Skokinarciarskie.pl
Zarejestruj siź!
Strona g³ówna
Zasady
Klasyfikacje
Archiwum
Regulamin
Listy startowe FIS
Skokinarciarskie.pl »
zima 2019/2020 lato 2019 zima 2018/2019 lato 2018 zima 2017/2018 lato 2017 zima 2016/2017 lato 2016 zima 2015/2016 lato 2015 zima 2014/2015 lato 2014 zima 2013/2014 lato 2013 zima 2012/2013
Klasyfikacja generalna
uæytkownik punkty strata
1 Glon 5 705
2 korus 5 005 -700
3 DragonL 4 810 -895
4 Micha³0489 4 695 -1 010
5 mathi 4 540 -1 165
6 gruchalele 4 485 -1 220
7 difu 4 415 -1 290
8 bartek06 4 180 -1 525
9 japitole 4 080 -1 625
10 Irek Ulanowski 4 040 -1 665
zobacz wszystkie klasyfikacje »
Wyniki typowań poszczególnych konkursów
data i godzina miejsce typ konkursu HS
1 01.07.2017, godz. 14:00 Villach Austria FIS Cup HS-98
2 02.07.2017, godz. 10:30 Villach Austria FIS Cup HS-98
3 07.07.2017, godz. 19:45 Kranj S³owenia Letni CoC HS-109
4 08.07.2017, godz. 09:30 Kranj S³owenia Letni CoC HS-109
5 14.07.2017, godz. 17:30 Wis³a Polska LGP druæ. HS-134
6 15.07.2017, godz. 17:30 Wis³a Polska LGP HS-134
7 29.07.2017, godz. 20:30 Hinterzarten Niemcy LGP HS-108
8 11.08.2017, godz. 18:30 Courchevel Francja LGP kobiet HS-96
9 12.08.2017, godz. 11:30 Kuopio Finlandia FIS Cup HS-127
10 12.08.2017, godz. 16:00 Kuopio Finlandia FIS Cup HS-127
11 12.08.2017, godz. 18:30 Courchevel Francja LGP HS-132
12 18.08.2017, godz. 16:30 Frenstat Czechy LGP kobiet HS-106
13 18.08.2017, godz. 17:00 Szczyrk Polska Letni CoC HS-106
14 18.08.2017, godz. 19:00 Oberwiesenthal Niemcy Letni CoC kobiet HS-106
15 19.08.2017, godz. 10:30 Oberwiesenthal Niemcy Letni CoC kobiet HS-106
16 19.08.2017, godz. 14:00 Frenstat Czechy LGP kobiet HS-106
17 19.08.2017, godz. 18:30 Wis³a Polska Letni CoC HS-134
18 20.08.2017, godz. 14:00 Frenstat Czechy Letni CoC HS-106
19 26.08.2017, godz. 11:00 Hakuba Japonia LGP HS-131
20 27.08.2017, godz. 03:00 Hakuba Japonia LGP HS-131
21 09.09.2017, godz. 10:00 Czajkowski Rosja LGP kobiet HS-102
22 09.09.2017, godz. 10:45 Stams Austria Letni CoC HS-115
23 09.09.2017, godz. 14:00 Czajkowski Rosja LGP HS-140
24 10.09.2017, godz. 09:00 Czajkowski Rosja LGP kobiet HS-102
25 10.09.2017, godz. 10:00 Stams Austria Letni CoC HS-115
26 10.09.2017, godz. 13:00 Czajkowski Rosja LGP HS-102
27 16.09.2017, godz. 17:00 Trondheim Norwegia Letni CoC HS-140
28 16.09.2017, godz. 18:30 Kandersteg Szwajcaria FIS Cup HS-106
29 17.09.2017, godz. 10:00 Kandersteg Szwajcaria FIS Cup HS-106
30 17.09.2017, godz. 11:00 Trondheim Norwegia Letni CoC HS-140
31 21.09.2017, godz. 14:30 Rasnov Rumunia FIS Cup HS-100
32 22.09.2017, godz. 13:00 Rasnov Rumunia FIS Cup HS-100
33 23.09.2017, godz. 15:30 Rasnov Rumunia Letni CoC HS-100
34 24.09.2017, godz. 09:00 Rasnov Rumunia Letni CoC HS-100
35 30.09.2017, godz. 16:30 Klingenthal Niemcy Letni CoC HS-140
36 01.10.2017, godz. 10:00 Klingenthal Niemcy Letni CoC HS-140
37 01.10.2017, godz. 14:00 Hinzenbach Austria LGP HS-90
38 03.10.2017, godz. 15:45 Klingenthal Niemcy LGP HS-140
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE