W drugiej odsłonie najlepszy wynik uzyskał Simen Grimsrud - 120,5 metra. Pokonał on Krafta i Hayboecka oraz swojego rodaka Swenena. Tym razem najlepszym z naszych był Zapotoczny i zajął 39. miejsce.
Trzeci trening odpuściło sobie kilku zawodników. Wygraną zaliczył Kim Rene Elverum Sorsell - 113 metrów, który pokonał Vegarda Swensena i Simena Grimsruda. Janek Ziobro był tym razem 4-ty. Stefan Hula i Dawid Kubacki nie skakali w trzech seriach.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Stefan Kraft
117.0
2
Robert Johansson
115.5
3
Matjaz Pungertar
114.0
4
Michael Hayboeck
113.5
5
Ilmir Hazetdinov
113.0
6
Tomas Zmoray
112.0
7
Rok Urbanc
111.0
8
Antonin Hajek
110.5
Simen Grimsrud
110.5
10
Kim Rene Elverum Sorsell
108.5
11
Mats Sohagen Berggaard
107.5
Jan Maylaender
107.5
13
Stephan Leyhe
107.0
Primoz Pikl
107.0
15
Roman Sergeevich Trofimov
106.5
16
Andraz Pograjc
105.0
Marinus Kraus
105.0
18
Vegard Swensen
104.5
David Unterberger
104.5
20
Mitja Meznar
103.5
David Winkler
103.5
Markus Eisenbichler
103.5
Martin Cikl
103.5
Georg Späth
103.5
25
Lukas Mueller
103.0
Borek Sedlak
103.0
Ilja Rosliakov
103.0
Rok Zima
103.0
Radik Zhaparov
103.0
30
Anders Fannemel
102.5
Jan Ziobro
102.5
32
Espen Roee
101.5
33
Stefan Hayboeck
100.0
34
Yevgeniy Levkin
99.5
Alexey Pchelintsev
99.5
36
Tomaz Naglic
99.0
37
Adrian Schuler
98.5
38
Marat Zhaparov
96.5
39
Robert Hrgota
96.0
Mario Innauer
96.0
Elias Pfannenstill
96.0
Łukasz Rutkowski
96.0
43
Danny Queck
95.5
Ole Marius Ingvaldsen
95.5
Jakub Kot
95.5
46
Andrzej Zapotoczny
95.0
47
Cestmir Kozisek
94.5
48
Markus Eggenhofer
93.0
Patrik Lichy
93.0
50
Pascal Egloff
86.0
51
Tobias Bogner
81.5
52
Alexey Romashov
81.0
53
Stefan Hula
DNS
54
Remus Tudor
DNS
55
Dawid Kubacki
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Simen Grimsrud
120.5
2
Stefan Kraft
117.5
3
Michael Hayboeck
114.5
4
Vegard Swensen
114.0
5
Primoz Pikl
113.0
6
Borek Sedlak
112.0
7
Antonin Hajek
111.5
Robert Johansson
111.5
9
David Unterberger
111.0
10
Jan Maylaender
110.5
11
Lukas Mueller
110.0
Ilja Rosliakov
110.0
Ilmir Hazetdinov
110.0
Matjaz Pungertar
110.0
15
Robert Hrgota
109.0
Stephan Leyhe
109.0
17
Kim Rene Elverum Sorsell
108.5
18
Tomas Zmoray
108.0
19
Mitja Meznar
107.5
Danny Queck
107.5
21
Stefan Hayboeck
106.5
22
Markus Eisenbichler
106.0
23
Marinus Kraus
105.5
24
Anders Fannemel
105.0
25
Ole Marius Ingvaldsen
104.0
Radik Zhaparov
104.0
27
Tomaz Naglic
103.5
Andraz Pograjc
103.5
Martin Cikl
103.5
Mats Sohagen Berggaard
103.5
Rok Urbanc
103.5
32
David Winkler
103.0
33
Georg Späth
102.5
Mario Innauer
102.5
Espen Roee
102.5
36
Roman Sergeevich Trofimov
101.5
Alexey Pchelintsev
101.5
38
Rok Zima
101.0
39
Alexey Romashov
100.5
Andrzej Zapotoczny
100.5
41
Jan Ziobro
100.0
42
Tobias Bogner
97.0
Pascal Egloff
97.0
Elias Pfannenstill
97.0
45
Adrian Schuler
96.5
46
Yevgeniy Levkin
96.0
47
Cestmir Kozisek
95.5
48
Markus Eggenhofer
95.0
49
Marat Zhaparov
93.0
50
Łukasz Rutkowski
92.5
51
Jakub Kot
89.5
52
Patrik Lichy
86.0
53
Stefan Hula
DNS
54
Remus Tudor
DNS
55
Dawid Kubacki
DNS
Wyniki 3 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Kim Rene Elverum Sorsell
113.0
2
Vegard Swensen
111.5
Simen Grimsrud
111.5
4
Michael Hayboeck
110.0
Danny Queck
110.0
Jan Ziobro
110.0
7
Lukas Mueller
109.5
Stephan Leyhe
109.5
Rok Urbanc
109.5
10
Alexey Pchelintsev
109.0
11
Anders Fannemel
108.5
Georg Späth
108.5
13
Robert Hrgota
108.0
Markus Eisenbichler
108.0
15
Mitja Meznar
107.0
Ole Marius Ingvaldsen
107.0
Mats Sohagen Berggaard
107.0
18
Andraz Pograjc
104.5
Jan Maylaender
104.5
20
David Winkler
103.5
Primoz Pikl
103.5
Elias Pfannenstill
103.5
23
Markus Eggenhofer
103.0
24
Marinus Kraus
102.5
Cestmir Kozisek
102.5
26
Łukasz Rutkowski
102.0
27
Stefan Hayboeck
101.5
Matjaz Pungertar
101.5
Yevgeniy Levkin
101.5
Espen Roee
101.5
31
Radik Zhaparov
101.0
32
Rok Zima
100.0
Jakub Kot
100.0
34
Andrzej Zapotoczny
98.5
35
Marat Zhaparov
97.5
36
Adrian Schuler
96.0
37
Alexey Romashov
95.5
38
Tomaz Naglic
94.0
39
Pascal Egloff
92.0
40
Patrik Lichy
88.0
41
Tobias Bogner
82.0
42
Stefan Kraft
DNS
43
Antonin Hajek
DNS
44
Robert Johansson
DNS
45
Stefan Hula
DNS
46
David Unterberger
DNS
47
Martin Cikl
DNS
48
Borek Sedlak
DNS
49
Ilja Rosliakov
DNS
50
Ilmir Hazetdinov
DNS
51
Mario Innauer
DNS
52
Roman Sergeevich Trofimov
DNS
53
Tomas Zmoray
DNS
54
Remus Tudor
DNS
55
Dawid Kubacki
DNS