Skokinarciarskie.pl
Zarejestruj się!
Strona główna
Zasady
Klasyfikacje
Archiwum
Regulamin
Listy startowe FIS
Skokinarciarskie.pl »
Jak typować? 1. Wskaż, kto - Twoim zdaniem - zajmie czołowe miejsca w konkursie. 2. Wy¶lij swoje typy jak najwcze¶niej i zdob±dĽ bonusy. 3. Zbieraj punkty do klasyfikacji generalnej. 4. Zostań zwycięzc±!
Typowania nierozpoczęte
30.11.2019, godz. 16:30
Ruka
Finlandia
HS-142
01.12.2019, godz. 16:30
Ruka
Finlandia
HS-142
07.12.2019, godz. 12:45
Lillehammer
Norwegia
P¦-k
HS-98
07.12.2019, godz. 13:00
Vikersund
Norwegia
CoC
HS-117
07.12.2019, godz. 15:30
Niżny Tagił
Rosja
HS-134
08.12.2019, godz. 11:00
Vikersund
Norwegia
CoC
HS-117
08.12.2019, godz. 14:00
Lillehammer
Norwegia
P¦-k
HS-140
08.12.2019, godz. 15:30
Niżny Tagił
Rosja
HS-134
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden
Norwegia
FIS Cup
HS-98
13.12.2019, godz. 19:15
Notodden
Norwegia
CoC-k
HS-98
14.12.2019, godz. 11:00
Ruka
Finlandia
CoC
HS-142
14.12.2019, godz. 11:45
Notodden
Norwegia
CoC-k
HS-98
14.12.2019, godz. 11:45
Klingenthal
Niemcy
P¦-k
HS-140
14.12.2019, godz. 15:00
Notodden
Norwegia
FIS Cup
HS-98
14.12.2019, godz. 16:00
Klingenthal
Niemcy
P¦ druż.
HS-140
15.12.2019, godz. 09:00
Ruka
Finlandia
CoC
HS-142
15.12.2019, godz. 16:00
Klingenthal
Niemcy
HS-140
21.12.2019, godz. 12:00
Oberwiesenthal
Niemcy
FIS Cup K
HS-105
21.12.2019, godz. 16:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
21.12.2019, godz. 17:30
Oberwiesenthal
Niemcy
FIS Cup
HS-105
22.12.2019, godz. 09:45
Oberwiesenthal
Niemcy
FIS Cup K
HS-105
22.12.2019, godz. 13:30
Oberwiesenthal
Niemcy
FIS Cup
HS-105
22.12.2019, godz. 15:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
27.12.2019, godz. 17:00
Engelberg
Szwajcaria
CoC
HS-140
28.12.2019, godz. 13:00
Engelberg
Szwajcaria
CoC
HS-140
29.12.2019, godz. 17:30
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
01.01.2020, godz. 14:00
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-142
03.01.2020, godz. 18:00
Titisee-Neustadt
Niemcy
CoC
HS-142
04.01.2020, godz. 11:00
Titisee-Neustadt
Niemcy
CoC
HS-142
04.01.2020, godz. 14:00
Innsbruck
Austria
HS-128
06.01.2020, godz. 17:15
Bischofshofen
Austria
HS-142
11.01.2020, godz. 16:00
Val di Fiemme
Włochy
HS-135
11.01.2020, godz. 17:00
Bischofshofen
Austria
CoC
HS-142
12.01.2020, godz. 10:00
Bischofshofen
Austria
CoC
HS-142
12.01.2020, godz. 16:30
Val di Fiemme
Włochy
HS-135
18.01.2020, godz. 16:00
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
18.01.2020, godz. 17:00
Klingenthal
Niemcy
CoC
HS-140
19.01.2020, godz. 15:15
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
19.01.2020, godz. 16:00
Klingenthal
Niemcy
CoC
HS-140
08.02.2020, godz. 16:00
Willingen
Niemcy
HS-145
09.02.2020, godz. 16:00
Willingen
Niemcy
HS-145
29.02.2020, godz. 16:00
Lahti
Finlandia
P¦ druż.
HS-130
01.03.2020, godz. 15:30
Lahti
Finlandia
HS-130
05.03.2020, godz. 15:00
Oberwiesenthal
Niemcy
M¦J K ind.
HS-105
05.03.2020, godz. 18:00
Oberwiesenthal
Niemcy
M¦J M ind.
HS-105
07.03.2020, godz. 15:00
Oberwiesenthal
Niemcy
M¦J K druż.
HS-105
07.03.2020, godz. 18:00
Oberwiesenthal
Niemcy
M¦J M druż.
HS-105
08.03.2020, godz. 15:00
Oberwiesenthal
Niemcy
M¦J druż. mix
HS-105
Wszystkie typowania
Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE