Skokinarciarskie.pl
Zarejestruj siź!
Strona g³ówna
Zasady
Klasyfikacje
Archiwum
Regulamin
Listy startowe FIS
Skokinarciarskie.pl »
zima 2019/2020 lato 2019 zima 2018/2019 lato 2018 zima 2017/2018 lato 2017 zima 2016/2017 lato 2016 zima 2015/2016 lato 2015 zima 2014/2015 lato 2014 zima 2013/2014 lato 2013 zima 2012/2013
Klasyfikacja generalna
uæytkownik punkty strata
1 Glon 6 605
2 Lizakowaty 6 185 -420
3 korus 5 885 -720
4 rwgobo 5 620 -985
5 pproba 5 455 -1 150
6 lorgin 5 450 -1 155
7 DragonL 5 430 -1 175
8 Irek Ulanowski 5 330 -1 275
9 misiek180 5 290 -1 315
10 mariusz1234z 5 235 -1 370
zobacz wszystkie klasyfikacje »
Wyniki typowań poszczególnych konkursów
data i godzina miejsce typ konkursu HS
1 29.06.2013, godz. 11:00 Stams Austria CoC HS-115
2 30.06.2013, godz. 10:30 Stams Austria CoC HS-115
3 06.07.2013, godz. 10:30 Kranj S³owenia CoC HS-109
4 07.07.2013, godz. 10:00 Kranj S³owenia CoC HS-109
5 13.07.2013, godz. 16:00 Villach Austria FIS Cup HS-98
6 14.07.2013, godz. 11:00 Villach Austria FIS Cup HS-98
7 26.07.2013, godz. 20:00 Hinterzarten Niemcy LGP kobiet HS-108
8 27.07.2013, godz. 14:30 Szczyrk Polska FIS Cup HS-106
9 27.07.2013, godz. 15:00 Hinterzarten Niemcy LGP druæ. mix HS-108
10 28.07.2013, godz. 11:00 Szczyrk Polska FIS Cup HS-106
11 28.07.2013, godz. 12:00 Hinterzarten Niemcy LGP HS-108
12 01.08.2013, godz. 17:15 Kuopio Finlandia FIS Cup HS-106
13 02.08.2013, godz. 17:15 Kuopio Finlandia FIS Cup HS-106
14 02.08.2013, godz. 19:30 Wis³a Polska LGP druæ. HS-134
15 03.08.2013, godz. 17:15 Kuopio Finlandia CoC HS-127
16 03.08.2013, godz. 19:30 Wis³a Polska LGP HS-134
17 04.08.2013, godz. 09:00 Kuopio Finlandia CoC HS-127
18 10.08.2013, godz. 10:00 Kranj S³owenia FIS Cup HS-109
19 11.08.2013, godz. 09:00 Kranj S³owenia FIS Cup HS-109
20 14.08.2013, godz. 18:00 Courchevel Francja LGP druæ. mix HS-96
21 15.08.2013, godz. 14:00 Courchevel Francja LGP kobiet HS-96
22 15.08.2013, godz. 19:00 Courchevel Francja LGP HS-132
23 17.08.2013, godz. 11:30 Zakopane Polska FIS Cup HS-94
24 17.08.2013, godz. 17:30 Einsiedeln Szwajcaria LGP HS-117
25 18.08.2013, godz. 11:30 Zakopane Polska FIS Cup HS-94
26 23.08.2013, godz. 11:30 Hakuba Japonia LGP HS-131
27 24.08.2013, godz. 11:30 Hakuba Japonia LGP HS-131
28 30.08.2013, godz. 14:00 Frenstat Czechy FIS Cup HS-105
29 31.08.2013, godz. 14:00 Frenstat Czechy FIS Cup HS-105
30 07.09.2013, godz. 18:00 Einsiedeln Szwajcaria FIS Cup HS-117
31 08.09.2013, godz. 09:30 Einsiedeln Szwajcaria FIS Cup HS-117
32 13.09.2013, godz. 16:00 Niænyj Tagi³ Rosja LGP kobiet HS-106
33 14.09.2013, godz. 08:00 Niænyj Tagi³ Rosja LGP kobiet HS-140
34 14.09.2013, godz. 14:50 Lillehammer Norwegia CoC kobiet HS-106
35 14.09.2013, godz. 16:00 Niænyj Tagi³ Rosja LGP HS-135
36 14.09.2013, godz. 18:00 Lillehammer Norwegia CoC HS-138
37 15.09.2013, godz. 10:00 Lillehammer Norwegia CoC HS-138
38 15.09.2013, godz. 11:45 Lillehammer Norwegia CoC kobiet HS-106
39 15.09.2013, godz. 14:00 Niænyj Tagi³ Rosja LGP HS-140
40 21.09.2013, godz. 08:00 A³maty Kazachstan LGP kobiet HS-106
41 21.09.2013, godz. 12:00 A³maty Kazachstan LGP HS-140
42 21.09.2013, godz. 16:00 Klingenthal Niemcy CoC HS-140
43 22.09.2013, godz. 09:30 A³maty Kazachstan LGP kobiet HS-106
44 22.09.2013, godz. 10:00 Klingenthal Niemcy CoC HS-140
45 22.09.2013, godz. 11:30 A³maty Kazachstan LGP HS-140
46 28.09.2013, godz. 14:00 Rasnov Rumunia FIS Cup HS-100
47 29.09.2013, godz. 14:00 Rasnov Rumunia FIS Cup HS-100
48 03.10.2013, godz. 15:30 Klingenthal Niemcy LGP HS-140
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE