Vikersund
Norwegia
HS-240
16.03.2019, godz. 18:00
Zakopane
Polska
CoC
HS-140
17.03.2019, godz. 11:00
Zakopane
Polska
CoC
HS-140
17.03.2019, godz. 17:00
Vikersund
Norwegia
HS-240
Wszystkie typowania
Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
1
Darnak16
7970
2
Mistrz Maciu¶
7805
3
kibicniedzielny
7725
4
japitole
7715
5
ryba_czwa
7655
1
korus
2710
2
mitra78
2680
3
Kasia1706
2605
1
japitole
2180
2
Darnak16
1940
3
DragonL
1920
1
DojczBoy
1180
 
Laborre
1180
3
Mistrz Maciu¶
1120
1
ryba_czwa
1445
2
kibicniedzielny
1345
3
Glon
1330