Przez cały czas trwania konkursu, zawodnikom towarzyszył wiatr pod narty wiejący z różną siła. Z tego powodu jury zawodów zmuszone było zmieniać belki pomiędzy poszczególnymi grupami zawodników. Najdłuższy skok zawodów należał dzisiaj do Macieja Kota (AZS Zakopane I), który skacząc z 10. belki uzyskał 136,5 metra.
Wyniki końcowe
klub
punkty
1
AZS Zakopane I
1059.5
2
TS Wisła Zakopane I
913.1
3
KS Wisła Ustronianka I
868.9
4
AZS Zakopane II
764.2
5
LKS Klimczok Bystra I
764.0
6
KS Wisła Ustronianka II
682.2
7
SSR LZS Sokół Szczyrk I
638.4
8
TS Wisła Zakopane II
564.1
9
AZS AWF Katowice
305.8
10
TS Wisła Zakopane III
261.6
11
KS Wisła Ustronianka III
233.8
12
AZS Zakopane III
221.0
13
LKS Klimczok Bystra II
207.7
14
LKS Poroniec Poronin
199.9
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik
klub
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Maciej Kot
AZS Zakopane I
136.5
132.0
277.3
2
Kamil Stoch
AZS Zakopane I
131.0
131.0
273.6
3
Aleksander Zniszczoł
KS Wisła Ustronianka I
135.0
126.5
264.7
4
Andrzej Zapotoczny
AZS Zakopane I
126.0
134.5
260.9
5
Piotr Żyła
KS Wisła Ustronianka I
127.0
127.5
255.6
6
Bartłomiej Kłusek
LKS Klimczok Bystra I
134.5
121.0
252.9
7
Grzegorz Miętus
AZS Zakopane II
126.0
125.0
249.3
8
Krzysztof Miętus
AZS Zakopane I
128.5
123.0
247.7
9
Klemens Murańka
TS Wisła Zakopane I
123.0
124.0
242.1
10
Dawid Kubacki
TS Wisła Zakopane I
124.0
117.0
226.8
11
Marcin Bachleda
TS Wisła Zakopane I
117.0
122.5
224.6
12
Łukasz Rutkowski
TS Wisła Zakopane I
118.0
119.0
219.6
13
Rafał Śliż
KS Wisła Ustronianka I
117.0
121.0
216.9
14
Szymon Szostok
KS Wisła Ustronianka II
120.0
113.5
213.3
15
Jakub Wolny
LKS Klimczok Bystra I
123.5
104.5
197.9
16
Stefan Hula
SSR LZS Sokół Szczyrk I
111.5
112.5
193.2
17
Mateusz Kojzar
KS Wisła Ustronianka II
115.5
109.0
192.6
18
Jakub Kot
AZS Zakopane II
121.0
98.5
186.1
19
Dawid Kanik
LKS Klimczok Bystra I
110.0
108.5
180.8
20
Krzysztof Biegun
SSR LZS Sokół Szczyrk I
110.0
106.5
179.7
21
Krzysztof Leja
AZS Zakopane II
105.5
106.0
169.7
22
Andrzej Stękała
AZS Zakopane II
108.5
98.5
159.1
23
Artur Kukuła
KS Wisła Ustronianka II
107.0
97.0
153.7
24
Andrzej Gąsienica
TS Wisła Zakopane II
106.0
96.5
152.0
25
Tomasz Pochwała
TS Wisła Zakopane II
106.0
97.0
151.4
26
Kacper Kupczak
SSR LZS Sokół Szczyrk I
104.0
99.5
151.3
27
Rafał Polinkiewicz
TS Wisła Zakopane II
100.0
96.5
137.7
28
Piotr Mojżesz
LKS Klimczok Bystra I
102.5
90.5
132.4
29
Tomasz Byrt
KS Wisła Ustronianka I
119.0
129.0
131.7
30
W. Gąsienica-Kotelnicki
TS Wisła Zakopane II
95.0
95.0
123.0
31
Patryk Dunajski
KS Wisła Ustronianka II
101.0
88.5
122.6
32
Konrad Janota
SSR LZS Sokół Szczyrk I
91.5
92.5
114.2
33
Michał Podżorski
KS Wisła Ustronianka III
112.5
97.5
34
Szczepan Kupczak
AZS AWF Katowice
112.5
94.5
35
Adam Cieślar
AZS AWF Katowice
106.0
84.3
36
Piotr Byrski
TS Wisła Zakopane III
104.5
81.1
37
Michał Pytel
TS Wisła Zakopane III
104.0
80.7
38
Przemysław Kantyka
LKS Klimczok Bystra II
102.5
77.0
39
Wojciech Fąferko
LKS Klimczok Bystra II
99.5
69.6
40
Krystian Karpiel
TS Wisła Zakopane III
96.0
65.3
41
Mateusz Wantulok
AZS AWF Katowice
95.0
64.0
42
Paweł Gut
LKS Poroniec Poronin
95.0
63.0
Łukasz Podżorski
KS Wisła Ustronianka III
95.0
63.0
Paweł Słowiok
AZS AWF Katowice
95.0
63.0
45
Piotr Świerczek
LKS Klimczok Bystra II
94.5
61.1
46
Mateusz Cieślar
KS Wisła Ustronianka III
94.0
58.2
47
Wojciech Marusarz
AZS Zakopane III
92.0
57.1
48
Kamil Gałysa
AZS Zakopane III
91.5
55.7
49
Bartosz Gąsienica-Laskowy
AZS Zakopane III
93.0
55.4
50
Michał Gut-Chowaniec
LKS Poroniec Poronin
89.5
53.1
51
Jan Łowisz
AZS Zakopane III
91.0
52.8
52
Andrzej Zarycki
LKS Poroniec Poronin
90.0
50.5
53
Paweł Murzyn
TS Wisła Zakopane III
82.5
34.5
54
Damian Mąka
LKS Poroniec Poronin
81.0
33.3
55
Narek Jesajan
KS Wisła Ustronianka III
72.0
15.1
56
Jędrzej Ścisłowicz
LKS Klimczok Bystra II
0.0
Jutro czekają nas kolejne zawody, w których wyłoniony zostanie indywidualny mistrz Polski. Kwalifikacje do konkursu zaplanowane są na godz. 10:00, natomiast o 11:00 rozpoczną się same zawody.